Biraz bekleteceğiz...Bilgilerini kontrol ediyoruz.
icon_player_arrow_down
icon_player_favorite ŞARKIYI FAVORİLERİNE EKLEMEK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAP.
icon_player_volume icon_player_mute
SÖZ SELİM KURTCEBE
Deli deli akar kanım
Seni beni dinlemez
Biri yandı biri söndü umutların içimde

Yeni yeni vurur yokluğun
Gece gündüz dinlemeden
Gurur kitler dilimi diyemem dur gitme kal diye

Sana sorsam aşkın bitmezdi
Yanar ama asla sönmezdi
İçindeki ateş dinmezdi
Ah ne yapsam fayda etmez
Çok uğraştım yüzün gülmez
Verdiğimiz söz yetmez mi?
saniye sonra kapanacak.
CANLI RADYO

BURCUNUZU BU HAFTA NELER BEKLİYOR!

Astrolog Ferhan Akçidem, burçları her hafta Pazartesi sabahları Süper FM’de Geveze’nin Oyunu’nda anlatıyor...

21-27 Ocak 2019 Haftası Gökyüzü Etkileşimleri

Bu haftanın en önemli etkileşimi 21 Ocak 2019 tarihinde Aslan Burcuda gerçekleşecek Ay tutulmasıdır. Son 1,5 – 2 senelik süreçte tutulmalar Aslan – Kova burçlarında gerçekleşmişti. ( 1999 – 2000 ) Bu tutulma sonuncu tutulma ve artık 18 yıllığına bu defteri kapatıyoruz. Aslan burcu gururlu, egolu, başarılı kendine güveni tam, kendinden emin bir burçtur, yetenek, beceri ve özgüveni yardımıyla kendini ön plana çıkarmak, liderlik etmek ve karşılığında da başarılarıyla taktir görmeyi ister. Sahnede olmayı, ilginin üzerinde olmasını sever. Bizlerde bireysel anlamda bu son tutulmayla birlikte özellikle Ağustos 2018 de gerçekleşen Aslan Güneş tutulmasıyla başlayan süreçte karşılaştığımız gündemlerin içinde kendimizi ön plana çıkaracağımız, kendimize karşı güvenimizi sağlamlaştıracağımız, kendimizle gurur duyacağımız doğrultuda sonuç elde etmeye çalışacağız. Ay tutulmaları yeni başlangıçlar öncesinde ayağımıza dolanan ve bizi engelleyen şeyleri çözmemiz için görünür kılar, söz konusu başlangıçları yapabilmek için bu ağırlıklardan kurtulmamız gerekir. Aslan temasındaki tutulmada bu ağırlıklar ve bizi aşağı çeken konuların kendimize güvenmekle alakalı konular olmasını bekleyebiliriz. Kariyerimizde, ilişkilerimizde, evliliğimizde, ailemizde kendimizi ön plana çıkarmamızı engelleyen, bizi geri plana iten ne varsa sonuca bağlamamız gerekecektir.  Tutulma anında yükselen burcun Oğlak olması, güney ay düğümü ile kavuşumda olması ve Oğlak burcundaki çok fazla gezegen yerleşimi, kendimizi ön plana çıkarmak ve sıkıntıların üstesinden gelmek konusunda gerçekçiliği, disiplini ve sistematik çalışmayı elden bırakmamamız gerektiğini, hayalcilikten uzak durmamız gerektiğini, maceraya atılmadan alışık olmadığımız yeniliklerden ziyade daha alışık olduğumuz ve gereksiz risk almayacağımız yolları tercih etmemiz gerektiğini de gösterebilir. 

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ BURCU

Hafta genelinde Aslan burcunda gerçekleşecek Ay tutulmasının etkilerini hissediyor olacağız. Bu tutulmayla birlikte özellikle Ağustos ayından bu zamana kadar yaşadığımız Aşk, çocuklar, hobiler, kendimizi gösterebileceğimiz alanlardaki gündemlerimizi sonuca bağlamamız gerekecek. Sosyal çevremiz ve arkadaşlıklarımızla aradaki dengeyi bulmaya çalışacağız. Hayatımızda birisi yoksa tutulmayla birlikte yeni bir aşk gündeme gelebilir, bir aşkımız ve ilişkimiz varsa olası ayağımıza dolanan sıkıntı ve sorunları masaya yatırmak ve çözmek durumunda kalabiliriz. Çocuk sahibi olmayı planlayan arkadaşlarımız bu tutulmayla birlikte güzel haberleri alabilir, kendimizi ön plana çıkaracağımız, yeteneklerimizi konuşturacağımız bir hobimiz varsa bunu hayata geçirmek ve finansal anlamda gelir elde edebileceğimiz bir formüle ulaşmak mümkün olabilir, belki emeklilik planlarımız için sakladığımız bir iş gündeme gelebilir, mevcut işimizi bırakıp kendimizi bu alanı geliştirmeye adayabiliriz. Yatırım planlarımız varsa bu konuda artık net bir karara varmamız da gerekebilir, ( Borsa,  Altın Aslan burcuyla alakalı ) Haftaya başlarken kariyer konularında bazı zorlanmalar, patronla, emirlerle üstlerle fikir ayrılıkları ve onların engellemeleri gibi etkiler yaşayabiliriz. Hafta sonuna doğru bu etki azalıyor ve özellikle yurt dışı ve yabancılarla bağlantılı işler, medya iletişim ve yayıncılık konularıyla eğitimler alanında yeni fırsatlar, anlaşmalar ve gelişmeler karşımıza geliyor. Sonuca bağlanmasını beklediğimiz bir davamız varsa yine güzel haberler kapıda diyebilirim. 

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA BURCU

Hafta genelinde Aslan burcunda gerçekleşecek Ay tutulmasının etkilerini hissediyor olacağız. Bu tutulmayla birlikte özellikle Ağustos ayından bu zamana kadar yaşadığımız Ev aile taşınma yer değişikliği, ailemizde aile büyükleriyle süregelen tartışma ve gerginlikleri sonuca bağlamamız gerekecek. Kariyerimiz konusunda da bazı yeni başlangıçlar, değişiklikler söz konusu olabilir ve bu gelişmelerin ışığında yaşadığımız yer ve ortamı değiştirmek durumunda kalabiliriz. Yeni iş ve yer değişikliği… Bunun yanı sıra aile de anne babayla sıkıntılı ve sorunlu gündemler söz konusu olabilir. Bu konuları çözmek gerekebilir. Kariyerimize fazla zaman harcıyor ve ailemizi ihmal ediyor olabiliriz. Yine bu ikisi arasındaki dengeyi bulmaya çalışacağımız, bu sıkıntıları sonuca bağlayacağımız bir süreçte yer alıyoruz. Haftaya başlarken yurt dışı yabancı bağlantılı işler, medya iletişim yayıncılık konularında bazı engeller ve sıkıntılar gündeme gelebilir, içsel korku ve endişelerimiz ortaya çıkabilir, arkamızdan dönebilecek gizli saklı işler, gizli düşmanların aktiviteleri canımızı sıkabilir, süregelen bir davamız varsa tatsız bir haber gelebilir, süregelen eğitimlerimizde sınavlarımızda biraz zorlanabiliriz. Ancak hafta ortası itibariyle rahatlamaya başlıyoruz. Özellikle finansal konularla bağlantılı beklediğimiz güzel haberler hızlıca akmaya başlıyor. Ortaklaşa işlerden, miras, krediler, eş ya da sevgili gelirlerinden veya alacaklardan gelen paralar fazlasıyla mutlu edecektir. 

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER BURCU

 Hafta genelinde Aslan burcunda gerçekleşecek Ay tutulmasının etkilerini hissediyor olacağız. Bu tutulmayla birlikte özellikle Ağustos ayından bu zamana kadar yakın çevremizle ve eğitimlerimizle alakalı konular başta olmak üzere  yeteneklerimizi sergileyeceğimiz alanlardaki girişimlerimizi artık sonuca bağlıyor oluruz. Bu noktada kendimize yönelik bir blog açmak, yazmak, e ticaret ve satış içeriği barındıran girişimlere başlamak ya da halihazırda sürdüğümüz bu içerikteki projeleri hayata geçirmek mümkün olabilir, bu süreçte seyahat trafiğimiz artabilir, kendi kişisel gelişimimiz için ihtiyaç duyduğumuz, yeteneklerimizi geliştirebileceğiz eğitimlere başlamak, eğitim almak veya eğitim vermek konularında da güzel akışlar söz konusu. Hafta başında sosyal çevremiz ve arkadaşlık ortamlarımızda girişeceğimiz işlerde finansal anlamda bazı zorlanmalar söz konusu olabilir, sosyal medya sitesi ve eticaret işlerine girişmek yönünde finansal destek bulmakta zorlanabiliriz. Ama hemen ardından hafta ortasında ortaklık kurmakla ilgili enerjiler rahatlamaya başlıyor ve finansör desteği elde edebileceğimiz yeni ilişkiler ve ortaklıklar karşımıza çıkıyor. Bu arada bekar arkadaşlarımız için yine sosyal çevremizden ya da katılacağımız bir davet yada organizasyonda tanışacağımız yeni birileriyle harika bir aşk ve ilişki fırsatı da gündeme gelebilir, ilişkisi olanlar bunu bir adım öteye taşımak ve evlilik yönünde kararlar alabilir. 

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ BURCU

Hafta genelinde Aslan burcunda gerçekleşecek Ay tutulmasının etkilerini hissediyor olacağız. Bu tutulmayla birlikte özellikle Ağustos ayından bu zamana kadar finansal şart ve koşullarımızı iyileştirebileceğimiz, gereksiz harcamalarımızdan ve masraflarımızdan kurtulabileceğimiz etkiler ön plana çıkıyor. Bu süre zarfında üzerimizde taşıdığımız ve kişisel kazançlarımızı negatif yönde etkileyen finansal sorun ve problemler görünür olacaktır. Burada finansal analizimizi ortaya koyarak artı eksi hesaplamalara girişebilir, bazı harcama ve masraflarımızı kısabilir, gelirlerimizi daha da artırabileceğimiz yol ve yöntemlere kafa yorabiliriz. Hafta başında kariyerimizle bağlantılı konularda, ortaklık meselelerinde arzu ettiğimiz, beklediğimiz ivmeyi elde edemeyebiliriz, bazı engeller ve sıkıntılar canımızı sıkabilir, biz fazlaca uğraştırabilir ama hafta ortası itibariyle beraber çalıştığımız kişilerden alacağımız yardım ve destekler, bu zorlanmaları hızlıca çözebilmek üzere yardım ediyor olacak. Yine hafta sonuna doğru kariyerimizde tıkanan kısımlarda çözülmeler ve terfi, zam, prim ya da benzeri kazanç artışları gündeme gelebilir. 

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN BURCU

Hafta genelinde burcumuzda gerçekleşecek Ay tutulmasının etkilerini hissediyor olacağız. Bu tutulmayla birlikte özellikle Ağustos ayından bu zamana kadar hayatımızda gerçekleştirmeyi planladığımız hedefler doğrultusunda önümüze çıkan engelleri aşmak üzere kararlar alacağız, bu sorunları geride bırakmaya çalışacağız. Kendimize güvenmek bu tutulmanın ana temalarından birisi bizim için ve bu zamana kadar yaşadığımız gelişmeler genel anlamda bunu zedeleyecek ya da kendimizi göstermemizi engelleyecek şekilde yansımış olabilir, şimdi yine hayatımızın kontrolünü elimize almak ve figüranlıktan çıkıp başrole geçmek gerekiyor. Tutulma da spot ışıklarının üzerimize yansımasına yardım ediyor durumda ve çıkış yollarını da gösterebilecek etkileri barındırıyor. Hafta başında iş yerinde beraber çalıştığımız kişilerle alakalı bazı sıkıntı ve sorunlar gündeme gelebilir, iş yerinde yeteneklerimizi taktir etmeyen, çabalarımızı görmezden gelen  anlayışsız yöneticilerle uğraşmamız gerekebilir ama hafta ortası itibariyle artık sahne sırası bize geliyor olacak ve yeteneklerimizi etkili bir şekilde ortaya koyabileceğimiz fırsatları elde ediyor olacağız, aşk konusunda harka gelişmeler var, çocuk sahibi olmak isteyen arkadaşlar, bu hafta güzel haberi alabilirler, yatırım borsa veya benzeri finansal girişimler içinde uygun bir zamandayız. Hafta sonuna doğru yurt dışı yabancılarla bağlantılı işler medya iletişim konularında, eğitim alanlarında güzel haberler geliyor, bu alandaki çabalarımızın ve eforumuzun karşılığını almaya başlıyoruz. Süregelen davalarımızda da güzel sonuçlar bekleyebiliriz.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK BURCU

Hafta genelinde Aslan burcunda gerçekleşecek Ay tutulmasının etkilerini hissediyor olacağız. Bu tutulmayla birlikte özellikle Ağustos ayından bu zamana kadar arkamızdan dönen gizli saklı işler ve gizli düşmanların hakkımızda yürüttüğü çalışmalar görünür olacaktır ve biz de bunun karşılığında hak ettiğimiz ve haksızlığa uğradığımız söz konusu komploları bertaraf edebilmek ve geride bırakmak üzere çabalıyor olacağız. Burada hayat bizi yönlendirmek istediği alana doğru desteğini verecektir. Hafta başında yatırım konularında bazı finansal zorlanmalar söz konusu olabilir ya da çocuğumuz varsa onun eğitim masrafları ya da benzeri gündemleri parasal anlamda sıkıntı yaratabilir, aşk konusunda da karşımıza çıkacak fırsatlarda parasal olarak fazla açılmamaya dikkat etmeliyiz. Hafa ortasından itibaren evimiz ve ailemizle ilgili konulara odaklanıyoruz. Evde değişiklik yapmak yeni eşsyalar almak, taşınmak, yeni ev almak, gayrimenkul yatırımı yapmak konularında güzel fırsatlar söz konusu olacak. Hafta sonuna doğru bu çalışmalar için kredi başvurusu ya da beklediğimiz bir miras, alacak ya da hesapta olmayan ek bir kazanç durumu yardımımıza yetişiyor diyebilirim. 

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ BURCU

Hafta genelinde Aslan burcunda gerçekleşecek Ay tutulmasının etkilerini hissediyor olacağız. Bu tutulmayla birlikte özellikle Ağustos ayından bu zamana kadar sosyal çevremiz ve arkadaşlıklarımızda meydana gelen değişimlerin ve hayatımıza giren kişilerin arasından bazılarıyla yollarımızı ayırma durumu ortaya çıkabilir, sosyal çevremizi yeniden düzenlemek ve şekillendirmek isteyebiliriz. Bu tutulma aynı zamanda aşk veya çocuk sahibi olmak konusunda da etkili başlangıçları öne çıkarıyor, dolayısıyla aşk ve sosyal çevre arasındaki dengeyi kurmaya çalışmak durumunda kalacağımız zamanlar olacaktır, belki fedakarlık yapmak ve yolunda gitmeyen sıkıntı sorunlu aşk veya arkadaşlıkları neticelendirmek durumunda kalabiliriz. Hafta başında ikili ilişkilerimizde veya ortaklıklarımızda bazı sıkıntılı gündemler, fikir ayrılıkları veya tartışmalar gündeme gelebilir, fakat hafta ortası itibariyle kendi yetenek ve becerilerimizi ön plana çıkaracağımız, yeni iş ve projelerle alakalı harika haberler ortaya çıkıyor, bir blog açmak, e ticaret veya benzeri konularda çalışmalar yapmak, yeni eğitimler almak veya vermek, yakın çevremizden alacağımız desteklerde verimlilik artıyor, finansal anlamda mevcut olanın üzerine yenisini ekleyebileceğimiz alternatif kazanç fırsatları akıyor olacak. Bu konuyla bağlantılı olarak hafta sonunda yeni ortaklık fırsatları karşımıza gelebilir.  

AKREP VE YÜKSELEN AKREP BURCU

Hafta genelinde Aslan burcunda gerçekleşecek Ay tutulmasının etkilerini hissediyor olacağız. Bu tutulmayla birlikte özellikle Ağustos ayından bu zamana kadar kariyerimizde yaşamış olduğumuz sıkıntılı ve sorunlu konuları çözmeye odaklanıyoruz. Kimimiz iş değişikliği yapabilir, işimizden  ayrılabiliriz, yeni iş imkanları ve fırsatları elde edebiliriz. Bu süre zarfında evimize ailemize, yakınlarımıza yeteri kadar vakit ayıramamış ve onları ihmal etmiş olabiliriz. Bu tutulma kariyerimiz ve evimiz arasındaki dengeyi oturtabilmek üzere karşımızda yer alan engelleri aşabilme şansını veriyor. Hafta başında iş yerimizde beraber çalıştığımız kişilerle gerilimimiz artabilir, kendi becerilerimizi ortaya koymak, hızlıca sonuçlandırmak istediğimiz iş ve projelerde bazı engellerle karşılaşabiliriz, yakın çevremizle olan diyaloglarımızda da dikkat etmemiz gerekiyor, sağlık anlamında da ekstra özen göstermemiz gereken bir haftada olacağız. Hafta ortasında ise finansal anlamda harika destekler önümüze seriliyor durumda. Toplu alacağımız beklediğimiz bir paranın gelmesi, ekstra prim ya da benzeri ödemelerin elimize geçmesi ve bu para yardımıyla girişeceğimiz yeni işler ve fırsatlar çok daha bereketli olacaktır. 

YAY VE YÜKSELEN YAY BURCU

Hafta genelinde Aslan burcunda gerçekleşecek Ay tutulmasının etkilerini hissediyor olacağız. Bu tutulmayla birlikte özellikle Ağustos ayından bu zamana kadar yurt dışı yabancılarla bağlantılı işler, seyahatler, davalar, medya iletişim ve yayıncılık alanları ile eğitimler konusunda yaşamış olduğumuz sıkıntılı ve sorunlu konuları çözmeye odaklanıyoruz. Yeni eğitimler gündeme gelebilir, yurt dışıyla alakalı yeni bir iş ve projeye başlama durumu söz konusu olabilir, medya yayıncılık alanlarında yeni başlangıçlar veya değişiklikler söz konusu olabilir, Turizmle bağlantılı iş ve organizasyon fırsatları elde edebiliriz. Hafta başında borsa yatırım ya da benzeri konularda harcamalarımıza dikkat etmeliyiz, finansal anlamda çok şanslı bir haftada değiliz. Eğlenceye kumara ya da benzeri harcamalara girişmemeliyiz. Hafta ortası itibariyle ise hayatımızın fırsatı karşımıza geliyor, kendi hedeflerimiz doğrultusunda yeteneklerimizi özgürce sergileyebileceğimiz, hayatımızın fırsatı olarak nitelendirebileceğimiz gelişmeleri görmeye başlıyoruz. Belki yapmaktan zevk aldığımız, Turizm rehberlik, gezme tozma üzerine kurulu bir iş fırsatı, ya da medya iletişim konularıyla bağlantılı yeni bir projeyi hayata geçirebiliriz. Hafta sonuna doğru yalnız olan arkadaşlarımız için harika aşk fırsatları gündeme gelecek.  

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK BURCU

Hafta genelinde Aslan burcunda gerçekleşecek Ay tutulmasının etkilerini hissediyor olacağız. Bu tutulmayla birlikte özellikle Ağustos ayından bu zamana kadar ortaklaşa kazançlar, vergiler, alacaklar, miras, nafaka veya benzeri finansal gelirlerde bizi sıkan, geren, aşağıya çeken sorunları neticelendiriyor olacağız. Bazı gereksiz ve ek masraflardan kurtulmak, finansal anamda kendi istikrar ve düzenimizi oturtmamıza yardımcı olacak kararlar ve gelişmeler bizi rahatlatacaktır. Hafta başında evimizde ailemizde bazı fikir ayrılıkları sebebiyle tartışmalar söz konusu olabilir, evde özellikle elektrik tesisatı kaynaklı sıkıntılar baş gösterebilir. Ama bu uzun soluklu ve can sıkıcı olmaktan uzak bir mesele olacaktır, fazla takılmamak gerekiyor. Hafta ortası itibariyle manevi ve içsel anlamda huzuru bulabileceğimiz etkiler söz konusu durumda, bu fırsatı iyi değerlendirmeli ve kötümser olmak ve iç endişelerimizi büyütüp beslemek yerine bu manevi huzurun tadını çıkarmayı denemeliyiz, belki psikolojik anlamda yardım destek almak, eğitimlere başlamak, ek destek sağlayabilir, kendimize karşı güvenimizi tazeleyebilir. 

KOVA VE YÜKSELEN KOVA BURCU

Hafta genelinde Aslan burcunda gerçekleşecek Ay tutulmasının etkilerini hissediyor olacağız. Bu tutulmayla birlikte özellikle Ağustos ayından bu zamana kadarki süreçte ortaklıklarımız, ilişkilerimiz, evliliklerimizi sorgudan geçireceğiz, buradaki sıkıntı ve sorunlu konuları aşmaya çalışacağız. Aşılamayacak kadar kaotik ve problemli meselelerde ayrılıklar gündeme gelebilir. Hafta başında kendimizi içsel anlamda depresif ve huzursuz hissedebiliriz. Sanki her şeyin üstümüze üstümüze geliyor olduğunu düşünebiliriz. Ama hafta ortası itibariyle sosyal çevremiz ve arkadaşlarımızla beraber geçireceğimiz zamanlar kendimize gelmemizi sağlayacaktır. Yeni gruplara dahil olabilir, çevremizi genişletebiliriz. Bu alan aynı zamanda kariyer kazançları alanımızda olduğu için belki kariyerimizle bağlantılı konularda maddi anlamda artışlar yeni gelirler, prim terfi yükselme gibi gündemler söz konusu olabilir, hafta sonuna doğru ise yine sosyal çevremizle veya arkadaşlarımızla kısa süreli tatil kaçamakları keyfimizi tamamen yerine getiriyor ve depresif halimizi toparlıyor olacak. 

BALIK VE YÜKSELEN BALIK BURCU

Hafta genelinde Aslan burcunda gerçekleşecek Ay tutulmasının etkilerini hissediyor olacağız. Bu tutulmayla birlikte özellikle Ağustos ayından bu zamana kadarki süreçte iş yerimizde beraber çalıştığımız kişilerle alakalı sıkıntılı ve sorunlu meselelerin üstesinden gelmeye çalışacağız, belki arkamızdan dönebilecek gizli saklı işler varsa görünür olacaktır, iş yerimizde belirsiz ilerleyen gündemler varsa belki işten ayrılmalar, ekip değişimleri, departman değişiklikleri gibi gelişmeler ortaya çıkabilir, hafta başında sosyal çevremiz ve arkadaşlıklarımızla geçireceğimiz zamanlarda harcamalarımıza dikkat etmemiz gerekiyor, borç isteyen kefil olmamızı isteyenler olabilir, içinde olmasak iyi olur. Hafta ortasında ise kariyer planlarımızla ilgili harika gelişmeler bizi bekliyor. Uzun süredir beklediğimiz zam, prim terfi gibi gündemler bu hafta neticelenebilir ya da şartları şu an sahip olduğumuzdan çok daha iyi şartlarda farklı teklifler karşımıza gelebilir, hayaliniz kurduğumuz kariyer fırsatlarını elde edebileceğimiz bir süreçteyiz. Bir sonraki haftada aynı gündem devam ediyor olacak. 

Harika bir hafta geçirmenizi dilerim. 

Ferhan Akçidem (Ferhangiastrology)

Benzer Haberler

FOTO

GALERİ

 • KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM!
  KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM!Kenya'nın başkenti Nairobi'de bulunan National Park, vahşi yaşam meraklılarının uğrak merkezi konumunda yer alıyor...
  KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM!
  KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM! icon_go
 • TUHAF HİNDİSTAN!
  TUHAF HİNDİSTAN!Dünyanın en renkli ülkelerinden birisi olan Hindistan'dan gelen bu görüntüler şaşırtıcı edğil normal kabul ediliyor...
  TUHAF HİNDİSTAN!
  TUHAF HİNDİSTAN! icon_go
 • 'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ
  'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİAdanın adı John Marshall'dan gelmektedir...
  'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ
  'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ icon_go
 • HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!
  HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!Dünyaca ünlü dergilerde hayvanlar aleminden inanılmaz güzel ve çarpcı fotoğraflar yayınlanıyor...
  HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!
  HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER! icon_go
 • YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!
  YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!Uluslararası ajanslar bu sene içerisinde dünyanın farklı ülkelerinde düzenlenen gösterilerde inanılmaz görüntüler çekti...
  YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!
  YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI! icon_go
 • ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'
  ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'Çin’in Sichuan kentinin kuzeybatısında yer alan Huanglong, Çin'in Pamukkalesi olarak son yıllarda turistlerin ilgisini çekiyor.
  ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'
  ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG' icon_go
 • YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!
  YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!Bugün dünya üzerinde 23 milyon civarında berberi olduğu sanılıyor.Berberiler bugün itibari ile Fas, Cezayir, Tunus, Libya, Mısır, Mali, Nijer ve Mauretania’da dağınık gruplar halinde yaşıyor.
  YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!
  YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER! icon_go
 • BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI
  BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARIKurt köpeği Sitka ile seyahat etmeyi bir tutku haline getiren Çek fotoğrafçı Honza Řeháček,dünyanın farklı noktalarından harika manzaraları, köpeğini temel aldığı fotoğraflarıyla gösteriyor.
  BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI
  BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI icon_go
icon_close
icon_fikirANKETİMİZE KATILMAK İSTER MİSİN? icon_close
KATILIMIN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ! Asset 1