Biraz bekleteceğiz...Bilgilerini kontrol ediyoruz.
icon_player_arrow_down
icon_player_favorite ŞARKIYI FAVORİLERİNE EKLEMEK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAP.
icon_player_volume icon_player_mute
SENİ SEVER MİYDİM? (AKUSTİK) HANDE ÜNSAL
Kalbim, sen de durum ne?
Söyle, hiç ümit yok mu?
Sevgime layık olmayan insanları
Nolur sevme, olur mu?

Diyorlar, biri varmış
Kalbinde sevgi yasakmış
Benimle geçirdiği günler,
Aslında sadece bana rüyaymış
Ona rağmen, aşka son bir söz hakkı kalmış…

Hayatının kanunu yazabilseydim
Seni sever miydim?
Alnıma yazılanı silebilseydim,
Geri döner miydin?

Hayatının kanunu yazabilseydim
Seni sever miydim?
Kalbime kazınanı görebilseydin,
Yine gider miydin?
OYUN SONA ERDİ! SIRADAKİ ŞARKIYI SEÇMEK İÇİN TAKİPTE KAL
KAPAT
OYUN BAŞLADI! SIRADAKİ ŞARKIYI SEN SEÇ HEMEN KATIL!
SIRADAKİ ŞARKIYI SEN SEÇ RADYONUN KONTROLÜ SENDE! NASIL OYNANIR?
 • Canlı yayında dinlemek istediğin şarkıları ateşle! Listede yukarı taşı.
 • Canlı yayında dinlemek istemediğin şarkıları dondur! Listede aşağı at.
 • Oyun sonuna kadar yeniden kazanacağın haklarınla mücadeleye devam et.
 • Canlı yayında çalacakları sen belirle. En sevdiğin şarkılar radyonda çalsın.
SIRADAKİ ŞARKI
Your Love Kate Linn
SOHBETE KATIL
HAKLARIN
x10
YENİ HAK İÇİN KALAN SÜRE
SOHBETE KATIL icon_close
  saniye sonra kapanacak.
  CANLI RADYO

  BURCUNUZU BU HAFTA NELER BEKLİYOR!

  Astrolog Ferhan Akçidem, burçları her hafta Cuma sabahları Süper FM’de Geveze’nin Oyunu’nda anlatıyor...

  18-24 Şubat Haftası Astrolojik Etkileşimler

  •  18 Şubat Venüs Satürn kavuşumu aşk ve ilişkilerde ciddiyet, ileri yönelik sağlam ve kalıcı konuşmaların yapılacağı bir zamandayız. İlişkilerde disiplin ve gerçekçilik ön plana çıkıyor ve ilişkinin seyri adına kendimize çeki düzen vermemiz gereken sorumluluk almamız gereken bir süreci işaret ediyor. Hayatımızda birisi yoksa aşk konusunda kendimize güven adına bazı zorlanmalar ortaya çıkabilir. Venüs aynı zamanda yetenek ve becerilerimizi sergileme şeklimizi ifade eder, kendi yeteneklerimizi ortaya koymak konusunda da gerçekçi adımlar atmamızın ve sorumluluk almamızın tam zamanıdır. Finansal anlamda bazı ufak zorlanmalar ortaya çıkabilir. 

  •  18 Şubat Şiron Koç burcuna geçiyor. Şiron yıldızı yaralandığımız yara aldığımız ve şifaya ihtiyaç duyduğumuz konular ifade eder. Koç burcuna geçiyor olması ile birlikte hepimiz bireysel anlamda Koç burucunun ifade ettiği konular olan risk almak, cesaret göstermek, harekete geçmek, iş bitirici olmak alanlarında eksik hissettiğimiz kısımları tamamlayabilmek üzere fırsatları elde edebilir, şifaya ulaşmaya çalışabiliriz. Ama aynı zamanda Koç burcunun nispeten gölge yönleri olan bencillik, aşırı sabırsız yaklaşımlar ve agresivite unsurlarını da iyi dengeleyebilmemiz gerekiyor.  

  •  18 Şubat Güneş Uranüs pozitif etkileşimiyle birlikte, özgürleşmek istediğimiz alanlarda harekete geçme şansını elde edebiliriz. Haksızlığa uğradığımızı düşündüğümüz konularda tepkimizi ortaya koyabiliriz. Etrafımızdakilerce fark edileceğimiz, parlayacağımız ve dikkatleri üzerimize çekebileceğimiz sıra dışı, marjinal ve bizden beklenmeyen nitelikteki kararlarımızı uygulamaya koyarak taktir görebilmek ve kendimize hayran bırakmak mümkün olabilir. 

  •  19 Şubat 2019 Güneş Balık Burcuna geçiyor ve yaklaşık bir ay bu burçta ilerleyecek. Balık burcu fedakar, özverili, yardımsever ve duygusal bir burçtur. Güneş’in Balık burcunda ilerlediği süreçte bizlerde manevi anlamda derinleşeceğimiz, ön sezilerimizin artacağı, yaratıcılık ve hayal gücümüzü etkili bir şekilde ortaya koyabileceğimiz bir süreçte oluruz. Kendimizi, ailemiz yakınlarımız ve sevdiklerimizin huzuru ve mutluluğu için feda etme içgüdüsünde, karşılıksız yardım etmek, kendimizi onlar için feda etmek, onlar için yaşamak temalarında bulabiliriz. İlham gerektiren işlerimizde oldukça yaratıcı ve başarılı iş ve projeler ortaya koyabiliriz. Güneş’in bu burçta ilerlediği zamanlarda kararlarımız içimizden ve duygusal yönde gelir, aşırı hayalci olabilir, olay, kişi ve konulara hep iyi tarafından bakmaya eğilimli oluruz, karşımızdaki olası kötü niyetli kişileri algılamakta veya niyetlerini anlamakta zorlanabiliriz. Günün sonunda kendimizi feda ederek ilerlediğimiz işlerde büyük hayal kırıklıklarıyla yüzleşmek zorunda kalabiliriz. Gerçekçiliğimizi kaybetmemeye çalışmak bu süreçte yapılabilecek en etkili çözümlerden birisi olacaktır.

  •  19 Şubat 2019 Başak burcunda Dolunay… Hayaller ve gerçekler; Başak burcunda gerçekleşen Dolunay’larda titiz, hassas ve detaycı çalışmalarımızın karşılığını elde etmek ve mükemmele ulaşmak ihtiyacı öne çıkar. Hepimiz bireysel anlamda yaşam hedeflerimize ulaşmak için disiplinli ve hedefe odaklı bir konsantrasyon göstermek isteyeceğiz, çalışmaktan, hizmet etmekten, kendimizi paralarcasına gayret göstermekten çekinmeyeceğiz. Hep aklımızda mükemmele ulaşmak, hayatımızı disipline etmek ve düzenimizi oturtmak olacak. Ancak Dolunay’ın yöneticisi iletişim gezegeni Merkür’ün aynı dönemde Balık burcunda ilerliyor olması ve tam dolunay zamanı Neptün ile kavuşum yapması, koyduğumuz hedeflerin gerçekleştirilebilme olasılığını tekrar tekrar gözden geçirmemiz gerektiğini belirtiyor. Neptün’ün sisli ve puslu yapısı bizi aşırı hayalci yaklaşımlara ve düşüncelere itebilir, çitayı aşırı yükseğe koymamıza yol açabilir, asla gerçekleştiremeyeceğimiz ve ayakları yere basmayan hayaller peşinde çabalamamıza yol açabilir. Dolunay zamanı Güneşin iyimser Balık burcunda yer alması sonradan karşılaşacağımız hayal kırıklıkları ihtimalini de artırıyor. Yani bu Dolunay zamanı zafer; Hayaller ve gerçekler arasında hedefleri en doğru şekilde koyan ve yılmadan hedeflere koşanların olacaktır.

  •  19 Şubat Merkür Neptün kavuşumu kafamızı çok karıştırabilir, fazla hayalci yaklaşımlara yol açabilir. 

  •   20 Şubat Merkür Satürn pozitif etkileşimi kafamızı toparlayarak istikrarlı fikirler ortaya koyabiliriz. Disiplinli olmamız gereken zamanlardayız. Fikir ve düşüncelerimizi aktarmada yaşça bizden tecrübeli kişilerin görüşlerini almak doğru bir karar olabilir, görüşlerimizin destek bulabileceği bir süreçteyiz.

  •  22 Şubat Merkür Jüpiter sert etkileşimi ile aşırı hayalcilik ve iyimserlik kaynaklı finansal kayıplara dikkat etmeliyiz, ağzımızdan çıkanı kulağımızın duyması gereken ve asla tutamayacağımız sözler vermememiz gereken bir zamandayız. Karşımızdakilerin niyetini hep iyi taraftan görmeye çalışabiliriz, kandırılmalara, dolandırılmalara, aldanma ve aldatılmalara açık bir zamandayız, dikkatli olmakta fayda var.

  •  23 Şubat Venüs Plüton kavuşumu ile aşk konusunda aşırı takıntılı ve saplantılı yaklaşımlar ve inatlaşmalardan kaynaklı zarar görme ihtimali ortaya çıkıyor. Ya benimsin ya kara toprağın.  

  •  23 Şubat Merkür Plüton pozitif etkileşimi ile topluluklara seslenmek, etkilemek istediğimiz güruhu ele geçirmek, etkilemek ve fikir ve düşüncelerimizi net bir şekilde ifade ederek istediklerimizi elde etmek daha kolay olacaktır. 

  18-24 Şubat Koç ve Yükselen Koç Burçları:

  Güneşin Balık burcuna geçişiyle birlikte önümüzdeki bir aylık süreçte konsantrasyoumuzu bilinçaltı, psikoloji alanımıza çeviriyoruz. Manevi anlamda huzuru elde edebilmek üzere uğraş vermek, ruhsal rahatlama yöntemlerini uygulamaya koymak son derece iyi gelebilir, belki bu konuda eğitimler almayı planlayabiliriz. Başak Dolunay’ı ile birlikte iş yerinde beraber çalıştığımız ortamda bazı sıkıntılı ve sorunlu konuları çözmek üzere hareket edeceğiz, kontrolü elimize alıp titizlikle aksadığını düşündüğümüz parçaları eleme vaktimiz geldi. Belki bazı iş arkadaşları ile yollar ayrılabilir, iş yerinde yeni sistem ve kurallar gündeme gelebilir. Aynı süreçte arkamızdan dönen gizli saklı işler veya gizli düşmanların faaliyetlerini de ortaya çıkarıp temizlenip arınma fırsatını elde edebileceğiz. Hafta ortasında özellikle yurt dışı yabancılarla bağlantılı işler ve medya iletişim yayıncılık ve eğitimler konusundaki iş ve girişimlerimizde tutamayacağımız sözler vermememiz gereken bir zamandayız. Kafamız fazla karışık olabilir, net bir şekilde durum değerlendirmesi yaparak kesin kararlara varmamız zor olabilir. Hafta sonuna doğru ise kariyerimizle alakalı konularda daha net, kendimizi ve yeteneklerimizi ortaya koyabileceğimiz, kendi karar ve disiplinlerimizi karşımızdakilere kabul ettirebileceğimiz bir sürece giriyoruz. Özellikle bayan figürleri ile alakalı diyaloglarımıza dikkat etmeliyiz. 

  18-24 Şubat Boğa ve Yükselen Boğa Burçları:

  Güneşin Balık burcuna geçişiyle birlikte önümüzdeki bir aylık süreçte konsantrasyonumuzu Sosyal çevremiz ve arkadaşlık ortamlarımıza ayırabiliri ve bu alanda parlayabiliriz. Bu süreçte ihtiyacı olan arkadaşlarımızın yardımına koçmak onlara karşı fedakar ve özverili yaklaşımlarda bulunmak kendimizi daha huzurlu ve mutlu hissetmemize yardımcı olacaktır. Başak Dolunay’ı ile birlikte ise aşk konuları gündeme geliyor. Sosyal çevremiz ve aşk fırsatları arasında gidip geleceğimiz bir zamandayız. Belki sosyal çevremizin desteğiyle bir aşk gündeme gelebilir, mevcut aşklarımız varsa arkadaşlarımız ve aşkımız arasında kalabiliriz. Sıkıntılı ve sorunlu aşk gündemlerimiz varsa buradaki sorunları çözmeye çalışmalı, çözülemeyecek kadar kaotik sorunları geride bırakmalıyız. Bunun yanı sıra çocuk sahibi olmak isteyen arkadaşlarımız için de yine uygun bir süreçte olacabiliriz. Ayrıca bir hobimizi parlatıp geniş kesimlere ulaşabileceğimiz sosyal çevremizde veya sosyal medyada yayabileceğimiz iş ve projelerle destekleyebileceğimiz bir durumda olacağız. Hafta ortasında finansal konulara dikkat etmemiz gerekiyor. Borç para isteyen ya da kefil olmamızı isteyen arkadaşlarımız için riskli unsurlar söz konusu urada giden para gelmeyebilir veya bizi finansal anlamda zor durumda bırakabilir. Hafta sonunda ise yurt dışı yabancılarla bağlantılı işler, medya yayıncılık konularında güçlü kararlar alabilir, bu konularda yeni iş ve girişimlere başlayabiliriz. Eğitim ve yurt dışı seyahati ile ilgili planlarımız varsa bunları da uygulamaya koyabiliriz. Süregelen davalarımız varsa sonuç elde etmek için güzel bir zamandayız.

   18-24 Şubat İkizler ve Yükselen İkizler Burçları:

  Güneşin Balık burcuna geçmesiyle birlikte önümüzdeki bir aylık süreçte konsantrasyonumuzu kariyer konularına veriyoruz. Yeni iş görüşmeleri yapmak, yeni fırsatları değerlendirmek, yeni işe başlamak veya değiştirmek üzere uygun bir zamandayız. Ancak karşımıza çıkan fırsatları değerlendirirken bize sunulan şart ve koşulları iyi anlamalı, iyi değerlendirmeli ve açık kapı bırakmamalıyız. Başak Dolunay’ı ile birlikte ise Ev aile ve yerleşim konularında yeni gelişmeler söz konusu olacak. Bu noktada kariyerimiz ve evimiz arasındaki dengeyi iyi oturtmaya çalışmalıyız. Kariyerimize harcadığımız efor, eve karşı ilgimizi düşürmemeli. Öte yandan yeni iş ve kariyer fırsatları kaynaklı yer değişiklikleri, taşınma veya şehir değişiklikleri gibi gelişmeler karşımıza çıkabilir veya evimizde tadilat değişiklik, yeni eşya alımı veya düzenleme yönünde gündemlerimiz varsa bunlar sonuca bağlanabilir. Hafta ortası ikili ilişkiler ve ortaklık konularında biraz kararsız kalabiliriz, burada vereceğimiz kararlar veya yeni ortaklık değerlendirmelerini gerçekleştirirken aşırı iyimser ve gerçeklikten uzak yaklaşımlar sergilemekten uzak durmamızda fayda var. Aynı durum ikili ilşkilerimizde de partnerimizle yapacağımız diyaloglarda da geçerli olacak. Hafta sonuna doğru ise ortaklaşa kazanç alanlarımızda yeni kararları uygulamaya koymak finansal dengemizi bulmak adına disipline bir şekilde organize olmak şansını yakalıyoruz. Miras, kredi alacaklar nafakalar vb beklentileri olan arkadaşlarımız varsa bu süreçte güzel haberleri elde edebilirler, finansal dengeyi bulabilirler. Buradan elde edeceğimiz gelirler belki kendi işimmizi yapmak konusunda da beklediğimiz fırsatı önümüze koyabilir.  

  18-24 Şubat Yengeç ve Yükselen Yengeç Burçları:

  Güneşin Balık burcuna geçmesiyle birlikte önümüzdeki bir aylık süreçte konsantrasyonumuzu yurt dışı yabancılarla bağlantılı işler, medya iletişim eğitim konularına veriyoruz. Yurt dışı ile ilgili planlarımız varsa bu dönemde gerçekleşitrebiliriz. Yeni eğitimlere başlamak için ideal bir zamandayız. Süregelen davalarımız varsa sonuca bağlamak adına uygun bir zamandayız. Medya iletişim yayıncılık alanlarında yeni iş ve girişimlerde bulunmak, ticari anlaşmalar imzalamak adına fırsatlar yakalayabiliriz. Başak Dolunay’ı ile birlikte ise yakın çevremiz ve ailemiz ile ilgili konular ortaya çıkıyor, kırgın olduğumuz yakınlarımızla ilişkilerimizi toparlamak konusunda güzel fırsatlar var. Bunun yanı sıra seyahat trafiğimiz de artışlar meydana gelebilir, almayı planladığımız kişisel gelişimimize veya yeteneklerimizi geliştirmek amacıyla eğitimler varsa bunlara odaklanabiliriz. Bunların yanı sıra e ticaret, satış ve pazarlama konularına yönelik girişimler veya kendimize ait blog açmak, yazmak, fikirlerimizi paylaşmak yönündeki aktiviteler adına da güzel bir zamanda olduğumuzu hatırlatalım. Hafta ortasında iş yerinde beraber çalıştığımız kişilerle alakalı bazı yanlış anlaşılmalar ve iletişim sorunları karşımıza çıkabilir. Burada karşımızdaki konulara odaklanırken zorlanabilir gerçekçilikten uzak ve tutamayacağımız sözler verme eğiliminde olabiliriz. Hafta sonunda ise ilişkilerimizde daha ciddi ve ayakları yere basan ileriye yönelik  planlarımızı konuşmak üzere ideal bir dönemdeyiz. Süregelen ilişkilerimizi bir adım öteye taşımak söz nişan evlilik tarihi kararlaştırmak harika olur. Ticari ortaklıklar kurmak ve finansal anlamda kendi işimizi yapmak adına ilerlemek üzere de karşımıza fırsatlar gelebilir değerlendirmekte fayda olacaktır. 

  18-24 Şubat Aslan ve Yükselen Aslan Burçları:

  Güneşin Balık burcuna geçmesiyle birlikte önümüzdeki bir aylık süreçte konsantrasyonumuzu ortaklaşa kazançlarımzıa odaklıyoruz. Ortak işlerimiz varsa buradan elde ettiğimiz gelirleri artırmak, yeni finansörler bulmak, kredi başvurularında bulunmak veya alacak, miras, nafaka gibi gelirleri sonuca bağlamak uygun olabilir. Ancak bu konuda gerçekçilikten uzak ve hayalci yaklaşımlar yerine daha istikrarlı ve sağlam adımlarla ilerleyebileceğimiz alanları iyi değerlendirmemiz gerekiyor, gözümüz kapalı atlamamalıyız. Başak Dolunay’ı ile birlikte ise finansal gündemlerimiz hareketleniyor. Kişisel kazançlarımız ile mevcut borçlarımız veya giderlerimiz arasındaki dengeyi bulmaya çalışacağız. Burada bize ağırlık yapan, uzun bir süredir canımızı sıkan bazı masraflardan kurtulmak, artı eksi bütçe dengemizi oluşturmak adına ilerleyeceğiz. Bu noktada ortaklaşa işlerimizden ya da beklediğimiz bir alacak, kredi ya da finansör desteği ile bu denklemi tutturma şansını da elde edebileceğiz. Hafta ortasında aşk, eğlence ve biraz daha kendimize ait zevklere yönelik harcamalarımızda artışlar ve kontrolsüz yatırımlar söz konusu olabilir, borsa, yatırımlar bilmediğimiz kazanç garantili işlerden uzak duralım, sayısal loto bile oynamayalım, bu alandaki harcamaların bize para kaybı olarak dönebileceği bir zamandayız.  Aşk fırsatlarında aşırı cömertliğimiz kaynaklı yine ayağı yorgana göre uzatamama durumu ortaya çıkabilir, çocuk sahibi olan veya olmayı planlayan arkadaşlarımız için ön görülemeyen bazı giderler araya sıkışabilir. Hafta sonunda ise iş yerinde beraber çalıştığımız kişilerle beraber girişeceğimiz işlerde daha sağlam kalıcı ve istikrarlı sistemleri hayata geçirebileceğimiz koşullar yer alıyor. Buradaki kararlılığımız ve liderlik özelliklerimizi yansıtmamız herkesin saygıyla eğileceği ve bizleri taktir edeceği etkileşimleri ortaya koyuyor. 

  18-24 Şubat Başak ve Yükselen Başak Burçları:

  Güneşin Balık burcuna geçmesiyle birlikte önümüzdeki bir aylık dönemde konsantrasyonumuzu aşk, ilişiler ve ortaklıklar konularına odaklıyoruz. İlişkisi olmayan arkadaşlarımız için yeni ilişki fırsatları ve ilşikisi olan arkadaşlarımız için daha sağlam ve ayakları yere basan bir ilerleme söz konusu olabilir. Ancak Başak Dolunay’ı ile birlikte ise kendimizi topluluklar önünde daha iyi ifade edebilmek, etrafımızca fark edilmek, yaşam hedeflerimize ulaşmak konusunda bizlere ayak bağı olan bizi aşağıya çeken konuları çözümlemek üzere kararlar almak adına harika bir dönemde olacağız. İlişkisinde problemler olan arkadaşlarımızda ya tamam ya devam diyecekleri bir dönemde olcaklar. Hafta ortasında evimizde dekoratif değişimler ve taşınma ve yerleşme işleriyle uyraşmak için kontrolsüz harcamalar riski yer almakta. Bu tarz planlarımız varsa ertelemekte fayda var, ayrıca taşınmak ya da gayrimenkul alımız adına da pek doğru bir zamanda değiliz. Hafta sonua doğru ise hayatımızda birisi yoksa sağlam ayakları yere basak bir aşk fırsatı karşımıza çıkabilir, bu ilişki gönül eğlendirmek ya da öylesine takılmaktan ziyade ciddi olarak ele alabileceğimiz bir fırsat olarak karşımıza gelecek. Öte yandan hobi olarak gördüğümüz bir uğraşımızı yine ciddi bir iş haline getirmek ve alternatif kazanç elde etmek yönünde değerlendirmek adına doğru zamandayız. Çocuk sahibi olan arkadaşlarımız içinde çocuklarının geleceğini garanti altına almak isteyecekleri bazı yatırım planlarına yönelmek, onların eğitimleriyle alakalı işleri değerlendirmek ve uzn vadeli planlar yapmak adına güzel fırsatlar yer alıyor. 

  18-24 Şubat Terazi ve Yükselen Terazi Burçları:

  Güneşin Balık burcuna geçişiyle birlikte önümüzdeki bir aylık süreçte konsantrasynumuzu beraber çalıştığımız kişiler, iş yeri ortamımız ve sağlık konularına odaklıyor olacağız. Bu süre zarfında sağlık kontrollerimizi yaptırmamız, belki bir check up a gitmemiz, sağlık konularında ek takviye ve destek almamız daha güzel olur. İş yerinde beraber çalıştığımız kşilerle yeni iş ve projelere katılabilir, yeni bazı organizasyon değişikliklerine adapte olmamız gerekebilir. Ancak Başak Dolunay’ı ile birlikte ise bizi endişeye sürükleyen gizli korkularımız veya iş yerimizde arkamızdan dönen gizli saklı gündemler varsa bu konularla mücadele etmek durumunda kalabiliriz. İş yerimizde yeni yapısal değişiklikler veya bizim pozisyonumuzdaki yeni gelişmeler bu aktiviteleri tetikleyebilir, vız gelir tırıs gider diyerek önümüze bakmamız gereken bir zamandayız. Hafta ortasınra yakın çevremizle ailemizle iletişimlerimizde bazı orlanmalar ve aldanmalar ortaya çıkabilir, birbirimizi yanlış anlamak kaynaklı iletişim problemleri gündeme gelebilir. Yeni eğitimlere başlamak ve yeteneklerimizi parlatmak üzere güzel bir süreçte olsak da ayakları yere basan sağlam ve kalıcı adımlar ataöaya çalışmamız gerekiyor, üzerinde çalıştığımız internet sitesi blog açmak ya da benzeri faaliyetler konusunda da yine bazı hayal kırıklıkları gündeme gelebilir, bu tarz iş ve projeleri bir süre ertelememizde fayda olacaktır. Haftasonuna doğru ise evimizde bazı kararlar almak, değişiklik istediğimiz unsurşarı hayata geçirmek konusunda güzel süreçler var, gayrmenkul ve emlak alım satımı kiralaması adına fırsatları değerlendirebiliriz. Taşınma değişiklik evde tadilat ve dekoratif değişimleri de uygulamaya koymak için ideal bir zamandayız.  

  18-24 Şubat Akrep ve Yükselen Akrep Burçları:

  Güneşin Balık burcuna geçmesiyle birlikte önümüzdeki bir aylık süreçte konsantrasyonumuzu aşk konularına çeviriyoruz. Hayatımızda birisi yoksa yeni bir aşk ve ilişki fırsatı gündeme damgasını vurabilir, çocuk sahibi olmak isteyen arkadaşlarımzı için yine bereketli ve güzel haberleri alabilecekleri bir döneme başlıyoruz. Çocuk sahibi olan arkadaşlarımız ise çocuklarının geleceği ve eğitimi konusunda yeni girişimler ve yatırımları planlayabilirler. Başak Dolunay’ı ile birlikte sosyal çevre ve arkadaşlık ortamlarımızla aşk gündemlerimiz arasındaki dalgalanmaya şahit olacağız. Bu noktada bazı arkadaş gruplarıyla ilişkilerimizi kesebilir, yeni guruplara dahil olabilir ve bu yeni guruplardan birileriyle bir elektrik alışverişi yaşayabiliriz. Fakat hali hazırda bir ak ve ilişkimiz söz konusu ise bu gelişmeler yine bazı kıskançlık vakalarına ve tercih yapmak durumunda kalmaya yol açabilir. Aradaki dengeyi bulmaya çalışmalıyız. Hafta ortasında finansal anlamda harcamalarımıza dikkat etmemiz gereken zamanlardayız. Yatırım borsa ya da eğlence adına harcamalarımzıın dozunu kaçırabiliriz. Yeni bir aşk sözkonusu olursa yine harcamaları kontrollü yapmamız gerektiğini belirtelim. Hafta sonunda ise yakın çevremizle iletişimlerimizi düzenleyeceğimiz, bir disipline ve sisteme oturtabileceğimiz bir zamandayız. Kırgınlıkları gidermek, onların sıkıntılarını gidermek adına doğru bildiğimz çıkış yollarını ortaya koymak güzel olabilir. Bunun yanı sıra kendi yeteneklerimizi parlatmak adına yeni eğitimlere girişmek, internet ile ilgili iş ve projelerimizi planlamaki stratejisini kurgulamak ve ortaya koymak harika sonuçlar doğuracaktır. 

  18-24 Şubat Yay ve Yükselen Yay Burçları:

  Güneşin Balık burcuna geçmesiyle birlikte önümüzdeki bir aylık süreçte konsantrasyonumuzu ev, aile, aile büyükleri, taşınma yer değiştirme konuları, evde değişimler, tadilat tamirat işleri ve gayrimenkul alım satım konularına odaklıyoruz. Bu süre zarfında eve vakit ayırmak, evde aile büyüklerimizin ihtiyaç duyduğu fedakarlık ve özveriyi yansıtmak kendimizi onlara karşı hizmet etmeye adamak üzere etkili bir süreçteyiz. Başak Dolunay’ı ile birlikte kariyer konularımıza odaklanıyoruz kariyerimizde mevcut gidişat ile alakalı bizi mutsuz eden, ayağımıza dolanan ve bizi aşağıya çeken konuları çözmek üzere hareket edeceğiz belki bizi rahatsız eden gündemleri dile getirmek ve bu konuya çözüm üretebilecek üstlerimizle patronla bunları paylaşmak güzel bir fikir olabilir çünkü çözülemeyecek kadar kaotik sıkıntılar sonlanma ile sonuçlanabilir en azından biz de önümüzü görmüş oluruz. Güneşin de Balık burcunda ilerliyor olması kariyer ve ev konularında dengeyi bulmamız gereken zamana işaret ediyor. Hafta ortasında hayati konularda geleceğimizle ilgili işlerde net ve ileriye yönelik kesin kararlar almak çok doğru olmayabilir çitayı çok yükseğe konumlandırmak ve fazla hayalci yaklaşımlar nedeniyle hayal kırıklıkları yaşama riskimiz var. Hafta sonuna doğru ise finansal kazançlarımızda sistematik ve düzenli bir yapılandırmaya gitmek, parasal durumumuzu toparlayıp disipline etmek adına harika bir zamanda olacağız.  
  18-24 Şubat Oğlak ve Yükselen Oğlak Burçları:

  Güenşin Balık burcuna geçmesiyle birlikte önümüzdeki bir aylık süreçte konsantrasyonumuzu yakın çevremiz, eğitimler ve yeteneklerimizi geliştirmeye odaklıyoruz. Yakın çevremizde yardımı olan tanıdıklarımıza yardımcı olmak fedakar ve özverili yaklaşımlar sergilemek son derece güzel geri dönüşler sağlayacaktır. Bunun yanı sıra yeteneklerimizi parlatmak üzere özellikle hayal gücü ve yaratıcılık gerektiren eğitimlere yönelmek ve bu konuda kendimizi parlatmak harika bir fikir olabilir. Kendimize ait bir blog açmak ya da internet üzerinden satış pazarlama konularına eğilmek yine finansal anlamda bize uzun vadede fayda sağlayabilecek fırsatları yaratabilir. Başak Dolunay’ı ile birlikte Yurt dışı yabancılarla bağlantılı işler medya iletişim konuları ve eğitim yayıncılık alanlarında süregelen iş, anlaşma ve projelerimizi sonuçlandırmak üzere güzel bir zamandayız. Aynı süreçte davalarımız varsa netice elde edebiliriz ve atama bekleyen arkadaşlarımız güzel haberleri elde edebilirler. Hafta ortasında gizlilikle yürüttüğümüz işlerden net sonuçlar elde etmek ya da manevi huzuru bulmak konusunda biraz efor harcamamız gerekebilir, içsel ihtiyaçlarımızı karşılamak konusunda ayakları yere basmayan boş hayaller kurmak yine hayal kırıklıklarını tetikleyecek gibi duruyor. Ancak hafta sonuna doğru hayatımızın gidişatı ile alakalı alacağımız kararlarda tutarlığı yakalayabilecek ve dizginleri elimize alabileceğimiz etkiler devreye giriyor. Sözlerimizi fikirlerimizi karşımızdakilere daha kolay aktarabilir, kendimizi ifade ederken beklediğimizin üstünde taktir görebiliriz.  

  18-24 Şubat Kova ve Yükselen Kova Burçları:

  Güneşin Balık burcuna geçmesiyle birlikte önümüzdeki bir aylık süreçte konsantrasyonumuzu kendi kişisel kazançlarımıza odaklıyoruz. Yeni gelir kaynakları elde etmek, yardıma ihtiyacı olanları desteklemek ve toplum yararına faydası olabilecek konulara odaklanmak ve buralardan gelir elde etmek adına güzel fırsatlar söz konusu. Başak Dolunay’ı ile birlikte finansal anlamda ihtiyaç duyduğumuz bir parayı elde etme fırsatı yakalayabiliriz. Bu para varsa ortaklaşa işlerimiz vasıtasıyla gelebilir veya başvurduğumuz bir kredinin olumlu sonuçlanması olarak gelebilir. Ama ciddi bir gediği kapama şansımız olacaktır, bu bir kredi de olabilir, beklediğimiz bir miras nafaka ya da finansör desteğini elde etmek de olabilir. Hafta ortasında ise sosyal çevremiz ve arkadaşlık ortamlarımızda geçireceğimiz zamanlarda veya katılacağımız davet veya organizasyonlarda harcamalarımıza dikkat etmeliyiz. Borç veya kefil olmamızı isteyen kişilere dikkat etmemizde fayda var, giden para geri gelmeyebilir, aşırı hayalci yaklaşımların ya da beklentilerin finansal anlamda zarar yaratabileceği zamanlardayız. Hafta sonuna doğru ise bilinçaltında bizi endişelendiren gizli korkularımıza son vermenin ve bizi duygusal anlamda yoran meselelere çözüm bulmanın tam zamanıdır diyebilirim. Bu konuda iç güdülerimize güvenmemiz gereken bir süreçteyiz ve alacağımız kararlarda mantığımızın yerine biraz iç sesimizi dinlemekte fayda olacaktır.  

  18-24 Şubat Balık ve Yükselen Balık Burçları:

  Güneşin burcumuza geçeceği bir aylık süreçte kendimize zaman ayıracağımız, yaşam hedeflerimizi değerlendireceğimiz, nereden geldim, nereye gidiyorum sorusuna yanıt arayacağımız, yeteneklerimizi parlatacağımız, toplum tarafından fark edileceğimiz ve dikkat çekeceğimiz, ışığımızla parlayacağımız bir döneme giriyoruz. Alacağımız kararlar kişiliğimizi ortaya koymada oldukça başarılı sağlayacaktır. Fiziksel anlamda kendimizi değişime itmek, estetik veya güzellik konularına odaklanmak, alışverişe çıkmak kendimizi şımartmak yine bu süreçte bizi kendimize getirecek yegane unsurlardan bir tanesi ve hatta Başak Dolunay’ı ile birlikte mevcut aşk ve ilişkilerimizde sıkıntılı ve sorunlu konular varsa çözmek masaya yatırmak ve üstesinden gelmek adına güzel fırsatlar var. Çözülemeyecek kadar sıkıntılı problemler ise ayrılıkla sonuçlanabilir. Aynı durum ticari ortaklıklarımız içinde geçerli olacaktır. Hayatında birisi olmayan arkadaşlarımız içinde yeni aşk fırsatlarıyla karşılaşmak ve yeni ilişkilere yelken açmak mümkün olabilir. Fakat hafta ortasında kariyerimizle alakalı konularda karşımıza çıkabilecek yeni fırsatlar ya da iş tekliflerinde dikkatli olmalıyız, sunulan fırsat ya da tekliflerin içeriğini iyi anlamalı aşırı hayalci ve iyimser bakış açılarından uzak durmalıyız. Kariyerimizle alakalı marjinal değerlendirmeleri bu hafta içinde yapmasak aslında en doğrusu o olacaktır. Hafta sonuna doğru ise Sosyal çevremiz ve arkadaşlıklarımızda doğruyu yanlışı ayırt edebileceğimiz bize yük olan dost görünümlü düşmanlardan kurtulabileceğimiz, kendi disiplinimizi ve kendi isteklerimizi ortaya koyabileceğimiz iyi niyetimizi suiistimal etmeyecek kişilerle yola devam edeceğimiz kararları uygulamak gerekiyor.  

  Harika bir hafta geçirmenizi dilerim. 

  Ferhan Akçidem (Ferhangiastrology)

  Benzer Haberler

  FOTO

  GALERİ

  • KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM!
   KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM!Kenya'nın başkenti Nairobi'de bulunan National Park, vahşi yaşam meraklılarının uğrak merkezi konumunda yer alıyor...
   KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM!
   KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM! icon_go
  • TUHAF HİNDİSTAN!
   TUHAF HİNDİSTAN!Dünyanın en renkli ülkelerinden birisi olan Hindistan'dan gelen bu görüntüler şaşırtıcı edğil normal kabul ediliyor...
   TUHAF HİNDİSTAN!
   TUHAF HİNDİSTAN! icon_go
  • 'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ
   'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİAdanın adı John Marshall'dan gelmektedir...
   'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ
   'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ icon_go
  • HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!
   HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!Dünyaca ünlü dergilerde hayvanlar aleminden inanılmaz güzel ve çarpcı fotoğraflar yayınlanıyor...
   HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!
   HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER! icon_go
  • YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!
   YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!Uluslararası ajanslar bu sene içerisinde dünyanın farklı ülkelerinde düzenlenen gösterilerde inanılmaz görüntüler çekti...
   YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!
   YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI! icon_go
  • ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'
   ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'Çin’in Sichuan kentinin kuzeybatısında yer alan Huanglong, Çin'in Pamukkalesi olarak son yıllarda turistlerin ilgisini çekiyor.
   ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'
   ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG' icon_go
  • YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!
   YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!Bugün dünya üzerinde 23 milyon civarında berberi olduğu sanılıyor.Berberiler bugün itibari ile Fas, Cezayir, Tunus, Libya, Mısır, Mali, Nijer ve Mauretania’da dağınık gruplar halinde yaşıyor.
   YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!
   YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER! icon_go
  • BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI
   BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARIKurt köpeği Sitka ile seyahat etmeyi bir tutku haline getiren Çek fotoğrafçı Honza Řeháček,dünyanın farklı noktalarından harika manzaraları, köpeğini temel aldığı fotoğraflarıyla gösteriyor.
   BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI
   BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI icon_go
  icon_close
  icon_fikirANKETİMİZE KATILMAK İSTER MİSİN? icon_close
  KATILIMIN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ! Asset 1