Biraz bekleteceğiz...Bilgilerini kontrol ediyoruz.
icon_player_arrow_down

Radyo dinlemek için
ADBLOCK
eklentisini kapatıp sayfayı yenilemen gerekiyor.

TAMAM
icon_player_favorite ŞARKIYI FAVORİLERİNE EKLEMEK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAP.
icon_player_volume icon_player_mute
OYUN SONA ERDİ! SIRADAKİ ŞARKIYI SEÇMEK İÇİN TAKİPTE KAL
KAPAT
OYUN BAŞLADI! SIRADAKİ ŞARKIYI SEN SEÇ HEMEN KATIL!
SIRADAKİ ŞARKIYI SEN SEÇ RADYONUN KONTROLÜ SENDE! NASIL OYNANIR?
 • Canlı yayında dinlemek istediğin şarkıları ateşle! Listede yukarı taşı.
 • Canlı yayında dinlemek istemediğin şarkıları dondur! Listede aşağı at.
 • Oyun sonuna kadar yeniden kazanacağın haklarınla mücadeleye devam et.
 • Canlı yayında çalacakları sen belirle. En sevdiğin şarkılar radyonda çalsın.
SIRADAKİ ŞARKI
Your Love Kate Linn
SOHBETE KATIL
HAKLARIN
x10
YENİ HAK İÇİN KALAN SÜRE
SOHBETE KATIL icon_close
  saniye sonra kapanacak.
  CANLI RADYO

  LENOVO KAMPANYASI KATILIM KOŞULLARI

  AraGaz programına konuk olup Lenovo Vibe1 kazanmaya hazır mısın?

  1.     Lenovo Kampanyası (Bundan böyle Kampanya olarak anılacaktır.) Büyükdere Cad. C.E.M. İş Merkezi N.23 K.4 Şişli İstanbul adresinde mukim Metro FM Radyo A.Ş. (Bundan böyle MetroFM olarak anılacaktır.) tarafından gerçekleştirilmektedir.
   
  2.     MetroFM’in Lenovo Kampanyası aşağıdaki koşulları kapsar ve katılımcılar bu koşulları kabul etmiş sayılır.
   
  3.     Kampanya 14.06.2016 tarihinde saat 08:00’de başlar 30.06.2016 tarihinde saat 18:00’de sona erer. Kampanya ile ilgili detaylı bilgi, www.karnaval.com adresinde bulunmaktadır.
   
  4.     Kampanyadan yararlanmak isteyen katılımcıların, Metro FM’de yayınlanan AraGaz programını dinlemeleri ve programda sorulacak sorunun cevabını #tamgazlenovo etiketi ile Twitter’dan göndermeleri gerekmektedir.
   
  5.     14.06.2016 günü saat 08:00 ile 30.06.2016 günü saat 18:00 arasında gönderilen tweetlerden jüri tarafından seçilecek 4 katılımcı AraGaz programına konuk olmaya hak kazanacaktır. AraGaz programına konuk olan şanslı katılımcılar, program sırasında sorulacak soruya doğru cevap verirlerse 1 adet LENOVO VIBE P1 kazanacaktır.
   
  6.     Seçilen katılımcıların katılacağı AraGaz programının günü ve saati MetroFM tarafından belirlenecektir. Bu gün ve saatte programa katılmayan katılımcılar LENOVO VIBE P1 kazanma şansını kaybedecektir.   
   
  7.     Farklı isim ve/veya Twitter hesaplarından aynı kişi tarafından yapılan kayıtlar, tespiti halinde hiçbir uyarıda bulunulmaksızın silinecektir.
   
  8.     Katılımcıların gönderdikleri sesli mesajların kampanya konusuna, koşullarına, genel ahlak kurallarına uygunluğu Metro FM tarafından tayin edilmiş moderatör yetkilileri tarafından kontrol edilecektir. Bu koşullara uymayan tweetler kampanya kapsamına alınmayacaktır. Kampanya kapsamında gönderilen tweetler, moderatör yetkililerince periyodik olarak teknik kontrollerden geçecektir. Kampanya kurallarına ve kontrol kriterlerinden herhangi birine aykırı olan tweetler, uygunsuz isim ve içerikte olan tweetler ve/veya gerekli görülür ise üyelik dahil katılımcının tüm verileri kampanya kapsamından silinebilir, yayın kısıtlaması konulabilir. Katılımcı bu şartı peşinen kabul etmiş sayılır.
   
  9.     Metro FM, katılımcılar tarafından gönderilen tweetleri dilediği yayın mecrasında yayınlama, dilediği yerde ve dilediği şekilde açıklama ve kullanma hakkına sahiptir. Katılımcılar, kampanyaya katılmakla işbu tweetlerin Metro FM kampanya süresince veya sonrasında kullanılması halinde, Metro FM’den hiç bir hak veya alacak talep etmeyeceklerini, tweetlerinin Metro FM tarafından kopyalanmasını, işlenmesini, değiştirilmesini ve yayınlanmasını engellemeyeceklerini, peşinen kabul, beyan ve taahhüt etmiş sayılırlar.
   
  10.     Katılımcılar, gönderdikleri tweetlerin hukuki açıdan kendilerine ait olduğunu, herhangi bir şekilde 3. kişilere ait fikri mülkiyet, özel ve kamu hukukundan doğacak haklara ya da uygulanacak genel kanun, tüzük veya yönetmelik ve ilgili mevzuata aykırılık teşkil etmeyeceğini aksi halde doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülükten sorumlu olacaklarını kabul eder. Katılımcılar üçüncü şahısların haklarını ihlalden kaynaklanan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğun münhasıran kendilerine ait olduğunu kabul ederler. Böyle bir durumun tespiti halinde kazanan katılımcının ödül kazanma hakkı elinden alınır.
   
  11.     Bu kampanyaya, kampanyanın yapıldığı gün itibariyle 18 yaşını doldurmamış olanlar katılamaz; katılmış ve kazanmış olsalar bile ödülleri alamazlar.
   
  12.     Katılımcıların yarışmaya katılırken verdikleri tüm kişisel bilgilerin (ad, soyad, doğum tarihi, cinsiyet, adres, sabit ve/veya mobil telefon vb.) doğru olması gerekmektedir. Verilen bilgilerin eksik veya yanlış olması durumunda Metro FM kampanya sonunda tweet gönderen farklı 4 katılımcıya ödülü verme hakkına sahiptir. Kampanya talihlisinin isimleri, resimleri ve görüntüleri kampanya düzenleyici firma tarafından tanıtım ve reklam amacı ile basın ve yayın araçları ile internet ortamında yayınlanabilecektir. Ayrıca kampanya düzenleyici firma tarafından bütün katılımcılara her türlü bilgilendirme, reklam ve kampanya SMS ve e-mail yolu ile gönderilebilecektir. Katılımcılar ve talihli kampanyaya katılmakla bu izinleri vermiş sayılırlar.
   
  13.     Kazanan talihliler 14.06.2016 ve 30.06.2016 tarihleri arasında @Pascal_Kadir Twitter hesabından açıklanacaktır.
   
  14.     Metro FM, kampanya kapsamında vereceğini duyurduğu hediyeyi, kapsamını, kampanya kurgusunu, yapısını ve koşullarını önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Metro FM, ayrıca kampanyayı durdurma, sona erdirme ve süresini değiştirme hakkına sahiptir.
   
  15.     Hediye kazanma ve alma hakkı satılamaz, devredilemez ve ertelenemez.
   
  16.     Bu kampanya Milli Piyango İdaresi’nce belirlenen çekiliş ve ikramiyeler kapsamı dışındadır.
   
  17.     Hediyeyi teslim alabilmek için, geçerli bir kimliğin ibrazı gereklidir.
   
  18.     Kampanya esnasında, ödülü kazanmak amacıyla bilgisayar teknolojilerini kötü niyetle kullanan kişilerin tespiti durumunda, bu kişilerin yarışma kayıtları sistemden hiçbir uyarıda bulunulmaksızın silinecektir. Metro FM, hiçbir şekilde katılımcıların kendileri veya başkalarının bilgisayarını/telefonlarını kullanmaları sırasında veya web sayfasının kullanımından dolayı maruz kalabilecekleri zararlardan ötürü hiçbir şekilde sorumlu olmayacaktır.
   
  19.     Kampanyanın yürütülmesini etkileyecek derecede meydana gelebilecek her türlü donanım ve yazılım problemlerinden, bilgisayar bozukluklarından, telefon, kablo, uydu, ulaşım ağı, elektronik, kablolu ya da kablosuz Internet bağlantılarında Internet Servis Sağlayıcı kaynaklı meydana gelebilecek her türlü hata, kısıtlama, tahrif olmuş, bozulmuş veya hatalı data gönderilerinden, elektronik posta, sms gönderme hatalarından, kayıp, gecikmiş, tutulmuş e-postalardan, web sayfasına veya İnternete erişimde aksaklıklardan, yarışmanın gidişatını etkileyecek şekilde, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, gerek insan gerek insan dışı kaynaklı tahrif, bilgisayar korsanlığı, hırsızlık, virüs, böcek kaynaklı müdahalelerden dolayı ortaya çıkacak zararlardan, kampanya kapsamında kullanılacak herhangi bir elektronik posta adresinin veya Twitter hesabının zarar görmesi, ortadan kalkması veya ulaşılamaması nedeni ile katılımcının zarar görmesi sebebiyle Metro FM hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
   
  20.     Metro FM, ödülün açıklanmasında, katılım şart ve koşullarında oluşabilecek baskı ve dizgi hatalarından, ya da web sayfasında yer alan datalarda oluşabilecek eksik ve/veya yanlışlıklardan sorumlu tutulamaz.
   
  21.     Kampanya kapsamında verilecek olan hediyenin teslim edilmesinden Lenovo firması sorumludur, Metro FM’in sorumluluğu bulunmamaktadır.
   
  22.     İhtilaf vukuunda İstanbul Merkez Mahkemeleri ve İcra Daireleri münhasır yetkilidir.

  Benzer Haberler

  icon_close
  icon_fikirANKETİMİZE KATILMAK İSTER MİSİN? icon_close
  KATILIMIN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ! Asset 1
  icon_close