Biraz bekleteceğiz...Bilgilerini kontrol ediyoruz.
icon_player_arrow_down

Radyo dinlemek için
ADBLOCK
eklentisini kapatıp sayfayı yenilemen gerekiyor.

TAMAM
icon_player_favorite ŞARKIYI FAVORİLERİNE EKLEMEK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAP.
icon_player_volume icon_player_mute
Boşuna Nefes Tüketme Emir Can İğrek
Boşuna nefes tüketme
Bu yoğurdu üflemem artık
Yerim, ağzım yanarsa yansın
Boşuna nefes tüketme
Ne yolum yollarınıza düşsün
Ne kolum siz gibileri sarsın
Layığınızı alayınız alsın
Boşuna nefes tüketme
Yorma n'olur ilerle

Kendi çalar, kendi oynar
Gönlüm atmaz bir kafeste
Senin aklın sende kalsın
Boşuna nefes tüketme
Kendi çalar, kendi oynar
Gönlüm atmaz bir kafeste
Senin aklın sende kalsın
Boşuna nefes tüketme

Eşkiyayım, kеndime soygun yaparım
Yok başka zararım
Geçer inşallah karın ağrın
Boşuna nеfes tüketme
Neyim var sazımdan gari?
Onlar olamazlar mani
Allah akıl versin yani
Boşuna nefes tüketme
Timsahsınız gözleriniz yaş, laflarınız tıraş
Attığınız taşlar artık yarmıyor ki baş
Ürkmüyor bu kuş, yani arkadaş
Boşuna nefes tüketme

Kendi çalar, kendi oynar
Gönlüm atmaz bir kafeste
Senin aklın sende kalsın
Boşuna nefes tüketme
Kendi çalar, kendi oynar
Gönlüm atmaz bir kafeste
Senin aklın sende kalsın
Boşuna nefes tüketme
OYUN SONA ERDİ! SIRADAKİ ŞARKIYI SEÇMEK İÇİN TAKİPTE KAL
KAPAT
OYUN BAŞLADI! SIRADAKİ ŞARKIYI SEN SEÇ HEMEN KATIL!
SIRADAKİ ŞARKIYI SEN SEÇ RADYONUN KONTROLÜ SENDE! NASIL OYNANIR?
 • Canlı yayında dinlemek istediğin şarkıları ateşle! Listede yukarı taşı.
 • Canlı yayında dinlemek istemediğin şarkıları dondur! Listede aşağı at.
 • Oyun sonuna kadar yeniden kazanacağın haklarınla mücadeleye devam et.
 • Canlı yayında çalacakları sen belirle. En sevdiğin şarkılar radyonda çalsın.
SIRADAKİ ŞARKI
Your Love Kate Linn
SOHBETE KATIL
HAKLARIN
x10
YENİ HAK İÇİN KALAN SÜRE
SOHBETE KATIL icon_close

  saniye sonra kapanacak.

  HEMEN DİNLE

  VAİLLANT İLE KAFA RAHATLATAN SOHBETLER

  NİLAY ÖRNEK & IMMANUEL TOLSTOYEVSKİ

  Kombinin mucidi Vaillant'ın sunduğu Kafa Rahatlatan Sohbetler'e hoş geldiniz. Bu podcast serisinde hepimizin zaman zaman kendimize sorduğu soruların cevaplarının peşine düşeceğiz. Amacımız karışmış kafaları rahatlatmak. Çünkü karışık bir kafa, hiç karışmamış bir kafadan daha iyidir, doğru. Ama karışıp da rahatlamış bir kafa, hepsinden daha iyidir…

  Tüm Podcast Bölümleri

  • S3E8: Neden Herkes Müzik Sever?
   26.02.2021 14:31S3E8: Neden Herkes Müzik Sever?Tüm kafa rahatlatan şeyler içinde müziğin özel bir yeri var. Her şeyin fazlası zararken müziğin fazlası diye bir şey olmamasının sebebi ne? Belki de sabahları bir saat yürümek ve beşinci senfoniyi dinlemek için gelmişizdir dünyaya.
   19:11"
  • S3E7: Mimarlık | Nilay Örnek & Kerem Piker
   26.02.2021 14:30S3E7: Mimarlık | Nilay Örnek & Kerem PikerBu bölümde Nilay Örnek ile mimar Kerem Piker, pandemi döneminde gündelik hayatlarımızda daha sık konuşmaya başladığımız "mimarlık"tan söz açıyor. Mimarlık bina tasarlamakla mı sınırlıdır, başka hangi alanlara değinir? Önünden geçip gittiğimiz binalar bize başka neler söyler? Mimarlara da bu kadar yüklenmesek mi? Kısa sohbette değinilen bazı konular...
   28:58"
  • S3E6: Hedefler: Yeterince Çalışırsanız İstediğinizi Başaramazsınız! | Immanuel Tolstoyevski
   19.02.2021 14:31S3E6: Hedefler: Yeterince Çalışırsanız İstediğinizi Başaramazsınız! | Immanuel TolstoyevskiProfesyonel üretkenlik gurularını dinledikçe, "doğru tekniği uygulayamadğım için hayatımı heba ediyorum, potansiyelime erişemiyorum, optimize etmem lazım kendimi, her anımı verimli geçirmem lazım, ah bir bilsem doğru teknği" diye diye mutsuz mu oluyorsunuz? Bir miktar çaba göstermemiz lazım, evet, ama bir noktada da "benim adım Hıdır, elimden gelen budur" diyebilmemiz de lazım gönül rahatlığıyla.
   23:53"
  • S3E5: Yemek | Nilay Örnek & Sinan Hamamsarılar
   19.02.2021 14:30S3E5: Yemek | Nilay Örnek & Sinan HamamsarılarKafa rahatlatan lezzetlerden söz etsek mi biraz? Nilay Örnek'in bu bölümdeki konuğu Sinan Hamamsarılar. İyi yemek yapmanın belli başlı şartları nelerdir? Bu dönemde hangi tatlar, hangi 'lezzetli' şehirler kendilerini özletti? Tadı damakta kalacak bir kısa sohbet sizleri bekliyor.
   25:56"
  • S3E4: Sinema | Immanuel Tolstoyevski
   12.02.2021 14:31S3E4: Sinema | Immanuel TolstoyevskiFularsız Entellik'ten Immanuel Tolstoyevski, favori sinema klişelerinden bahsediyor. Yüksekten düşenleri kurtarmaya çalışan ama fizik bilmeyen kahramanlar, yemeden içmeden büyüyen canavarlar, beyninin sadece %10'unu kullanabilen senaristler, satrançta sadece bir hamle sonrasını görebilen dahiler ve güçlü kadın karakter yaratma sanatı.
   19:23"
  • S3E3: Kültür Sanat | Nilay Örnek & Yekta Kopan
   12.02.2021 14:30S3E3: Kültür Sanat | Nilay Örnek & Yekta KopanBu başlığı görünce aklınıza ilk gelen isim kim? Türkiye'de 'kültür' ve 'sanat' kelimeleri bir araya geldiği zaman zihnimizde beliren ilk isimlerden biri olan Yekta Kopan ile şahane bir sohbet. Nilay Örnek ile Yekta Kopan, "Kültür ile sanat niye hep birlikte anılıyor?" sorusundan başlayıp sanatın, edebiyatın bize kattıklarına değiniyor, günümüz medya araçlarından güncel mevzulara pek çok konudan söz açıyor. "Patlıcan musakkadan Türkân Şoray'a sıçrayabilen sohbetleri sevenler için eşşiz bir bölüm.
   32:37"
  • S3E2: Yoga | Immanuel Tolstoyevski
   05.02.2021 14:32S3E2: Yoga | Immanuel TolstoyevskiFularsız Entellik'ten Immanuel Tolstoyevski, dünyanın yoga başkenti Rishikesh'teki anılarından, Beatles-Maharishi kavgasından, Batılılar ile Hintlilerin yogadan anladıklarının tamamen farklı olmasından ve tantrik yoga adı altında kafasına hamam tası geçirenlerden bahsediyor.
   21:03"
  • S3E1: Mutluluk | Nilay Örnek & Ferhat Aydın
   05.02.2021 14:31S3E1: Mutluluk | Nilay Örnek & Ferhat AydınKonu zor, muhabbet güzel. Nilay Örnek ile 'bar psikoloğu' Ferhat Aydın, psikolojiden edebiyata, günlük yaşamdan doğaya pek çok farklı alandan yararlanarak mutluluğu masaya yatırıyorlar. Kimi zaman güldüren, kimi zaman düşündüren. Hem kafa karıştıran, hem de kafa rahatlatan keyifli bir sohbet için dinlemelisiniz.
   44:14"
  • 3. Sezon Başlıyor!
   04.02.2021 14:303. Sezon Başlıyor!Kombinin mucidi Vaillant’ın sunduğu Kafa Rahatlatan Sohbetler’in 3.sezonuna hoş geldiniz. Bu sezonda Nilay Örnek'in ve Immanuel Tolstoyevski’nin ayrı ayrı hazırlayıp sunacağı sekiz farklı bölümümüz olacak.Yemek, kültür sanat, mimari, mutluluk, müzik, sinema, yoga, hedefler gibi üzerine çokça kafa yorulan konuları konuşmaya, karışmış kafaları biraz olsun rahatlatmaya çalışacağız.
   10:46"
  • S2E5: Güven İslamoğlu ile Verimlilik - Farkında Olmak Ayrıcalıktır
   14.09.2020 18:04S2E5: Güven İslamoğlu ile Verimlilik - Farkında Olmak AyrıcalıktırEtrafınıza ördüğünüz duvarları yıkın, dışarı çıkın mücadele edin, öğrenin, öğretin, geri adım atmayın. Onlar sizi değiştirmeden siz onları değiştirin. Yoksa o duvarlar içinde sıkışıp kalırsınız.
   19:45"
  • S2E4: Ufuk Tarhan ile Konfor - Farkında Olmak Ayrıcalıktır
   14.09.2020 18:03S2E4: Ufuk Tarhan ile Konfor - Farkında Olmak AyrıcalıktırMutlu olmak, iyi hissetmek ayrıcalığına sahip olabilmenin yani gerçek manada konforlu, huzurlu ve mutlu bir yaşam sürdürebilmenin, aslında “ılık bir duş alıp, ayaklarını huzurla uzatabilmek” kadar basit olduğu farkındalığınızın hep sizinle ve daima yüksek olmasını dilerim…
   20:10"
  • S2E3: Ufuk Tarhan ile Teknoloji - Farkında Olmak Ayrıcalıktır
   14.09.2020 18:02S2E3: Ufuk Tarhan ile Teknoloji - Farkında Olmak AyrıcalıktırTeknoloji, hiçbir şeyle her şeyi yapabilmektir! Dilerim, insanlık olarak tüm kapasitemizi daha iyi bir gelecek için kullanalım ve teknoloji sayesinde hiçbir şeyle her şeyi, ama daima iyi şeyleri, yapabilir hale gelelim…
   20:19"
  • S2E2: Güven İslamoğlu ile Sürdürülebilirlik - Farkında Olmak Ayrıcalıktır
   14.09.2020 18:01S2E2: Güven İslamoğlu ile Sürdürülebilirlik - Farkında Olmak AyrıcalıktırSon zamanlarda adını sık duyduğumuz Sürdürülebilirlik üzerine sizlerle biraz sohbet etmek istiyorum.
   19:21"
  • 2. Sezon|Farkında Olmak Ayrıcalıktır
   14.09.2020 18:002. Sezon|Farkında Olmak AyrıcalıktırKombinin mucidi Vaillant olarak sizlerin ve dünyanın ihtiyaçlarının farkındayız. 146 yıllık deneyimimizle, yaşamın kıymetini bilen, doğanın ve geleceğin farkında olanlar, sadece akıllı seçimler yapanlar için Yeni Vaillant Green iQ’yu ürettik. Üzerinde yaşadığımız bu ayrıcalıklı dünyayı korumak için seni de Vaillant Green iQ ile birlikte farkındalığı artırmaya davet ediyoruz. Farkında olanlara özel podcast serisini dinlediğin için teşekkür ediyoruz.
   00:30"
  • S1E12: Ne Yediğimizi Biliyor Muyuz? - Mirgün Cabas
   21.05.2020 18:02S1E12: Ne Yediğimizi Biliyor Muyuz? - Mirgün CabasHazır evde kalmışken ben de ekmek yapmalı mıyım? Mucize diyet diye bir şey var mı? Gastronomi dediğin nedir ki? Beslenme konusunda her kafadan bir ses çıkıyor. Panik yok, karışıklığı hemen toparlıyoruz...
   18:37"
  • S1E11: Uzaya Gider Miyiz? - Mirgün Cabas
   21.05.2020 18:01S1E11: Uzaya Gider Miyiz? - Mirgün CabasUzay çoğumuzun asla görmeyeceği bir bilim kurgu ögesi mi? Uzayda koloniler kurabilecek miyiz? Oralardan bir arsa kapatmak için geç mi kalıyoruz? İnsan, uzay, gelecek ilişkisine biraz daha yakından bakıyoruz.
   19:44"
  • S1E10: Fallar Tutar Mı? - Mirgün Cabas
   21.05.2020 18:00S1E10: Fallar Tutar Mı? - Mirgün CabasNeden fal baktırmayı severiz? Kehanetlere inanmalı mıyız? Astrolojiyle astronomi aynı şey midir? Gezegenlerin üzerimizde etkileri var mıdır? Astrolojinin köklerine doğru bir yolculuğa çıkıyoruz.
   13:41"
  • S1E9: Kedi Mi, Köpek Mi? - Mirgün Cabas
   21.05.2020 17:59S1E9: Kedi Mi, Köpek Mi? - Mirgün CabasKediler ve köpeklerle nasıl bir ilişkimiz var?  Evcil hayvanlarımız için neden bu kadar zahmete katlanıyoruz? Patili arkadaşların bir dolu sorumluluğunu üzerimize alırken onlardan neler bekliyoruz?
   20:16"
  • S1E8: Mutlu İlişki Olur Mu? - Beyhan Budak
   07.05.2020 22:02S1E8: Mutlu İlişki Olur Mu? - Beyhan Budakİnsanları mutlu ve mutsuz eden şeylerin başında yaşadıkları ilişkiler geliyor. Bireysel anlamda mutlu insanlar bir araya gelince neden mutsuz oluyor? İlişkilerde mutsuzluğa neden olan şeyler nelerdir? Mutlu ilişkilerin ortak özellikleri nelerdir?
   17:46"
  • S1E7: Başarının Sırrı Var Mıdır? - Beyhan Budak
   07.05.2020 22:01S1E7: Başarının Sırrı Var Mıdır? - Beyhan BudakBaşarının en popüler hedef olduğu günümüzde yanlış yöntemler kullanarak kendimize ruhsal açıdan zarar verebiliyoruz. Peki sağlıklı başarı nasıl olur? Başarılı insanların ortak özellikleri var mıdır?
   17:27"
  • S1E6: Kendimize Yatırım Yapabilir Miyiz? - Beyhan Budak
   07.05.2020 22:00S1E6: Kendimize Yatırım Yapabilir Miyiz? - Beyhan BudakHayat hepimiz için bir yolculuk ve bu yolculukta hepimiz kendimizi ihmal edebiliyoruz. Hayatımıza devam ederken kendimize yatırım yaparak ruhsal açıdan gelişmek mümkün müdür?
   15:46"
  • S1E5: Kafaya Takmadan Yaşanır Mı? - Beyhan Budak
   07.05.2020 21:00S1E5: Kafaya Takmadan Yaşanır Mı? - Beyhan BudakBirçok insan küçük şeyleri kafaya takarak aslında keyif alabileceği şeylerden keyif almıyor ve kaygı içinde yaşıyor. Peki bu şeyler gerçekten küçük mü? Kafaya takmamak için neler yapılabilir?
   20:26"
  • S1E4: Komplo Mu, Gerçek Mi? - Mirgün Cabas
   24.04.2020 00:00S1E4: Komplo Mu, Gerçek Mi? - Mirgün CabasKomplo teorileri neden bu kadar etkili? Biz mi paranoyağız yoksa her yerde komplolar mı var? Biraz paranoyak olmak normal mi? Komplo teorilerinin karıştırdığı kafaları rahatlatmak için birkaç cevabımız var.
   23:19"
  • S1E3: Çok Mu Hızlıyız? - Mirgün Cabas
   22.04.2020 09:00S1E3: Çok Mu Hızlıyız? - Mirgün CabasHız aklımızı başımızdan mı alıyor? Zamanı tasarruf edebilir miyiz? Bir şeylere odaklanmak neden bu kadar zor? Anda kalmak mümkün mü? Hayatımızın hızını ve algılarımızı gözden geçiriyoruz.
   19:09"
  • S1E2: Vakit Nakit Midir? - Mirgün Cabas
   22.04.2020 08:00S1E2: Vakit Nakit Midir? - Mirgün CabasBir şeyler için geç kalmış olabilir miyim? Başka bazı şeyler için de erken mi yoksa? Ben bu zamanı kullanamıyor muyum? İyi de zaman dediğin nasıl bir şey? Düşmanını tanımadan savaşı kazamazsın. O yüzden önce zamanı anlayarak başlayacağız sonra gerisi gelecek.
   15:35"
  • S1E1: Kişisel Gelişebilir Miyiz? - Mirgün Cabas
   22.04.2020 07:00S1E1: Kişisel Gelişebilir Miyiz? - Mirgün CabasBir kitap okursam hayatım değişir mi? Potansiyelimize ulaşmanın anahtarı bu öğretilerde ve kafamızın içinde mi? Kişisel gelişim dünyasına giriyor ve sapla samanı birbirinden bir daha birleşmemek üzere ayırıyoruz.
   17:06"
  • S1: Hoş Geldiniz!
   17.04.2020 13:00S1: Hoş Geldiniz!Bu podcast serisinde hepimizin zaman zaman kendimize sorduğu soruların cevaplarının peşine düşeceğiz. Amacımız karışmış kafaları rahatlatmak. Çünkü karışık bir kafa, hiç karışmamış bir kafadan daha iyidir, doğru. Ama karışıp da rahatlamış bir kafa, hepsinden daha iyidir…
   01:45"

  EN YENİ BÖLÜMLER

  icon_close
  icon_close