Biraz bekleteceğiz...Bilgilerini kontrol ediyoruz.
icon_player_arrow_down
icon_player_favorite ŞARKIYI FAVORİLERİNE EKLEMEK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAP.
icon_player_volume icon_player_mute
AYRILMAM BERKAY
Sona ermekte gün yine seninle
Akşamlar böyledir hep sessiz
Eşyalar başka yerde ben bir yerde
Gölgen dolaşır gibi sanki peşimde

Işıkları yakın nedir bu his
Yokluğunda sen ne varsa sen bu evde

Ayrılmam sarılırım hayallere
Ayrılmam sevişirim özleminle
JOYTURK
saniye sonra kapanacak.
CANLI RADYO

BURCUNUZU BU HAFTA NELER BEKLİYOR!

Astrolog Ferhan Akçidem, burçları her hafta Cuma sabahları Süper FM’de Geveze’nin Oyunu’nda anlatıyor...

08-14 Nisan 2019 Astrolojik Etkileşimler;

•    Hafta genelinde 05 Nisan 2019 Koç Burcunda gerçekleşen Yeni Ay etkileri sürüyor. Bu yeni ay Alpheratz isimli sabit yıldızla da kavuşum halinde gerçekleşiyor. İyicil özelliklerde olan bu sabit yıldız, risk alp cesaret göstermemiz gereken konularda harekete geçmemiz halinde beklediğimiz istediğimiz yeni başlangıçları gerçekleştirebileceğimizi, özellikle kariyer ve iş konularıyla alakalı hayal ettiğimiz arzuladığımız gelişmeleri elde edebileceğimizi ifade ediyor. 

•    10 Nisan 2019 Güneş Satürn stresli etkileşimi; Güneş ve Satürn arasındaki stresli etkileşim üstlendiğimiz sorumlulukların üstesinden gelmek adına alacağımız kararlarda ve ileriye yönelik sağlam ve kalıcı sonuçlar elde etme çabalarımızda bazı sıkıntı ve zorlanmalarla karşılaşabilir, özellikle otorite pozisyonundakilerle çekişmeli ve stresli bir süreçten geçebiliriz. Güneş Koç burcunda ve Satürn Oğlak burcunda olduğu için aşırı takıntılı, inatçı ve dik başlı hal ve tavırlar sergileme riski taşıyoruz. Şartları zorlamak büyük fayda sağlamayacaktır. Diplomatik davranmakta ve ortayı bulmaya çalışmakta fayda olacaktır. 

•    10 Nisan 2019 Venüs Neptün Kavuşumu; Bu kavuşum hayal ettiğimiz aşkı elde etmekle alakalı bir gündemi ortaya koyuyor. Bize haz ve mutluluk veren bir aşkla bu süreçte karşılaşabiliriz. Ayrıca yetenek ve becerilerimizi, hayal gücü ve yaratıcılığımızla harmanlayarak muhteşem iş ve projeler üretebilir, finansal anlamda gelirlerimizi hayal gücümüzden ve yaratıcılığımızdan sağlayabiliriz. Duygusal ve manevi anlamda huzuru da yakalayabileceğimiz bir zamandayız.  

•    11 Nisan 2019 Merkür Plüton dost etkileşimi; Merkür ve Plüton arasındaki dost etkileşimler, fikir ve düşüncelerimizi karşımızdakilere, otorite pozisyonundakilere güçlü kişilere kolaylıkla kabul ettirebilme etkisi ortaya koyar. Topluluklara seslenmek, kendimizi göstermek ve fikirlerimizi empoze etmek daha kolay olur. 16 Mart tarihinde Merkür retro durumdayken yine benzer bir etki yaşamıştık, şimdi o dönemde ektiklerimizi biçme şansını elde edebiliriz.

•    11 Nisan 2019 Jüpiter retrosu başlıyor; Büyük finans göstergesi Jüpiter 10 Ağustos 2019 tarihine kadar sürecek retrosuna başlıyor. Finansal anlamda beklediğimiz büyüme ve genişlemeyi göremeyebiliriz. Bu süreçte aynadan kendimize bakarak içsel durumumuzu  değerlendirmek için es vermek ve doğru yolda mıyım?, düzeltmem gereken kısımlar var mı?, neyi daha iyi yapabilirim? sorularına cevap aramamız en ideal çözüm olacaktır.

•    12 Nisan 2019 Venüs Satürn dost etkileşimi; Etkilerini 4-5 gün hissedeceğimiz bu etkileşim ile özellikle aşk ve ilişkiler konusunda ayakları yere basan sağlam kararlar almak ve istikrarlı ilişkiler kurmak söz konusu olur. Hayatımızda birisi varsa söz, nişan düğün tarihi konusunu karara bağlayabiliriz. Bu süreçte başlayan ilişkilerde yine sağlam, ciddi ve istikrarlı ilişkiler olur. 

•    12 Nisan 2019 Merkür Jüpiter stresli etkileşimi; 16 Mart tarihinde   Merkür retro iken aynı etkileşimi yaşamıştık, şimdi de Jüpiter retro durumda yer alıyor. Öncelikle ağızımızdan çıkan sözlere çok dikkat etmemiz gerekir, tutamayacağımız sözler verme riski taşıyoruz. Kendi becerilerimizi elimizdeki imkanları ve gücümüzü feci abartabilir kesinlikle altından kalkamayacağımız işlere imza atabiliriz. Ayrıca finansal anlamda dalgalanmaların yaşanabileceği, parasal kayıpların gündeme gelebileceği bir süreç olabilir, dikkat etmemizde fayda var.

•    13 Nisan 2019 Güneş Plüton stresli etkileşimi; Koç burcunda ilerleyen Güneş ve Oğlak burcunda ilerleyen Plüton arasındaki stresli etkileşim aşırı bencilce ve inat kaynaklı sürtüşmeleri beraberinde getirebilir. Almayı planladığımız kararları karşımızdakilere zorla kabul ettirme eğilimi gösterebiliriz. Bu süreçte geri adım atmak istemeyebilir, inceldiği yerden kopsun o zaman fikrine takılı kalabiliriz. Özellikle otorite pozisyonundakilerle diyaloglarımızda kesinlikle ortayı bulmaya çalışmamız gerekiyor. 

•    14 Nisan 2019 Güneş Jüpiter pozitif etkileşimi; Kendimize güvenimizin tam olacağı bir süreçteyiz. Aldığımız alacağımız kararların üzerine gidebilir, bunları gerçekleştirmek üzere destek bulabiliriz. Finansal anlamda önümüzün açık olacağı bir süre zarfındayız. Hayal ettiğimiz iş ve projeleri gerçekleştirmek konusunda harika destekler söz konusu olacak. Ancak Jüpiter’in retro durumda olduğunu unutmayalım, buradaki yatırımlarımızın geri dönüşü uzun zaman alabilir, sabırsızlık göstermemekte fayda olacaktır. 

08-14 Nisan 2019 Burç Yorumları;

Koç ve Yükselen Koç Burçları; 

•    Hafta genelinde 05 Nisanda Koç burcunda gerçekleşen yeni ay enerjisi halen aktif durumda yer alıyor. Yani kendimize koyduğumuz yaşam hedeflerini gerçekleştirmek adına hırs motivasyon ve enerjimiz maksimum seviyede olacak. Kendi ideallerimiz kendi isteklerimiz daha ön plana çıkıyor. Daha fazla risk alacağımız, cesaretle harekete geçeceğimiz bir sürece giriyoruz. Üzerine gittiğimiz konularda hızlı sonuçlar elde edebilir, tuttuğumuz rahatlıkla koparabiliriz. Fakat aklımıza ilk geleni veya içimizden geçeni sormadan sorguamadan hemen uygulamaya koyma eğilimimiz fazla olur, bu da üzerinde düşünülmesi gereken konularda acelecilik ve sabırsızlık kaynaklı hatalara yol açabilir. Aynı zamanda üzerinde çalıştığımız konularda sabır göstermekte zorlanacağımız için sinir katsayımızı sınırda tutabilmek zor olabilir, agresyon yükselebilir, tartışma ve kavgalara girişebiliriz. 

•    Bununla beraber hafta genelinde Güneşin Satürn ve Plüton la stresli etkileşimleri gerçekleştirecek olması, özellikle kariyer konularında elimizi daha fazla taşın altına koymamız gerektiğini, karşımıza çıkan engellerde hemen vazgeçmemek gerektiğini, daha fazla sorumluluk almamız gerektiğini ifade ediyor. Fakat bu yaparken yönetici veya otorite pozisyonundakilerle diyaloglarımızı oldukça dengeli ayarlamalıyız. Kendi istek ve taleplerimizi zorlayarak baskılayarak inat ederek, takıntı ve saplantı haline getirerek zorlama yoluyla kabul ettirmeye çalışmak veya onlardan gelen istek ve talepleri kendimize uymuyor diye reddetmeye kalkmak büyük zararlara yol açabilir.  

•    Hafta sonunda ise Güneş ve Jüpiter arasındaki destekleyici etkileşim özellikle yurt dışı, yabancı bağlantılı işler, medya iletişim yayıncılık konuları, yüksek öğrenim, eğitim alanlarında büyük fırsatları beraberinde getirebilir, yeni anlaşmalar sözleşmeler gündeme gelebilir, ortaklık şart ve koşulları ortaya çıkabilir. Jüpiter retro durumda olduğundan bu fırsat daha önceden karşımıza çıkan ancak bir şekilde sonuca bağlanmayan alanlardan gelebilir, Üniversite ve yüksek öğrenim konularında belki af veya yeni bir sınav düzenlemesi ortaya çıkabilir, akademik kariyer konusunda da güzel fırsatlar var. Süregelen finansal davalarımızda da bizi memnun edecek sonuçları elde etmemiz mümkün olacaktır.

•    Çarşamba ve Cuma Venüs etkileşimleri manevi huzuru elde etmek adına güzel      

    Boğa ve Yükselen Boğa Burçları; 

•    Hafta genelinde 05 Nisanda Koç burcunda gerçekleşen yeni ay enerjisi halen aktif durumda yer alıyor. Yani gizliden gizliye içimizde bizi rahatsız huzursuz eden bir takım gelişmeler ve korkularla yüzleşmek durumunda kalabiliriz. Uranüs’ün de burcumuzda ilerlediği bu süreçte kendimizi daha özgür hissedebilmek, özgür kılabilmek adına yeni başlangıçları zorlamayı düşünebiliriz. Bu süreçte ayrıca arkamzıdan dönen gizli saklı bir takım işler, gizli düşmanlarımızın çevirdiği oyunlarda ortaya çıkmaya başlıyor. İçsel huzuru bulabilmemiz için önce bu tarz bizi aşağıya çeken gündemlerden kurtulmayı becerebilmeliyiz. 

•    Bununla beraber hafta genelinde Güneşin Satürn ve Plütonla stresli etkileşimleri gerçekleştirecek olması, özellikle yurt dışı, yabancı bağlantılı işler, medya iletişim yayıncılık konuları, yüksek öğrenim, eğitim alanlarında bazı zorlanmaları, otorite ve üst pozisyonunda yer alan kural koyucularla bazı gerginlikleri ve bu alanlardaki işlerimizde ekstra mücadele etmemiz gerektiğini ifade ediyor. Bunu yaparken yönetici veya otorite pozisyonundakilerle diyaloglarımızı oldukça dengeli ayarlamalıyız. Kendi istek ve taleplerimizi zorlayarak baskılayarak inat ederek, takıntı ve saplantı haline getirerek zorlama yoluyla kabul ettirmeye çalışmak veya onlardan gelen istek ve talepleri kendimize uymuyor diye reddetmeye kalkmak büyük zararlara yol açabilir. Aynı süreçte sınavlarımız veya süregelen davalarımız varsa yine bazı zorlanmalar söz konusu olacaktır.   

•    Hafta sonunda ise Güneş ve Jüpiter arasındaki destekleyici etkileşim ortaklaşa kazanç konularıyla ilgili harika gelişmeleri beraberinde getiriyor durumda. Ortak bir işimiz varsa yeni bazı anlaşma şartları ek finansör desteği gibi şartlar gündeme gelebilir, eşimizin ilişkide olduğumuz kişilerin gelirlerinde artış meydana gelebilir bu da genel olarak evdeki finansal seviyeyi yukarı çıkarabilir. Daha önceden başvurduğumuz ama sonuç alamadığımız kredi başvuruları, miras, nafaka alacaklar, vergi iadeleri gibi mevzuular bu süreçte çözümlenebilir, bize artı gelir olarak yansıyabilir.

•    Çarşamba ve Cuma sosyal çevremizde huzuru bulmak yetenek ve becerileri sergilemek için güzel. 

İkizler ve Yükselen İkizler Burçları; 

•    Hafta genelinde 05 Nisanda Koç burcunda gerçekleşen yeni ay enerjisi halen aktif durumda yer alıyor. Yani  sosyal çevremiz ve arkadaşlık ortamlarımız hareketlenmeye başlıyor. Yeni ve farklı bir çok farklı gruba dahil olabilir, arkadaşlık çevremizi genişletebiliriz. Bunun yanı sıra sosyal ve toplumsal konulara karşı daha duyarlı olacağımız bu konuda faaliyet gösteren kurum dernek ve organizasyonlara dahil olmak istayacağimiz bir zaman giriyoruz. Kariyer kazançlarımız konusunda da cesaret gösterip harekete geçmemiz gereken konu ve hususlar varsa şimdi tam zamanıdır diyebilirim. Özelilkle iletşim ve dijital konularda yeni yatırımlara başlamak daha fazla ve geniş çevrelere ulaşmak ve bu konularla doğru orantılı işler için risk almak adına güzel bir zamanda olacağız. 

•    Bununla beraber hafta genelinde Güneşin Satürn ve Plüton la stresli etkileşimleri gerçekleştirecek olması, özellikle ortaklaşa kazanç konularıyla alakalı bazı zorlanmaları, finansal anlamda sınırlarımızı iyi çizmemiz gerektiğini beklenmeyen bazı bazı ödeme, ek vergi yükümlülükleri, miras, nafaka, kredi ödemeleriyle alakalı sıkıntı yaratabilecek süreçleri ortaya çıkarabilir. Bu noktada otorite ve üst pozisyonunda yer alan kural koyucularla bu konulardaki mücadelemizde diyaloglarımızı oldukça dengeli ayarlamalıyız. Kendi istek ve taleplerimizi zorlayarak baskılayarak inat ederek, takıntı ve saplantı haline getirerek zorlama yoluyla kabul ettirmeye çalışmak veya onlardan gelen istek ve talepleri kendimize uymuyor diye reddetmeye kalkmak büyük zararlara yol açabilir.  

•    Hafta sonunda ise Güneş ve Jüpiter arasındaki destekleyici etkileşim ilişkiler ve ortaklıklar konusunda harika gelişmeleri beraberinde getiriyor durumda. Daha önceden hayata geçirmeye çalıştığımız ama bir şekilde çözemediğimiz finansal olarak bize büyük fayda sağlayabilecek ortaklıkları bu süreçte gerçekleştirebilecek fırsatlar yeniden karşımıza gelebilir. Bunun yanı sıra aşk konusunda da hayatımızda birisi yoksa bizi manevi anlamda rahatlatacak ve huzur sağlayacak yeni bir ilişki durumu söz konusu olabilir, bu ilişki de yine daha önceden istediğimiz ama gerçekleşmemiş aklımıza takılan exlerle bağlantılı olabilir.

•    Çarşamba ve Cuma Venüs ile kariyer konularında yetenekleri sergilemek konusunda güzel.     

Yengeç ve Yükselen Yengeç Burçları; 

•    Hafta genelinde 05 Nisanda Koç burcunda gerçekleşen yeni ay enerjisi halen aktif durumda yer alıyor. Yani kariyer konuları hareketlenmeye başlıyor. İş sahibi olmayan arkadaşlarımız iş fırsatlarıyla karşılacağı, iş sahibi olanların ise risk alıp, cesaret gösterip yeni fırsatları değerlendirebileceği bir  döneme giriyoruz. Bu süreçte kariyer konularında taliplerimiz artabilir, uzun süredir beklediğimiz istediğimiz özelliklerde kariyer planları karşımıza çıkabilir. Adeta hayatımızda kariyer konusunda yeniden doğuş yaşayacağımız fırsatları gündemimize geliyor olacak. 

•    Bununla beraber hafta genelinde Güneşin Satürn ve Plüton la stresli etkileşimleri gerçekleştirecek olması, özellikle ikili ilişkiler ve ortaklıklar konularında bazı zorlanmaları beraberinde getirebilir. Ortak bir işimiz varsa karşılıklı fikir çatışmaları nedeniyle ortaklığın yapısı tehlikeye girebilir, sürtüşme ve tartışmalar gündeme gelebilir. Yeni bir ortaklık kurmak konusu gündemdeyse karşılıklı fikirleri ortak bir noktada buluşturma koşullarını araştırmak gerekiyor. İkili ilişkilerimizde veya evliliğimizde de, yine fikir ayrılıkları kaynaklı sert gündemler, karşılıklı inatlaşmalar ve gerginliklere karşı daha yapıcı olmamız gereken bir zamandayız.   

•    Hafta sonunda ise Güneş ve Jüpiter arasındaki destekleyici etkileşim iş yerinde beraber çalıştığımız kişilerle birlikte ortaya koyacağımız çalışma ve projelerde oldukça kazançlı bazı yeni fırsatları beraberinde getiriyor durumda. Daha önceden hayata geçirmeye çalıştığımız ama bir şekilde çözemediğimiz çalışma kuralları ve sistematiğine yönelik uygulamalar bu defa hayata geçebilir, daha verimli ve kazançlı bir yapıya bürünebilir. 

•    Çarşamba ve Cuma Venüs ile yurt dışı yabancı bağlantılı işler medya iletişim yayıncılık konuları, yüksek öğrenim ve eğitim alanları ile davalarımız varsa bu konularda kendimizi daha iyi hissedebileceğimiz yeteneklerimizi daha etkili ortaya koyabileceğimiz zamanlarda olacağız. 

Aslan ve Yükselen Aslan Burçları; 

•    Hafta genelinde 05 Nisanda Koç burcunda gerçekleşen yeni ay enerjisi halen aktif durumda yer alıyor. Yani yurt dışı ve yabancılarla bağlantılı işler medya iletişim ve yayıncılık konularında yeni başlangıçlar kapımıza geliyor. Bu konularda iş ve projelerimiz varsa risk alıp harekete geçme zamanımız gelmiş durumda. Akademik kariyer konuları, eğitim alanları ve davalar ile ilgili gündemlerimiz içinde hızlı gelişmelerin yaşanacağı artık büyüp gelişeceği ve bereketleneceği zamanlardayız. Yeni eğitimlere başlamak, başvuru ve girişimlerde bulunmak ve varsa harekete geçip cesaretle bu konuların üstüne gitmek güzel sonuçları beraberinde getirecektir. 

•    Bununla beraber hafta genelinde Güneşin Satürn ve Plüton la stresli etkileşimleri gerçekleştirecek olması, özellikle iş yerinde beraber çalıştığımız kişilerle birlikte yürüttüğümüz iş ve projelerde bazı zorlanmaları ve sıkıntıları gündeme getirebilir, üstlendiğimiz sorumluluklarda bir artış söz konusu olabilir, İş yerinde amir ya da müdür pozisyonundakilerle fikir ayrılıkları kaynaklı tartışma ve agresyonlar öne çıkabilir, kendi fikir ve düşüncelerimizi savunurken inatlaşmalara veya takıntılı ve saplantılı hal ve tavırlara dikkat etmeli, orta noktayı bulmaya çalışmalıyız. 

•    Hafta sonunda ise Güneş ve Jüpiter arasındaki destekleyici etkileşim aşk konusunda muhteşem fırsatları beraberinde getiriyor. Bu fırsat yurt dışı bağlantılı olabilir veya eğitim ve yüksek öğrenim alanlarında tanıştığımız yeni bir fırsat olabilir. Kısmetimizin oldukça yükseleceği bir zamandayız. Bunun dışında çocuğumuz eğitimi ve gelişimi konusunda güzel fırsatları veya maddi kaynakları da elde etme şansımız olacak veya hobi olarak gördüğümüz bir çalışmadan ekstra kazanç elde edebilme imkanına da kavuşabiliriz. 

•    Çarşamba ve Cuma Venüs ile ortaklaşa kazanç konularında da güzel gelişmeler söz konusu durumda. Ortak işlerimiz varsa veya finansör desteği, kredi vergi iadesi , nafaka miras alacak gündemlerimiz varsa güzel haberler gelebilir. 

Başak ve Yükselen Başak Burçları; 

•    Hafta genelinde 05 Nisanda Koç burcunda gerçekleşen yeni ay enerjisi halen aktif durumda yer alıyor. Yani ortaklaşa finansal kazançlarımızı artırmak üzere yeni şans ve fırsatlar karşımıza gelmeye başlıyor. Ortak bir işimiz varsa büyütmek, ticari boyutunu geliştirmek, finansör desteği elde etmek ya da beklediğimiz kredi desteğini almak mümkün olacaktır. Ortak bir işimiz yoksa miras, nafaka, gelirler, vergiler veya benzeri içerikteki alanlardan ek kazançlar gelmesi durumu da söz konusu. Burada belki eşimizin veya sevgilimizin gelirlerinde bir artış durumu da söz konusu olabilir.   

•    Bununla beraber hafta genelinde Güneşin Satürn ve Plütonla stresli etkileşimleri gerçekleştirecek olması, özellikle aşk konusunda karşımıza çıkabilecek fırsatlar karşısında daha fazla sorumluluk almak gerektiğini, yeni aşk fırsatlarında kendi talep ve beklentilerimiz konusunda aşırı ısrarcı ve inatlaşmalara varan tepkilerden uzak durmamız gerektiğini ifade ediyor. Çocuk sahibi olanlarımız için çocuğumuzun eğitim veya diğer bilimum masraflarında artış söz konusu olabilir, finansal dengemizi biraz zorlayabilir. Bu süreçte hobi olarak gördüğümüz işlerimiz varsa bizim için masraflı bir hal alabilir, belki bir süre ertelemek daha doğru olacaktır. Çocuk sahibi olmayı planlayan arkadaşlarımız için ise bu hafta çok uygun bir haftada değiliz. 

•    Hafta sonunda ise Güneş ve Jüpiter arasındaki destekleyici etkileşim ev aile ve yerleşim konularında muhteşem fırsatları beraberinde getiriyor. Miras beklentisi olan arkadaşlar güzel haberleri alabilirler, gayrimenkul konusunda yeni fırsatlar karşımıza çıkabilir, yatırım konusunda değerlendirmek isteyebiliriz. Taşınmayı ev değiştirmeyi düşünen arkadaşlarımızda ihtiyaç duydukları kazancı veya geliri elde ederek hayallerindeki veya huzuru bulacakları eve çıkabilirler. 

•    Çarşamba ve Cuma Venüs ile yeni ortaklık fırsatları, aşk konusunda beklentisi olan arkadaşlarımızın daha istikrarlı ve sürekliliği olabilecek ilişki fırsatları elde etmesi yönünde güzel etkiler var ama başta söylediğim aşırı talepkar ve inat kaynaklı hareket etmemek gerekiyor.

 Terazi ve Yükselen Terazi Burçları; 

•    Hafta genelinde 05 Nisanda Koç burcunda gerçekleşen yeni ay enerjisi halen aktif durumda yer alıyor. Yani ilişkiler ve ortaklıklar konusunda yeni başlangıçlar kapımıza geliyor. İlişkisi olmayan arkadaşlarımız yeni ilişkilere yelken açabilir, ilişkisi olanlar bunu bir adım öteye taşımak, evlenmek, sözlenmek gibi gündemlere girebilirler. Ticari anlamda da kendi işimizi yapmak, ortaklık kurmak yeni ortaklık fırsatlarını değerlendirmek mümkün olacaktır.    

•    Bununla beraber hafta genelinde Güneşin Satürn ve Plütonla stresli etkileşimleri gerçekleştirecek olması, özellikle evimizde aile büyükleriyle bazı sürtüşmeleri fikir ayrılıklarını ve tartışmaları gündeme getirebilir. Ev değiştirmek, taşınmak gayrimenkul yatırımları konusunda uygun bir haftada değiliz. Aşk, ilişki ve ortaklık konularında fikirlerimiz aile büyükleri tarafından pirim görmeyebilir, inatlaşmalardan uzak durmalı ve orta noktayı bulmaya çalışmalıyız. Disiplinle ve sistematik çabalarımız sonuçta onları ikna etmeye yetecek fırsatları da beraberinde getirebilir. 

•    Hafta sonunda ise Güneş ve Jüpiter arasındaki destekleyici etkileşim yakın çevremizde beceri ve yeteneklerimizi ortaya koymak istediğimiz alanlarda yeni ortaklık fırsatları veya kendi başımıza gerçekleştireceğimiz yeni başlangıçlar mümkün olabilir. Özellikle digital konularda yazmak çizmek bir eser ortaya koymak ve buradan ekstra kazanç elde etmek yönünde girişimlerimiz varsa bu süreçte hızlandırabiliriz. Bu fırsat daha önceden planladığımız ama hayata geçirmek konusunda bazı sorunlar yaşadığımız işlerle alakalı da olabilir. E ticaret, you tube kanalı sosyal medya ekipmanları, yazmak, eğitim almak vermek konuları vs. 

•    Çarşamba ve Cuma Venüs ile iş yerinde beraber çalıştığımız kişilerle birlikte ortaya koyacağımız projelerde de yetenek ve becerilerimizi başarılı bir şekilde sergileyebilmek ve belki ekstra kazanç elde etmek şansını da elde edebiliriz. 

Akrep ve Yükselen Akrep Burçları; 

•    Hafta genelinde 05 Nisanda Koç burcunda gerçekleşen yeni ay enerjisi halen aktif durumda yer alıyor. Yani iş yerinde beraber çalıştığımız kişilerle alakalı yeni başlangıçlar ve fıratlar karşımıza geliyor. Çalıştığımız yerde yeni yapılanmalar veya bizim adımıza daha güzel fırsatların yer aldığı alternatif faaliyetler karşımıza çıkabilir. Bu dönemde beraber çalıştığımız kişilerle birlikte ortaya koyacağımız performans ve projeler çok daha hızlı büyüyebilir, çok daha kazançlı olabilir. Bu alanda rsk almamız ve cesaret ve hırsımızı ortaya koymamız gereken dönemlerde çekimser kalmamalı işin üstine gitmeliyiz.      

•    Bununla beraber hafta genelinde Güneşin Satürn ve Plütonla stresli etkileşimleri gerçekleştirecek olması, özellikle yakın çevremizdeki kişilerle bazı sürtüşmeleri fikir ayrılıkları kaynaklı tartışmaları gündeme getirebilir. Yetenek ve becerilerimizi sergilemek biraz zor olabilir, yeni eğitimlere başlamak, iletişim konularında yeni başlangıçlar yapmakta zorlanabiliriz karşımıza bir takım engeller çıkabilir, bu noktada aşırı inat barındıran veya zorlama yoluyla sonuca ulaşma çabasında olmamalı orta noktayı bulabileceğimiz ara çözümler üzerine odaklanmalıyız. Trafikte, seyahatlerimizde de dikkatli olmamız gereken bir zamanda olduğumuzu hatırlatalım . 

•    Hafta sonunda ise Güneş ve Jüpiter arasındaki destekleyici etkileşim ise finansal konularda muhteşem bir etki ortaya koyuyor, parasal kazançlarımızı artıracağımız şans ve fırsatlar karşımıza gelmeye başlıyor ve cebimiz bereketleniyor. Bu kazanç daha önceden beklediğimiz ancak bir şekilde sonuca bağlanmamış konulardan kaynaklı olarak önümüze gelebilir fakat ne olursa olsun bizi oldukça keyiflendirecek bir kazanca hazırlanalım. 

•    Çarşamba ve Cuma Venüs ile aşk konusunda güzel fırsatlar karşımıza geliyor. Aşk ile işi olmayan arkadaşlarımız belki hobilerini canlandırabilir veya çocuklarının eğitim ve gelişimiyle alakalı konularda huzur veren rahatlatan gelişmeler elde edebilir. 

Yay ve Yükselen Yay Burçları; 

•    Hafta genelinde 05 Nisanda Koç burcunda gerçekleşen yeni ay enerjisi halen aktif durumda yer alıyor. Yani hayatımızın aşk fırsatı karşımıza çıkabilir, aşk konusunda yeni başlangıçlar bu yeni ay ile birlikte gündemimize oturuyor. Hayatımızda birisi varsa da bu aşkı bir adım öteye taşımak belki söz nişan düğün tarihi belirtlemek veya aileden istemek yönünde gelişmeler ortaya çıkabilir. Aşk gündemimiz yoksa cocuk sahibi olmak üzere güzel bir dönemde olduğumuzu belirtelim veya halihazırda çocuğumuz varsa onun eğitimi ve gelişimiyle alakalı yeni bazı bir takım girişimler ortaya koyabiliriz. Hobilerimiz veya sanatsal anlamda üzerinden çalıştığımız bireysel faaliyetlerimizi de büyütmek geliştirmek ve bu alandan kazanç elde etmek üzere de uygun bir zamandayız. Yatırım fırsatları, borsa konularında fırsatları değerlendirebilir. Şans oyunlarında da şansımızı deneyebiliriz.      

•    Bununla beraber hafta genelinde Güneşin Satürn ve Plüton la stresli etkileşimleri gerçekleştirecek olması, finansal kazançlarımız dengelemek ve düzenlemek adına bazı sıkıntı ve zorlanmaları beraberinde getirebilir. Aşk, çocuklar veya hobi olarak gördüğümüz konulardaki yeni başlangıçlar parasal kazançlarımızı veya finans dengemizi zorlayabilir, burada çok iyi planlama yapmalı ve ayağımızı yorganımıza göre uzatmalıyız. İyi düşünülmemiş sabırsız ve aceleci girişimler finans dengemizi bozabilir ve bizi zor durumda bırakabilir. 

•    Hafta sonunda ise Güneş ve Jüpiter arasındaki destekleyici etkileşimle rahatlıyoruz. Kendi yaşam hedeflerimiz ve gerçekleştirmek istediğimiz hayaller konusunda güzel gelişmeler karşımıza gelmeye başlıyor. Alacağımız kararlar daha önceden planladığımız ama bir şekilde hayata geçiremediğimiz idealler olabilir bu defa bunlar gerçekleştirebilmek üzere büyük şansa sahibiz yeter ki aşırı hayalci yaklaşımlardan uzak duralım ve finansal fizibiliteyi iyi çıkaralım.  

•    Çarşamba ve Cuma Venüs ile ev aile ve yerleşim konularında güzel gündemler ortaya çıkıyor. Bize haz ve mutluluk verecek dekoratif değişimleri gerçekleştirebilir, taşınma ev değişikliği planlarımız varsa istediğimiz evi bulabiliriz. Gayrimenkul yatırımları ev alma gündemlerimiz varsa yine finansal dengemizi göz önünde bulunduracak şekilde ilerleyebiliriz. 

Oğlak ve Yükselen Oğlak Burçları; 

•    Hafta genelinde 05 Nisanda Koç burcunda gerçekleşen yeni ay enerjisi halen aktif durumda yer alıyor. Yani ev aile, yerleşim, yaşadığımız yer, birlikte yaşadığımız kişilerle alakalı gündemlerimiz hızlanıyor. Yaşadığımız yeri değiştirebilir, taşınabilir, evimizi yenileyebilir, içindeki eşyaları düzenleyebiliriz. Bu konuda harekete geçmek, risk almak adına doğru bir zamandayız ve karşımıza çıkabilecek fırsatları bizim adımıza fayda sağlayacak ve büyütecek bir hale dönüştürmek elimizde olacaktır.       

•    Bununla beraber hafta genelinde Güneşin Satürn ve Plüton la stresli etkileşimleri gerçekleştirecek olması, söz konusu ev ve yerleşim konularında evdekilerle fikir ayrılıklarına düşebileceğimizi, kendi karar fikir ve beklentilerimizi onlara zorla kabul ettirme eğilimi ortaya koyabileceğimizi ifade ediyor. Bu noktada aşırı takıntılı ve saplantılı, inatlaşmalara dayalı bakış açılarından uzak durmaya çalışmalı, orta noktayı bulmaya gayret etmeliyiz. 

•    Hafta sonunda ise Güneş ve Jüpiter arasındaki destekleyici etkileşimle rahatlıyoruz. Gizli gizli bizde iç sıkıntısı yaratan, bizi endişelendiren kaygılarımızdan kurtulabilmek için destek bulabileceğimiz kendimizi rahatlatabileceğimiz etkiler ortaya çıkmaya başlıyor. Bu noktada ruhsal anlamda bizleri rahata kavuşturduğunu düşündüğümüz ruhsal terapi veya destek unsurlarından da istifade edebiliriz. 

•    Çarşamba ve Cuma Venüs ile yakın çevremizde yeteneklerimizi ortaya koyabileceğimiz alanlarda, yazmak, eğitim almak vermek, bir eser ortaya çıkarmak konularında bizi mutlu edecek haz verecek gelişmeler ortaya çıkacaktır. 

Kova ve Yükselen Kova Burçları; 

•    Hafta genelinde 05 Nisanda Koç burcunda gerçekleşen yeni ay enerjisi halen aktif durumda yer alıyor. Yani yakın çevremiz kardeşler kuzenler, oturtuğumuz muhit, yetenekli olduğumuz alanlar, eğitimler ve kısa süreli seyahatler alanımız hareketlenmeye başlıyor. Yeteneklerimizi daha net sergileyebileceğimiz alanlarda girişimlerimizi hızlandırabiliriz, özellikle dijital ve teknolojik konularda bir takım işlerimiz ve projelerimiz varsa cesaretle bu işlerin üzerine gidebiliriz, e satış konularına kafa yorabilir, finansal ve ticari anlamda bizi ileriye götürebilecek işlere kalkışabiliriz. Kitap yazmak, blog açmak, sosyal medyayı etkili bir şekilde kullanmak hatta projeleri bu alanlara yöneltmek harika olur. Bu konularla bağlantılı olarak eğitimlere başlamak kendimizi geliştirmek de yine güzel bir fikir olacaktır. Seyahat trafiğimiz artacaktır.       

•    Bununla beraber hafta genelinde Güneşin Satürn ve Plüton la stresli etkileşimleri gerçekleştirecek olması, söz konusu yeteneklerimizi sergileyeceğimiz yeni başlangıçlarda iç huzursuzluklarımızı ve gizli endişelerimizi ön plana çıkarıyor. Aslında bu başlangıçları yapmak adına harekete geçmek yerine kendi kendimizi engelleyip aşağıya çekmeye kendimize güvenle alakalı bazı endişelerimizin su üstüne çıkabileceğine işaret ediyor. Öte yandan gizli saklı bizi çekemeyenlerin gizli düşmanlarımızın da sırf bu çekememezlikleri karşılığında yolumuza taş koyma ve bizi engellemek yönünde faaliyetleri de söz konusu olabilir. Bu süreci mümkün olabildiğince sakin ve mantık çerçevesinde geçirmeye çalışmalı işlerimizi aceleye getirememeliyiz. 

•    Hafta sonunda ise Güneş ve Jüpiter arasındaki destekleyici etkileşimle rahatlıyoruz. Sosyal çevremizden ve arkadaşlıklarımızdan alacağımız destekle söz konusu işlerimizi daha hızlı ve onların yardımıyla yerine getirebilir, finansal anlamda destek bulabiliriz. Bu sayede içten içe bizi kemiren o endişelerden kurtulup kendi yolumuzda ilerleme şansını elde edebiliriz. 

•    Çarşamba ve Cuma Venüs ile de yine finansal anlamda güzel gelişmeler söz konusu olacak, yalnızca biraz kendimize güvenmemiz ve yeniliklere açık olmamız gerekiyor. 

Balık ve Yükselen Balık Burçları; 

•    Hafta genelinde 05 Nisanda Koç burcunda gerçekleşen yeni ay enerjisi halen aktif durumda yer alıyor. Yani finansal kazançlarımızda hareketlenme başlıyor. Kişisel gelirlerimizi artımak üzere yeni başlangıçlar yapmak, alternatif kazanç yollarını araştırmak bulmak ve hayata geçirmek fırsatlarınıelde edebiliyoruz. İhtiyaç duyduğumuz cesareti ve risk alma eğilimini söz konusu yeni ay karşımıza getirecektir. Fakat karşımıza çıkan fırsatlar için aceleci davranmamalı aklımıza ilk geleni ortaya koymamalıyız. 

•    Bununla beraber hafta genelinde Güneşin Satürn ve Plüton la stresli etkileşimleri gerçekleştirecek olması, söz konusu finansal başlangıçlarımız konusunda sosyal çevremizden ve arkadaşlık ortamlarımızda bazı görüş ayrılıklarını beraberinde getirebilir, arkadaşlarımızın arasında saydığımız sözüne güvendiğimiz teyit istediğimiz kişilerle fikir çatışmaları bazı engelleme ve kısıtlamalar ortaya çıkabilir, teyit almak zor olabilir, burada kendimize ve yeteneklerimize güvenmemiz gerekiyor. Bunun dışında hafta genelinde sosyal çevremizde geçireceğimiz zamanlarda veya katılacağımız davet veya organizasyonlarda harcamalarımıza dikkat etmemiz de oldukça önemki olacaktır. 

•    Hafta sonunda ise Güneş ve Jüpiter arasındaki destekleyici etkileşimle rahatlıyoruz. Kariyerimizde dönüm noktası sayılabilecek bol kazançlı şans ve fırsatlar akmaya başlıyor. Bu durum yeni bir iş teklifi olabileceği gibi, mevcut işinizde beklediğimiz istediğimiz daha önceden gündeme gelmiş ama sonuçlanmamış konularla bağlantılı da olabilir ama her ne olursa olsun yüzümüzü güldürecek finansal güzellikleri beraberinde getireceği kesindir. 

•    Çarşamba ve Cuma Venüs ile de etrafımızca fark edilmek, yetenek ve becerilerimizi etkili bir şekilde ortaya koyarak onları kendimize hayran bırakmak şansını da yakalıyoruz. Bu süreçte kendimizi şımartacağımız dış görünüşümüzü değiştireceğimiz estetik güzellik temalı işlerimizi halletmek, alışverişe çıkmak yaşam ideallerimiz konusunda fikir geliştirmek harika olur. 

Harika bir hafta geçirmenizi dilerim. 

Ferhan Akçidem (Ferhangiastrology)

Benzer Haberler

 • KIVANÇ TATLITUĞ'A BEREN SAAT SORULDU!
  MagazinKIVANÇ TATLITUĞ'A BEREN SAAT SORULDU!"Aşk-ı Memnu" dizisinin yıldızları Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ, yıllar sonra bir sinema filminde mi buluşacak?
  KIVANÇ TATLITUĞ'A BEREN SAAT SORULDU!
 • TUVANA TÜRKAY GELİN OLDU!
  MagazinTUVANA TÜRKAY GELİN OLDU!Futbolcu Alper Potuk'la yaşadığı aşkta aradığını bir türlü bulamayan Tuvana Türkay, kendini işine verdi.
  TUVANA TÜRKAY GELİN OLDU!
 • RİHANNA'NIN KOMANDO TARZI
  MagazinRİHANNA'NIN KOMANDO TARZIHer zaman farklı giyim tarzıyla adından söz ettirmeyi bilen Rihanna, New York'ta yine ilginç bir görüntüyle karşımıza çıktı.
  RİHANNA'NIN KOMANDO TARZI
 • 'ŞİŞKO ERKEKLERLE İŞİM BİTTİ'
  Magazin'ŞİŞKO ERKEKLERLE İŞİM BİTTİ'"Şişman ve çirkin insanlarla görüşmek istemiyorum" sözüyle tepki çeken Deniz Akkaya, bu kez erkekleri hedef aldı.
  'ŞİŞKO ERKEKLERLE İŞİM BİTTİ'
 • 'EVLİLİK ZOR'
  Magazin'EVLİLİK ZOR'ABD'li 22 yaşındaki model Hailey Baldwin, ünlü bir derginin Avustralya edisyonuna kapak kızı oldu.
  'EVLİLİK ZOR'
 • DADI TUTMAYACAKLAR!
  MagazinDADI TUTMAYACAKLAR!Eser Yenenler ve 7 aylık eşi Berfu Yıldız Yenenler aldıkları sürpriz kararla gündemde...
  DADI TUTMAYACAKLAR!

FOTO

GALERİ

 • KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM!
  KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM!Kenya'nın başkenti Nairobi'de bulunan National Park, vahşi yaşam meraklılarının uğrak merkezi konumunda yer alıyor...
  KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM!
  KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM! icon_go
 • TUHAF HİNDİSTAN!
  TUHAF HİNDİSTAN!Dünyanın en renkli ülkelerinden birisi olan Hindistan'dan gelen bu görüntüler şaşırtıcı edğil normal kabul ediliyor...
  TUHAF HİNDİSTAN!
  TUHAF HİNDİSTAN! icon_go
 • 'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ
  'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİAdanın adı John Marshall'dan gelmektedir...
  'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ
  'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ icon_go
 • HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!
  HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!Dünyaca ünlü dergilerde hayvanlar aleminden inanılmaz güzel ve çarpcı fotoğraflar yayınlanıyor...
  HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!
  HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER! icon_go
 • YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!
  YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!Uluslararası ajanslar bu sene içerisinde dünyanın farklı ülkelerinde düzenlenen gösterilerde inanılmaz görüntüler çekti...
  YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!
  YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI! icon_go
 • ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'
  ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'Çin’in Sichuan kentinin kuzeybatısında yer alan Huanglong, Çin'in Pamukkalesi olarak son yıllarda turistlerin ilgisini çekiyor.
  ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'
  ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG' icon_go
 • YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!
  YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!Bugün dünya üzerinde 23 milyon civarında berberi olduğu sanılıyor.Berberiler bugün itibari ile Fas, Cezayir, Tunus, Libya, Mısır, Mali, Nijer ve Mauretania’da dağınık gruplar halinde yaşıyor.
  YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!
  YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER! icon_go
 • BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI
  BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARIKurt köpeği Sitka ile seyahat etmeyi bir tutku haline getiren Çek fotoğrafçı Honza Řeháček,dünyanın farklı noktalarından harika manzaraları, köpeğini temel aldığı fotoğraflarıyla gösteriyor.
  BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI
  BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI icon_go
icon_close
icon_fikirANKETİMİZE KATILMAK İSTER MİSİN? icon_close
KATILIMIN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ! Asset 1