Biraz bekleteceğiz...Bilgilerini kontrol ediyoruz.
icon_player_arrow_down
icon_player_favorite ŞARKIYI FAVORİLERİNE EKLEMEK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAP.
icon_player_volume icon_player_mute
YOL FİKRİ KARAYEL
Bariz telaşım, saydam yaralarımla
Senden saklanmadım, yol arkadaşım
Şimdi yollar daralır çıkmaz sokaklarında
Tutma bırak içinde kalmayayım…

Geçiyor bir ömür, düşüne düşüne
Kalmıyor hiç bir şey benden, yetmiyor birine
Biz hep sustuk, yol almadık ve…
Öyle güzel kalmadık

Tutmayın yol verin gidene gidene
Cevap da vermem artık gücüme gidene
Yoktur tavsiyem bile beni kaybedene
Doldu sığmaz içime

Tutmayın yol verin gidene gidene
Cevap da vermem artık gücüme gidene
Hiç mi soru sormadın yüzüne gülene
Doldu sığmaz içime
Alıştığım eziyetin felaket olsa nihayetinde
Elbet aşkla yıkanır kalp kendine ihanetinde

Tutmayın yol verin gidene gidene
Cevap da vermem artık gücüme gidene
Yoktur tavsiyem bile beni kaybedene
Doldu sığmaz içime

Tutmayın yol verin gidene gidene
Cevap da vermem artık gücüme gidene
Hiç mi soru sormadın yüzüne gülene
Doldu sığmaz içime
Yoldur bitmez gidene…
saniye sonra kapanacak.

BURCUNUZU BU HAFTA NELER BEKLİYOR!

Astrolog Ferhan Akçidem, burçları her hafta Pazartesi sabahları Süper FM’de Geveze’nin Oyunu’nda anlatıyor...

Astrolog Ferhan Akçidem'in Süper FM'de anlattığı detaylı burç yorumları şöyle:

12-18 KASIM 2018 HAFTASI BURÇ YORUMLARI

Bu haftanın öne çıkan etkileşimlerine göz atarsak; 10 Ekim 2018 tarihinden itibaren retro durumda yer alan Venüs, 16 Kasım itibariyle ileri hareketine başlıyor. Venüs genel olarak bize mutluluk ve huzur veren konuları, hayattan zevk aldığımız yönleri, yetenek ve becerilerimizi sergileme şeklimizi ifade eder, aşk, sevgi, huzur ve mutluluk gezegenidir. Venüs retrosu sürecinde belki de hayattan aldığımız tatlar bize yetmedi, kendimizi düşük ve mutsuz hissettik, aşk ve ilişkilerimizde sıkıntı ve sorgulamalara maruz kaldık, hatta belki eski sevgililer gündemimize girdi ve bir şans daha istedi, ortaklıklarımızda da işlerimizin verimi düştü, ortağımızla aramız bozuldu, huzursuzluklar ve tatsızlıklar yaşadık.  Şimdi Venüs’ün ileri hareketiyle birlikte artık bu sıkıntılardan kurtulmaya başlıyoruz. Hayattan tekrar zevk almaya başlayacağımız, ilişkilerimizde istikrarı oturtmaya çalışacağımız, ilişkimiz yoksa yeni aşklara yelken açacağımız zaman başlıyor. Ancak bu hafta Venüs ileri hareketiyle birlikte aynı gün iletişim gezegeni Merkür Retroya giriyor ve 06 Aralık tarihine kadar da o şekilde kalacak. Üstelik bu retroyu zarar gördüğü Yay burcunda yapacak. ( Yani etkisini biraz daha fazla ve daha tatsız hissedebiliriz ) Merkür retrosunda iletişimlerimizde sorunlar yaşayabiliriz, elektronik eşyalarda, iletişim aletlerinde bozulmalar, arızalar ortaya çıkabilir. Aşırı iyi niyetli ama aynı zamanda aşırı hayalci yaklaşımlar sergileyebilir, sorumluluklarımızı yerine getirmede zayıf kalabilir, umursamaz tavırlar sergileyebiliriz. Merkür retrosunda verilen sözler yerine gelmeyebilir, atılan imzalar yapılan anlaşmalar sonradan değişebilir, iptal olabilir. Bu süreçte iş değiştirmek uygun olmayabilir, böyle bir durumda kalırsak yeni işle alakalı şart ve koşulları çok iyi anlamalı kendimizi garanti altına almalıyız. Özellikle yurtdışı bağlantılı konularda sıkıntı ve sorunlar daha fazla gündemde olabilir. Merkür ayrıca yazılı sözlü sınavları da temsil ettiği için bu süreçte sınava gireceksek, cevapları çok iyi kontrol etmeli ve tekrar tekrar gözden geçirmeliyiz. Attığımız mailleri kime attığımızı, whatsapp ya da benzeri yazışmalarda mesajı kime gönderdiğimize dikkat etmeliyiz, tatsız sürprizler olmasın. Bu haftaki son değişiklik Mars’ın yine 16 Kasım da Balık burcuna geçişidir. Mars gibi agresfi ve savaşçı bir gezegen, içsel, duygusal ve sezgisel Balık burcunda çok iyi bir pozisyonda değildir, gücünü etkili bir şekilde ortaya koyamaz. Bu dönemde kendimizi savunurken daha duygusal ve içsel hareket edebilir, duygu sömürüsüne yönelebilir, kendimizi suçlama eğilimi ve kurban psikolojisi sergileyebiliriz. Kendi başımıza inisiyatif göstermemiz, risk almamız bu dönemde zor olabilir, sürekli bir teyit alma ve onaylanma ihtiyacına yönelebiliriz. Ama aynı zamanda hayal gücümüzü harekete geçirmek, hırs ve motivasyonumuzu, manevi, ruhsal ve sezgisel konulara ayırmak bizlere çok iyi gelecektir. Burçlar bazında haftayı değerlendirirsek; 

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ BURÇLARI

Hafta genelinde yurt dışı yabancılarla bağlantılı konular, medya, yayıncılık, Turizm, yüksek öğrenim alanlarındaki faaliyetlere odaklanabiliriz sevgili Koç’lar. Bu konularla bağlantılı alanlarda büyüme fırsatları, yeni imkanlar, eğitimler, seyahat trafiğimizde artışlar gündemimize gelebilir. Ancak bu konudaki fırsatları değerlendirirken çalışmalarımızı tekrar tekrar gözden geçirmeli, tutamayacağımız sözler vermemeli ve iletişimlerimizde net olmaya çalışmalıyız. Çarşamba gününe kadar kariyer konularında biraz depresif hissedebilir, üstlendiğimiz sorumlulukları yerine getirmek adına kendimizi fazla zorlayabiliriz. Perşembe günü ise sosyal çevremiz ve arkadaşlarımızla geçireceğimiz zamanlar kafamızı dağıtmamıza yardımcı olacaktır. İlişkisi olmayanlar için bu organizasyonlarda tanışacağımız kişilerle yeni bir aşk fırsatı gündeme gelebilir, bununla beraber yeni iş ve ortaklıklar kurmak üzere sürpriz destekler elde edebiliriz. Cuma – Pazar arasında ise biraz içimize dönüyoruz sevgili Koçlar, kendi kendimize zaman geçirmek, kendimizi dinlemek isteyebiliriz. Ruhsal ve manevi konularla ilgilenmek, ruhsal rahatlama yönetemlerine başvurmak ( Dua, yoga, meditasyon vb ) bize çok iyi gelecektir.   

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA BURÇLARI

Hafta genelinde ortaklaşa kazançlarımızdaki bereketlenme gündemimizde olacak. Ama ondan daha önce 16 Kasım’da yönetici gezegenimiz Venüs’ün ileri hareketi silkinip kendimize gelmemize yardımcı olacak ve iş yerimizde bir süredir bizi huzursuz ve mutsuz eden gündemler artık bitiyor. Bunun yanısıra ortak işimiz varsa veya eşimizin ya da partnerimizin kazançları sayesinde bizim de bir üst basamağa çıkmamız veya beklediğimiz miras, nafaka, finansal davalardan gelecek ek kazançlarda güzel gelişmeler elde edebiliriz. Ancak aynı zamanda yeni bir ortaklık kurmak, mevcut ortaklığın şeklini değiştirmek, süregelen davalarda ek talepler ya da beklentiler söz konusu ise karar almadan önce değerlendirmelerimizi çok iyi yapmalıyız, verilen sözlerin iptali ya da değişimi, sürecin tıkanması, iletişimsel sorunlar ortaya çıkabilir. Çarşamba gününe kadar yurt dışı ve yabancılarla bağlantılı işlerimizle alakalı üstlendiğimiz sorumlulukları yerine getirmek adına kendimizi fazlaca zorlayabiliriz, karşımıza çıkabilecek engeller ve kısıtlamalar bizi biraz depresif bir duruma sokabilir. Perşembe günü ise kariyerimizle alaklı konularda sürpriz elişmeler yaşayabilir, fikir ve düşüncelerimizle herkesi kendimize hayran bırakabiliriz. Ancak bizi kıskanabilecek gizli düşmanların oyunlarına da dikkat etmemiz gerekiyor. Cuma – Pazar arasında ise sosyal çevremiz ve arkadaşlarımızla vakit geçirmek, yardıma ihtiyacı olan arkadaşlarımıza fedakar ve özverili yaklaşımlarımızla destek sağlamak bizlere çok iyi gelecektir. 

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER BURÇLARI

Hafta genelinde Aşk ve ilişkilerdeki bereketlenmeye odaklanıyoruz sevgili İkizler. Karşımıza yeni bir ilişki adına bir çok şans ve fırsat çıkabilir, yeni bir ortaklık ya da kariyer fırsatları gündemimize girebilir. Ama 06 Aralık’a kadar ki dönemde bu fırsatları değerlendirirken yazılı, sözlü imza atmamaya, karşımıza çıkan şart ve koşulları artıları ve eksileriyle çok çok iyi inceleyerek anlamaya çalışmalıyız aksi taktirde tatsız sonuçlara maruz kalabiliriz. Çarşamba gününe kadar ortaklaşa gelirler ve ek maddi kazanımlarımızla alakalı konularda bazı sıkıntı ve zorlanmalar, ek bazı masraflar canımızı sıkabilir.  Perşembe günü yurt dışı ve yabancılarla bağlantılı konular ve yayıncılık alanlarında etrafımızdakileri kendimize hayran bırakacak sıradışı yaklaşımları ortaya koyabiliriz. Cuma- Pazar arasında ise kariyerimizle alakalı konularda bizi bir adım öne taşıyacak fikir ve düşünceleri olgunlaştırmak, bunlara kafa yormak, güvendiğimiz kişilerden destek almak bizlere çok iyi gelecektir. 

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ BURÇLARI

Hafta genelinde iş yerimizle, astlarımızla, beraber çalıştığımız kişilerle bağlantılı konularda bereketlenmeye odaklanıyoruz sevgili Yengeçler. Yükselme, terfi ya da kazançlarımızda artış gündeme gelebilir, maddi kazanımları çok daha iyi şartlarda olabilecek yeni iş fırsatlarıyla karşılaşabiliriz. Ama yeni iş ve pozisyon değişikliği konularında bizlere sunulan şart ve koşulları iyi değerlendirmeli, sonradan değişebilecek şart ve koşullara karşı uyanık olmalıyız. Çarşamba gününe kadar evlilik ve ortaklıklarımızda üstlendiğimiz sorumlulukların üstesinden gelirken karşılaşacağımız bazı sıkıntı ve zorlanmalar tadımızı kaçırabilir, bizi depresif bir moda sokabilir. Perşembe günü aklımızda olmayan, unuttuğumuz ek bir kazanç ya da masraftan kurtulmak bizi rahatlatabilir. Cuma – Pazar arasında ise ailemizle vakit geçirmek, belki hep beraber bir tatil organizasyonu planlamak, uzun süredir aklımızda olan yeni bir eğitime başlamak bizlere çok iyi gelecektir. 

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN BURÇLARI

Hafta genelinde aşk konusunda yeni şans ve fırsatları elde edebileceğimiz bereketli bir dönemde olacağız. Ancak karşımızdaki ile iletişimlerimizi daha dengeli ve anlaşılır kurmalı, beklentilerimizi açık bir şekilde ifade etmeliyiz. Belki önümüzdeki 3 haftalık süreci bu işi resmileştirmeden önce bir deneme süresi gibi görmekte fayda olabilir. Çocuk sahibi olma planlarımız varsa yine oldukça etkili bir zamandayız, bunun yanı sıra kendimize zaman ayırmak, ilgilendiğimiz hobilerimizin üzerine gitmek, onları geliştirmek ruhumuza iyi gelecek aktivitelerin başında geliyor.  Çarşamba gününe kadar işyerimizde üstlerimizle, partonlarla diyaloglarımıza çok dikkat etmemiz gerekiyor. Onların üzerimizdeki baskısı biraz canımızı sıkabilir. Perşembe günü mevuct ilişki ve ortaklıklarımızda sürpriz gelişmeler, yeni teklifler ve fırsatlar karşımıza çıkabilir. Cuma – Pazar arasında  yakın çevremizle lişkilerimizi toparlamak varsa kırgınlıkların üzerine gitmek ve barışmak adına güzel fırsatlar var, ancak bunun yanısıra etrafımızda bizden finansal anlamda yardım ve destek isteyen kişilere karşı dikkatli olmalı, borç vermemeli, kefil olmamalıyız, belki sadece gözden çıkardığımız oranda bir miktar paylaşımını yapabiliriz. Para geri gelmeyebilir çünkü.  

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK BURÇLARI

Hafta genelinde evimizdeki berekete odaklanıyoruz sevgili Başak’lar. Taşınmak, yer değiştirmek, dekoratif faaliyetlere yönelmek istiyorsak harika fırsatlar gelmeye başlıyor. Ancak önümüzdeki 3 hafta dekoratif değişime gideceksek değişikliği yapacak ustaya ne istediğimizi net ifade etmeliyiz, yeni elektrikli alet ve cihaz almamalıyız, kontrat imzalamak gerekiyorsa 06 Aralık sonrasına sarkıtmalıyız. Retro ya girecek Merkür yönetici gezegenimizde olduğu için değişime evet ama temkinli bir şekilde yapalım lütfen. Çarşamba gününe kadar çocuk sahibi isek, onun eğitimi ile ilgili konularda üstlendiğimiz sorumlulukları yerine getirmede bazı sıkıntı ve zorlanmalarla karşılaşabiliriz. Bunun yanısıra yeni aşk ve hobilerimize yönelik çalışmalarda da işler istediğimiz gibi gitmeyebilir, şartları zorlamamakta fayda var. Ama Perşembe günü iş konusunda beklenmedik bir kazanç yüzümüzü güldürebilir, Cuma – Pazar arasında da finansal tıkanıklık ve zorlanmalar rahatlamaya başlıyor, bununla beraber yeni ortaklık fırsatları karşımıza çıkabilir, Aşk konusundaki basiretsizlik ise hafta sonu itibariyle yeni ilişki fırsatlarına dönüyor. 

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ BURÇLARI

Hafta genelinde yakın çevre, yeteneklerimiz, seyahatler ve eğitimler alanında bereketlenmeye odaklanıyoruz. Ama ondan daha önce yönetici gezegenimiz Venüs’ün 16 Kasım itibariyle ileri hareketine başlayacak olması kendimize gelmemizi, güvenimizi tekrar kazanmamızı ve ertelediğimiz estetik, güzellik konularını tekrar gündemimize almamızı sağlayacak. Yeteneklerimizi daha etkili bir şekilde sergileyebileceğiz. Bu hafta özelinde kendimizi geliştirmek üzere yeni ve farklı eğitim kapıları karşımıza çıkabilir, yayıncılık alanında daha aktif rol alabilir, projelerimizi hayata geçirebiliriz. Seyahat trafiğimiz de artmaya başlıyor. Ancak seyahat planlarında bilet saat ve tarihlerini yi kontrol etmeli, bagaj, bavul kayıpları gibi tatsız sürpizlere karşı uyanık olmalıyız. Yeni bir kitap ya da yayın başlatmak için 06 Aralık sonrasını tercih etmekte fayda olacaktır. Çarşamba’ya kadar evde aile büyüklerimizle, iş yerinde patronlarla diyaloglarımıza dikkat etmeliyiz. Üstlendiğimiz sorumlulukların üstesinden gelirken biraz zorlanabilir, depresif hissedebiliriz. Perşembe günü ortaklarımızdan ya da partnerimizden alacağımız sürpriz desteklerle sanatsal alanda ortaya koymak istediğimiz bir çalışmayı harekete geçirebiliriz. Cuma – Pazar arasında ise sağlığımıza dikkat etmemiz gerekiyor. Ayrıca iş yerimizde astlarımızın bize ihtiyaç duyduğu anlarda onlara destek sağlamak, özverili ve fedakar yaklaşımlar sergilemek bizlere çok iyi gelecektir. 

AKREP VE YÜKSELEN AKREP BURÇLARI

Hafta genelinde parasal kazançlarımızdaki artış ve bereketlenmeyi iyiden iyiye hissetmeye başlıyoruz. Bu artış ağırlıklı olarak işyerimiz ve kariyerimizle bağlantılı konulardan kaynaklı olarak karşımıza çıkacak. Yeni kariyer fırsatları, iş değişiklikleri, iş yerimizde uzun bir süredir beklediğimiz yükselme, terfi, zam, prim gibi fırsatlar karşımıza çıkabilir. Yeni bir iş ve kariyer değişikliği fırsatı elde edersek, değerlendirmek konusunda acele etmemeli, bize sunulan şart ve koşulları tüm riskleriyle değerlendirmeliyiz. İmkanımız olursa bu fırsatı 06 Aralık sonrasında onaylaşmak üzere ertlemekte fayda olabilir. Çarşamba’ya kadar yakın çevremizle ilişkilerimizde bazı zorlanmalar, sıkıntı ve sorunlarla mücadele etmek durumunda kalabiliriz. Ancak Perşembe günü ailemizle geçireceğimiz vakit bizlere iyi gelecektir. Cuma – Pazar arasında ise Aşk konusunda harika fırsatlar bizi bekliyor. Çocuk sahibi olmayı planlıyorsak yine değerlendirmemizde fayda var diyebilirim. 

YAY VE YÜKSELEN YAY BURÇLARI

Hafta genelinde geleceğimiz ve hayatımızın gidişatıyla alakalı yeni kararlara odaklanıyoruz. Dış görünüşümüz başta olmak üzere bir çok alanda değişime gitmek, kendimize özen göstermek, bireysel anlamda karşımızdakilerden beklediğimiz talep ve beklentilerimizi ortaya koymak güzel olabilir. Ancak bunu yaparken saplantılı, takıntılı bir tavır sergilemek yerine kendimizi daha doğru ve net ifade etmeye çalışmalıyız. Çarşamba’ya kadar olan süreçte ufak tefek finansal sorunlar canımızı sıkar gibi olsa da hiç endişemiz olmasın çünkü bolluk, bereket, şans ve fırsatlar gezegeni Jüpiter 13 ay boyunca burcumuzda ilerleyecek ve bereketini her koşulda önümüze serecektir. Perşembe günü yakın çevremizden alacağımız destekle, beklenmedik ir aşk fırsatıyla karşılaşabiliriz. Cuma – Pazar arasında ise ev aile ve yerleşim konularında harekete geçebilir, değiştirmek istediğimiz dekoratif faaliyetleri gerçekleştirebilir ve taşınabiliriz. Ancak Merkür retrosunu unutmayalım, yeni anlaşma, kontrat, sözleşme imzalamak ya da yeni elektronik eşyalar almak sözkonusu ise 06 Aralık’ı beklemekte fayda var. 

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK BURÇLARI

Hafta genelinde ruhsal ve manevi tarafımız öne çıkıyor. Manevi yönümüzü geliştirmeye çalışmak, ruhsal rahatlama tekniklerine yönelmek, psikolojik anlamda kendimizi rahatlatacak yol ve yöntemlere başvurmak, destek almak güzel bir fikir olabilir. Çarşamba’ya kadar, yaşantımızda gerçekleştirmek istediğimiz ideallerle alakalı sorumluluklarımızı sergilemede zorlanabilir, biraz depresif  ve sıkkın bir moda bürünebiliriz. Ancak Perşembe günü ailemizin desteğiyle maddi bir kazanç elde edebilir ya da ailemizin ihityaç duyduğu bir mali sorumluluğu üstelenerek kendimizi daha huzurlu hissedebiliriz. Cuma – Pazar arasında ise yakın çevremiz, yeteneklerimiz, seyahatler ve eğitimler konularına yöneliyoruz. Kısa süreli tatil planlarını hayata geçirmek, yakınlarımızda beraber zaman geçirmek, onların ihtiyaçları doğrultusunda fedakar ve özverili yardımlarda bulunmak bizlere çok iyi gelecektir. 

KOVA VE YÜKSELEN KOVA BURÇLARI

Hafta genelinde sosyal çevremiz ve arkadaşlıklarımızdaki bereketlenmeye odaklanıyoruz sevgili Kova’lar. Yeni gruplara dahil olabilir, yeni arkadaşlıklar kurabilir, çevremizi genişletebiliriz. Ayrıca sosyal ve toplumsal kurum ve derneklere üye olmak, toplum yararına olabilecek organizasyonlara dahil olmak güzel bir fikir olacaktır. Fakat  girdiğimiz ortamlarda fazla iyimser hal ve tavırlara bürünmemiz bize zarar verebilir, tutamayacağımız sözler vermemeliyiz.Sosyal medya’da, dijital ortamlarda yazışma ve postlarımızı da kontrol etmemizde fayda var. Çarşamba’ya kadar gizli korkularımız ve endişelerimiz bizi biraz huzursuz edebilir, arkamızdan çevrilebilecek işler bizi zor durumda bırakabilir ya da canımızı sıkabilir. Ancak Perşembe günü yakın çevremizin desteğini de alarak kendimize vakit ayırmak, kendimizle baş başa kalmak bize iyi gelecektir. Belki alışverişe çıkmak ya da dış görünüşümüzü değiştirmek güzel olabilir ( ama bunu Cuma yapalım Venüs ileri hareketi başlasın :) Cuma – Pazar arasında ise Finasal kazançlarımızla alakalı hareketlenme yaşayabiliriz. Bu süreçte bizden borç istenebilir, kefil olmamız istenebilir, bu konulara çok girmemekte fayda olacaktır veya gözden çıkardığımız bir tutar varsa özverili hareket etmek adına değerlendirebiliriz. Giden para gelmeyebilir çünkü. 

BALIK VE YÜKSELEN BALIK BURÇLARI

Hafta genelinde kariyer konularındaki bereketlenmeye odaklanıyoruz sevgili Balıklar. Kazancı bol yeni iş fırsatları, iş değişiklikleri, mevcut iş yerimizde yükselme, terfi, zam ve prim konuları gündemimize girebilir. Ancak Merkür’ün retro ya girecek olması nedeniyle bizlere sunulacak imkanları iyice gözden geçirmeli, artı ve eksileriyle iyi değerlendirmeliyiz, sonradan değişebilir çünkü. İmkanımız olursa son onayı ya da imzayı 06 Aralık sonrasına bırakmamız daha doğru olur. Çarşamba’ya kadar sosyal çevremiz ve arkadaşlık ortamlarımızda bazı sıkıntı ve zorlanmalar ortaya çıkabilir, bazı arkadaşlarımızla sürtüşmeler gündeme gelebilir ancak Perşembe günü ani beklenmedik sürpriz bir kazanç keyifimizi yerine getirebilir, iç huzursuzluğumuzu rahatlatabilir. Cuma- Pazar arasında ise kendimize vakit ayırmak, hedeflerimiz doğrultusunda yeni kararlar almak ve uygulamaya koymak konusunda güzel fırsatlar elde edeceğiz fakat burada tek başımıza hareket etmek yerine etrafımızdan onay almaya teyit elde etmeye yönelebiliriz. 
Harika bir hafta geçirmenizi dilerim. 

Ferhan Akçidem ( Ferhangiastrology ) 

 

Benzer Haberler

FOTO

GALERİ

 • KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM!
  KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM!Kenya'nın başkenti Nairobi'de bulunan National Park, vahşi yaşam meraklılarının uğrak merkezi konumunda yer alıyor...
  KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM!
  KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM! icon_go
 • TUHAF HİNDİSTAN!
  TUHAF HİNDİSTAN!Dünyanın en renkli ülkelerinden birisi olan Hindistan'dan gelen bu görüntüler şaşırtıcı edğil normal kabul ediliyor...
  TUHAF HİNDİSTAN!
  TUHAF HİNDİSTAN! icon_go
 • 'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ
  'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİAdanın adı John Marshall'dan gelmektedir...
  'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ
  'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ icon_go
 • HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!
  HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!Dünyaca ünlü dergilerde hayvanlar aleminden inanılmaz güzel ve çarpcı fotoğraflar yayınlanıyor...
  HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!
  HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER! icon_go
 • YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!
  YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!Uluslararası ajanslar bu sene içerisinde dünyanın farklı ülkelerinde düzenlenen gösterilerde inanılmaz görüntüler çekti...
  YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!
  YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI! icon_go
 • ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'
  ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'Çin’in Sichuan kentinin kuzeybatısında yer alan Huanglong, Çin'in Pamukkalesi olarak son yıllarda turistlerin ilgisini çekiyor.
  ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'
  ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG' icon_go
 • YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!
  YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!Bugün dünya üzerinde 23 milyon civarında berberi olduğu sanılıyor.Berberiler bugün itibari ile Fas, Cezayir, Tunus, Libya, Mısır, Mali, Nijer ve Mauretania’da dağınık gruplar halinde yaşıyor.
  YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!
  YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER! icon_go
 • BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI
  BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARIKurt köpeği Sitka ile seyahat etmeyi bir tutku haline getiren Çek fotoğrafçı Honza Řeháček,dünyanın farklı noktalarından harika manzaraları, köpeğini temel aldığı fotoğraflarıyla gösteriyor.
  BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI
  BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI icon_go
icon_close
icon_fikirANKETİMİZE KATILMAK İSTER MİSİN? icon_close
KATILIMIN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ! Asset 1