Biraz bekleteceğiz...Bilgilerini kontrol ediyoruz.
OYUN SONA ERDİ! SIRADAKİ ŞARKIYI SEÇMEK İÇİN TAKİPTE KAL
KAPAT
OYUN BAŞLADI! SIRADAKİ ŞARKIYI SEN SEÇ HEMEN KATIL!
SIRADAKİ ŞARKIYI SEN SEÇ RADYONUN KONTROLÜ SENDE! NASIL OYNANIR?
 • Canlı yayında dinlemek istediğin şarkıları ateşle! Listede yukarı taşı.
 • Canlı yayında dinlemek istemediğin şarkıları dondur! Listede aşağı at.
 • Oyun sonuna kadar yeniden kazanacağın haklarınla mücadeleye devam et.
 • Canlı yayında çalacakları sen belirle. En sevdiğin şarkılar radyonda çalsın.
SIRADAKİ ŞARKI
Your Love Kate Linn
SOHBETE KATIL
HAKLARIN
x10
YENİ HAK İÇİN KALAN SÜRE
SOHBETE KATIL icon_close
  saniye sonra kapanacak.
  CANLI RADYO

  ALİ KOCATEPE / 25 ARALIK 2014

  2014’ün son büyük kadrolu projesi Söz&Müzik: Ali Kocatepe ile ünlüler Zorlu sahnesinde!

  Tarih:  25 Aralık 2014 Perşembe
  Saat: 21:00
  Mekan: Zorlu Performans Sanatları Merkezi, Ana Tiyatro


  Söz ve müzik ustası Ali Kocatepe, 50. Sanat yılını  ‘Eski ve Yeni Kuşak’ dostlarının sürpriz performansları ile Zorlu’da kutluyor!  “Topçu ve Popçu Koro” adını verdiği iki farklı kadroyla  25 Aralık 2014 Perşembe gecesi sahneye çıkacak olan Ali Kocatepe’ye, Tanju Çolak, Tümer Metin gibi Türk futbolunun unutulmaz isimlerinin yanı sıra Nükhet Duru, Bedük, Pinhani, Yüksek Sadakat, Mert Fırat, Yaşar gibi ünlü isimler de eşlik edecek.

  Türk müziğinin önemli isimlerinden Ali Kocatepe, 50. Sanat yılını Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde vereceği muhteşem bir konserle kutluyor. "Söz Ve Müzik: Ali Kocatepe" adı verilen bu özel gecede Ali Kocatepe’ye, aralarında Aysun Kocatepe, Bedük, Burcu Güneş, Canan Anderson,  Boğaziçi Caz Korosu, Nükhet Duru, Pinhani, Yaşar, Yüksek Sadakat gibi çok özel isim ve grupların yer aldığı bir "Sanatçılar Ordusu" katılıyor.

  Eski ve başarılı bir spor spikeri de olan müzisyen Ali Kocatepe, bu unutulmaz konser için "Topçu ve Popçu Koro" adı altında sürpriz iki kadro yarattı. Şef Masis Aram Gözbek yönetiminde; “Ayça Tekindor, Bedük, Mert Fırat, Vatan Şaşmaz”gibi ünlü isimleri de barındıran Popçu Korosu’nu Ali Kocatepe, “Kocatepe Güzz Korosu” olarak adlandırıyor. Koroya Şef Turhan Yükseler yönetimindeki ‘’Turhan Yükseler Orkestrası’’ eşlik ediyor.

  Yılın son 11’i sahnede

  Eski bir spor spikeri de olan Ali Kocatepe’nin “Kocatepe 11’i" ismini verdiği Topçu Koro'sunu ise Türkiye'nin en tanınmış ve sevilen futbol ve spor adamları oluşturuyor. "Ali Gültiken, Bülent Korkmaz, Cüneyt Tanman, Erman Toroğlu, Hakan Şükür, Lemi Çelik, Rıza Çalımbay, Rüştü Rençber, Semih Yuvakuran, Tanju Çolak ve Tümer Metin” geceye renk katacak isimler arasında.

  Tüm bu isimlerin yanı sıra Ali Kocatepe’nin çok ünlü ve değerli dostları şeref konuğu Halit Kıvanç, Enver Aysever de gecede sohbetleriyle yer alacak. Şişli Belediyesi Kültür Müdürü Banu Karakuş’un sunacağı, “Turhan Yükseler ve Açık Ara Orkestra”nın ritimleriyle eşlik edeceği bu muhteşem prodüksiyon, 25 Aralık 2014 gecesi Zorlu sahnesinde.

  Kocatepe Güzz Korosu:
  Boğaziçi Caz Korosu Şefi Masis Aram Gözbek yönetimindeki ’Kocatepe Güzz Korosu’’; Ayça Tekindor, Aksel Bonfil, Ayta Sözeri, Banu Noyan, Barbaros Uzunöner , Barış Bayta , Bedük , Benan Nazlı Özkaya , Can Bora Genç , Canan Anderson , Cemil Demirok , Didem Balçın , Engin Evin , Feryal Öney , Hakan Bilgin , İlker Özdemir, İlkyaz Kocatepe , Laçin Ceylan, Mert Fırat, Nila Fırat , Oğuzhan Akalın , Özgül Sağdıç , Ruhi Sarı , Selen Üçer , Vatan Şaşmaz  ve Volkan Yosunlu’dan oluşuyor. Koroya Şef Turhan Yükseler yönetimindeki ‘’Turhan Yükseler Orkestrası’’ eşlik ediyor. 

  Ali Kocatepe 11’i:
  Ali Gültiken,Bülent Korkmaz, Cüneyt Tanman, Erman Toroğlu, Hakan Şükür, Lemi Çelik, Rıza Çalımbay, Rüştü Rençber, Semih Yuvakuran, Tanju Çolak Ve Tümer Metin

  Benzer Haberler

  FOTO

  GALERİ

  • KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM!
   KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM!Kenya'nın başkenti Nairobi'de bulunan National Park, vahşi yaşam meraklılarının uğrak merkezi konumunda yer alıyor...
   KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM!
   KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM! icon_go
  • TUHAF HİNDİSTAN!
   TUHAF HİNDİSTAN!Dünyanın en renkli ülkelerinden birisi olan Hindistan'dan gelen bu görüntüler şaşırtıcı edğil normal kabul ediliyor...
   TUHAF HİNDİSTAN!
   TUHAF HİNDİSTAN! icon_go
  • 'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ
   'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİAdanın adı John Marshall'dan gelmektedir...
   'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ
   'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ icon_go
  • HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!
   HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!Dünyaca ünlü dergilerde hayvanlar aleminden inanılmaz güzel ve çarpcı fotoğraflar yayınlanıyor...
   HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!
   HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER! icon_go
  • YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!
   YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!Uluslararası ajanslar bu sene içerisinde dünyanın farklı ülkelerinde düzenlenen gösterilerde inanılmaz görüntüler çekti...
   YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!
   YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI! icon_go
  • ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'
   ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'Çin’in Sichuan kentinin kuzeybatısında yer alan Huanglong, Çin'in Pamukkalesi olarak son yıllarda turistlerin ilgisini çekiyor.
   ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'
   ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG' icon_go
  • YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!
   YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!Bugün dünya üzerinde 23 milyon civarında berberi olduğu sanılıyor.Berberiler bugün itibari ile Fas, Cezayir, Tunus, Libya, Mısır, Mali, Nijer ve Mauretania’da dağınık gruplar halinde yaşıyor.
   YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!
   YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER! icon_go
  • BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI
   BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARIKurt köpeği Sitka ile seyahat etmeyi bir tutku haline getiren Çek fotoğrafçı Honza Řeháček,dünyanın farklı noktalarından harika manzaraları, köpeğini temel aldığı fotoğraflarıyla gösteriyor.
   BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI
   BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI icon_go
  icon_close
  icon_fikirANKETİMİZE KATILMAK İSTER MİSİN? icon_close
  KATILIMIN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ! Asset 1