Biraz bekleteceğiz...Bilgilerini kontrol ediyoruz.
icon_player_arrow_down
/radyolar/superfm

Radyo dinlemek için
ADBLOCK
eklentisini kapatıp sayfayı yenilemen gerekiyor.

TAMAM
icon_player_favorite ŞARKIYI FAVORİLERİNE EKLEMEK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAP.
icon_player_volume icon_player_mute
Senin Yüzünden Buray
Döner başım
Tüter gecenin dumanı
Aklım eskisinden bulanık
Bakıp resmine kurarım hayalini
Söyle sana nasıl doyarım
Yanına konarım kuş olup
Yolum yokuş olur
Canımı veririm
Her yolu denedim
Tutamam çenemi
Bir tek ismin aydınlatır gecemi
Yollar uzak geçit yok
Gelemem ben gelemem ben
Kapandım dört duvara
Yasakları delemem ben
Kaybolur izlerin ah ben yüzünü göremezsem
Nefessiz kaldım İstanbul
Senin yüzünden

Senin yüzünden ah
Bilmiyorlar bilmiyorlar
Ah

Şu kara gecelere
Bitik hecelere
Yeminim var yeminim var
Kimselere sormam olmaz
Güneş inan doğmaz yoksan
Tabi nefes alamam sensiz
Nasıl heder olmuşsam
Aşkların en çilelisi beni bulmuş çoktan
Yollar uzak geçit yok
Gelemem ben gelemem ben
Kapandım dört duvara
Yasakları delemem ben
Kaybolur izlerin ah ben yüzünü göremezsem
Nefessiz kaldım artık dur
Senin yüzünden

Senin yüzünden ah
Bilmiyorlar bilmiyorlar
Ah

Hem ellerim bağlı hem kolum
Ne tadım kaldı ne tuzum
Kırık bir cam gibi tuz buzum ah
Senin yüzünden
Hem ellerim bağlı hem kolum
Ne tadım kaldı ne tuzum
Kırık bir cam gibi tuz buzum ah
Senin yüzünden

Senin yüzünden
Bilmiyorlar bilmiyorlar ah
Senin yüzünden

saniye sonra kapanacak.

HEMEN DİNLE

VAİLLANT İLE KAFA RAHATLATAN SOHBETLER

NİLAY ÖRNEK & IMMANUEL TOLSTOYEVSKİ

Kombinin mucidi Vaillant'ın sunduğu Kafa Rahatlatan Sohbetler'e hoş geldiniz. Bu podcast serisinde hepimizin zaman zaman kendimize sorduğu soruların cevaplarının peşine düşeceğiz. Amacımız karışmış kafaları rahatlatmak. Çünkü karışık bir kafa, hiç karışmamış bir kafadan daha iyidir, doğru. Ama karışıp da rahatlamış bir kafa, hepsinden daha iyidir…

Tüm Podcast Bölümleri

 • S3E8: Neden Herkes Müzik Sever?
  26.02.2021 14:31S3e8: Neden Herkes Müzik Sever?Tüm kafa rahatlatan şeyler içinde müziğin özel bir yeri var. Her şeyin fazlası zararken müziğin fazlası diye bir şey olmamasının sebebi ne? Belki de sabahları bir saat yürümek ve beşinci senfoniyi dinlemek için gelmişizdir dünyaya.
  19:11"
 • S3E7: Mimarlık | Nilay Örnek & Kerem Piker
  26.02.2021 14:30S3e7: Mimarlık | Nilay Örnek & Kerem PikerBu bölümde Nilay Örnek ile mimar Kerem Piker, pandemi döneminde gündelik hayatlarımızda daha sık konuşmaya başladığımız "mimarlık"tan söz açıyor. Mimarlık bina tasarlamakla mı sınırlıdır, başka hangi alanlara değinir? Önünden geçip gittiğimiz binalar bize başka neler söyler? Mimarlara da bu kadar yüklenmesek mi? Kısa sohbette değinilen bazı konular...
  28:58"
 • S3E6: Hedefler: Yeterince Çalışırsanız İstediğinizi Başaramazsınız! | Immanuel Tolstoyevski
  19.02.2021 14:31S3e6: Hedefler: Yeterince Çalışırsanız İstediğinizi Başaramazsınız! | Immanuel TolstoyevskiProfesyonel üretkenlik gurularını dinledikçe, "doğru tekniği uygulayamadğım için hayatımı heba ediyorum, potansiyelime erişemiyorum, optimize etmem lazım kendimi, her anımı verimli geçirmem lazım, ah bir bilsem doğru teknği" diye diye mutsuz mu oluyorsunuz? Bir miktar çaba göstermemiz lazım, evet, ama bir noktada da "benim adım Hıdır, elimden gelen budur" diyebilmemiz de lazım gönül rahatlığıyla.
  23:53"
 • S3E5: Yemek | Nilay Örnek & Sinan Hamamsarılar
  19.02.2021 14:30S3e5: Yemek | Nilay Örnek & Sinan HamamsarılarKafa rahatlatan lezzetlerden söz etsek mi biraz? Nilay Örnek'in bu bölümdeki konuğu Sinan Hamamsarılar. İyi yemek yapmanın belli başlı şartları nelerdir? Bu dönemde hangi tatlar, hangi 'lezzetli' şehirler kendilerini özletti? Tadı damakta kalacak bir kısa sohbet sizleri bekliyor.
  25:56"
 • S3E4: Sinema | Immanuel Tolstoyevski
  12.02.2021 14:31S3e4: Sinema | Immanuel TolstoyevskiFularsız Entellik'ten Immanuel Tolstoyevski, favori sinema klişelerinden bahsediyor. Yüksekten düşenleri kurtarmaya çalışan ama fizik bilmeyen kahramanlar, yemeden içmeden büyüyen canavarlar, beyninin sadece %10'unu kullanabilen senaristler, satrançta sadece bir hamle sonrasını görebilen dahiler ve güçlü kadın karakter yaratma sanatı.
  19:23"
 • S3E3: Kültür Sanat | Nilay Örnek & Yekta Kopan
  12.02.2021 14:30S3e3: Kültür Sanat | Nilay Örnek & Yekta KopanBu başlığı görünce aklınıza ilk gelen isim kim? Türkiye'de 'kültür' ve 'sanat' kelimeleri bir araya geldiği zaman zihnimizde beliren ilk isimlerden biri olan Yekta Kopan ile şahane bir sohbet. Nilay Örnek ile Yekta Kopan, "Kültür ile sanat niye hep birlikte anılıyor?" sorusundan başlayıp sanatın, edebiyatın bize kattıklarına değiniyor, günümüz medya araçlarından güncel mevzulara pek çok konudan söz açıyor. "Patlıcan musakkadan Türkân Şoray'a sıçrayabilen sohbetleri sevenler için eşşiz bir bölüm.
  32:37"
 • S3E2: Yoga | Immanuel Tolstoyevski
  05.02.2021 14:32S3e2: Yoga | Immanuel TolstoyevskiFularsız Entellik'ten Immanuel Tolstoyevski, dünyanın yoga başkenti Rishikesh'teki anılarından, Beatles-Maharishi kavgasından, Batılılar ile Hintlilerin yogadan anladıklarının tamamen farklı olmasından ve tantrik yoga adı altında kafasına hamam tası geçirenlerden bahsediyor.
  21:03"
 • S3E1: Mutluluk | Nilay Örnek & Ferhat Aydın
  05.02.2021 14:31S3e1: Mutluluk | Nilay Örnek & Ferhat AydınKonu zor, muhabbet güzel. Nilay Örnek ile 'bar psikoloğu' Ferhat Aydın, psikolojiden edebiyata, günlük yaşamdan doğaya pek çok farklı alandan yararlanarak mutluluğu masaya yatırıyorlar. Kimi zaman güldüren, kimi zaman düşündüren. Hem kafa karıştıran, hem de kafa rahatlatan keyifli bir sohbet için dinlemelisiniz.
  44:14"
 • 3. Sezon Başlıyor!
  04.02.2021 14:303. Sezon Başlıyor!Kombinin mucidi Vaillant’ın sunduğu Kafa Rahatlatan Sohbetler’in 3.sezonuna hoş geldiniz. Bu sezonda Nilay Örnek'in ve Immanuel Tolstoyevski’nin ayrı ayrı hazırlayıp sunacağı sekiz farklı bölümümüz olacak.Yemek, kültür sanat, mimari, mutluluk, müzik, sinema, yoga, hedefler gibi üzerine çokça kafa yorulan konuları konuşmaya, karışmış kafaları biraz olsun rahatlatmaya çalışacağız.
  10:46"
 • S2E5: Güven İslamoğlu ile Verimlilik - Farkında Olmak Ayrıcalıktır
  14.09.2020 18:04S2e5: Güven İslamoğlu Ile Verimlilik - Farkında Olmak AyrıcalıktırEtrafınıza ördüğünüz duvarları yıkın, dışarı çıkın mücadele edin, öğrenin, öğretin, geri adım atmayın. Onlar sizi değiştirmeden siz onları değiştirin. Yoksa o duvarlar içinde sıkışıp kalırsınız.
  19:45"

EN YENİ BÖLÜMLER

icon_close
icon_close