Biraz bekleteceğiz...Bilgilerini kontrol ediyoruz.
icon_player_arrow_down
icon_player_favorite ŞARKIYI FAVORİLERİNE EKLEMEK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAP.
icon_player_volume icon_player_mute
SUYA HAPSETTİM DENİZ SEKİ
Ne aşklar ne de itiraflar
Ne adres ne boş sokaklar

Sormadan bulamadım
Belki de ben yolumu kaybettim
Okusam da söyleyemem adını
Çünkü ben seni suya hapsettim

Ezberledim ben okuya okuya
Bir türlü sana öğretemedim
Geceler boyu dizlerinin dibinde
Uykum kaçsa bile uyanamadım

Sormadan bulamadım
Belki de ben yolumu kaybettim
Okusam da söyleyemem adını
Çünkü ben seni suya hapsettim

Ne kuşlar ne de o ağaçlar
Görmeden geçirdiğim çok sabah var
Aşk diye diye kendimden bile bile
Vazgeçtim derken yolu kaybettim

Ağlasam da söyleyemem derdimi
Çünkü ben seni suya hapsettim

Geceler boyu dizlerinin dibinde
Uykum kaçsa bile uyanamadım

Aşk diye diye kendimden bile bile
vazgeçtim derken yolu kaybettim
Ağlasam da söyleyemem derdimi
saniye sonra kapanacak.
CANLI RADYO

ALİ KOCATEPE / 25 ARALIK 2014

2014’ün son büyük kadrolu projesi Söz&Müzik: Ali Kocatepe ile ünlüler Zorlu sahnesinde!

Tarih:  25 Aralık 2014 Perşembe
Saat: 21:00
Mekan: Zorlu Performans Sanatları Merkezi, Ana Tiyatro


Söz ve müzik ustası Ali Kocatepe, 50. Sanat yılını  ‘Eski ve Yeni Kuşak’ dostlarının sürpriz performansları ile Zorlu’da kutluyor!  “Topçu ve Popçu Koro” adını verdiği iki farklı kadroyla  25 Aralık 2014 Perşembe gecesi sahneye çıkacak olan Ali Kocatepe’ye, Tanju Çolak, Tümer Metin gibi Türk futbolunun unutulmaz isimlerinin yanı sıra Nükhet Duru, Bedük, Pinhani, Yüksek Sadakat, Mert Fırat, Yaşar gibi ünlü isimler de eşlik edecek.

Türk müziğinin önemli isimlerinden Ali Kocatepe, 50. Sanat yılını Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde vereceği muhteşem bir konserle kutluyor. "Söz Ve Müzik: Ali Kocatepe" adı verilen bu özel gecede Ali Kocatepe’ye, aralarında Aysun Kocatepe, Bedük, Burcu Güneş, Canan Anderson,  Boğaziçi Caz Korosu, Nükhet Duru, Pinhani, Yaşar, Yüksek Sadakat gibi çok özel isim ve grupların yer aldığı bir "Sanatçılar Ordusu" katılıyor.

Eski ve başarılı bir spor spikeri de olan müzisyen Ali Kocatepe, bu unutulmaz konser için "Topçu ve Popçu Koro" adı altında sürpriz iki kadro yarattı. Şef Masis Aram Gözbek yönetiminde; “Ayça Tekindor, Bedük, Mert Fırat, Vatan Şaşmaz”gibi ünlü isimleri de barındıran Popçu Korosu’nu Ali Kocatepe, “Kocatepe Güzz Korosu” olarak adlandırıyor. Koroya Şef Turhan Yükseler yönetimindeki ‘’Turhan Yükseler Orkestrası’’ eşlik ediyor.

Yılın son 11’i sahnede

Eski bir spor spikeri de olan Ali Kocatepe’nin “Kocatepe 11’i" ismini verdiği Topçu Koro'sunu ise Türkiye'nin en tanınmış ve sevilen futbol ve spor adamları oluşturuyor. "Ali Gültiken, Bülent Korkmaz, Cüneyt Tanman, Erman Toroğlu, Hakan Şükür, Lemi Çelik, Rıza Çalımbay, Rüştü Rençber, Semih Yuvakuran, Tanju Çolak ve Tümer Metin” geceye renk katacak isimler arasında.

Tüm bu isimlerin yanı sıra Ali Kocatepe’nin çok ünlü ve değerli dostları şeref konuğu Halit Kıvanç, Enver Aysever de gecede sohbetleriyle yer alacak. Şişli Belediyesi Kültür Müdürü Banu Karakuş’un sunacağı, “Turhan Yükseler ve Açık Ara Orkestra”nın ritimleriyle eşlik edeceği bu muhteşem prodüksiyon, 25 Aralık 2014 gecesi Zorlu sahnesinde.

Kocatepe Güzz Korosu:
Boğaziçi Caz Korosu Şefi Masis Aram Gözbek yönetimindeki ’Kocatepe Güzz Korosu’’; Ayça Tekindor, Aksel Bonfil, Ayta Sözeri, Banu Noyan, Barbaros Uzunöner , Barış Bayta , Bedük , Benan Nazlı Özkaya , Can Bora Genç , Canan Anderson , Cemil Demirok , Didem Balçın , Engin Evin , Feryal Öney , Hakan Bilgin , İlker Özdemir, İlkyaz Kocatepe , Laçin Ceylan, Mert Fırat, Nila Fırat , Oğuzhan Akalın , Özgül Sağdıç , Ruhi Sarı , Selen Üçer , Vatan Şaşmaz  ve Volkan Yosunlu’dan oluşuyor. Koroya Şef Turhan Yükseler yönetimindeki ‘’Turhan Yükseler Orkestrası’’ eşlik ediyor. 

Ali Kocatepe 11’i:
Ali Gültiken,Bülent Korkmaz, Cüneyt Tanman, Erman Toroğlu, Hakan Şükür, Lemi Çelik, Rıza Çalımbay, Rüştü Rençber, Semih Yuvakuran, Tanju Çolak Ve Tümer Metin

Benzer Haberler

FOTO

GALERİ

 • KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM!
  KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM!Kenya'nın başkenti Nairobi'de bulunan National Park, vahşi yaşam meraklılarının uğrak merkezi konumunda yer alıyor...
  KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM!
  KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM! icon_go
 • TUHAF HİNDİSTAN!
  TUHAF HİNDİSTAN!Dünyanın en renkli ülkelerinden birisi olan Hindistan'dan gelen bu görüntüler şaşırtıcı edğil normal kabul ediliyor...
  TUHAF HİNDİSTAN!
  TUHAF HİNDİSTAN! icon_go
 • 'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ
  'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİAdanın adı John Marshall'dan gelmektedir...
  'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ
  'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ icon_go
 • HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!
  HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!Dünyaca ünlü dergilerde hayvanlar aleminden inanılmaz güzel ve çarpcı fotoğraflar yayınlanıyor...
  HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!
  HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER! icon_go
 • YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!
  YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!Uluslararası ajanslar bu sene içerisinde dünyanın farklı ülkelerinde düzenlenen gösterilerde inanılmaz görüntüler çekti...
  YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!
  YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI! icon_go
 • ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'
  ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'Çin’in Sichuan kentinin kuzeybatısında yer alan Huanglong, Çin'in Pamukkalesi olarak son yıllarda turistlerin ilgisini çekiyor.
  ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'
  ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG' icon_go
 • YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!
  YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!Bugün dünya üzerinde 23 milyon civarında berberi olduğu sanılıyor.Berberiler bugün itibari ile Fas, Cezayir, Tunus, Libya, Mısır, Mali, Nijer ve Mauretania’da dağınık gruplar halinde yaşıyor.
  YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!
  YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER! icon_go
 • BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI
  BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARIKurt köpeği Sitka ile seyahat etmeyi bir tutku haline getiren Çek fotoğrafçı Honza Řeháček,dünyanın farklı noktalarından harika manzaraları, köpeğini temel aldığı fotoğraflarıyla gösteriyor.
  BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI
  BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI icon_go
icon_close
icon_fikirANKETİMİZE KATILMAK İSTER MİSİN? icon_close
KATILIMIN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ! Asset 1