Biraz bekleteceğiz...Bilgilerini kontrol ediyoruz.
icon_player_arrow_down
icon_player_favorite ŞARKIYI FAVORİLERİNE EKLEMEK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAP.
icon_player_volume icon_player_mute
DÖN GÖKHAN TÜRKMEN
Bir gözlerin vardı, gözyaşım kaldı
Bir yüreğin vardı, hatıran kaldı
Bir sözlerin vardı, sitemim kaldı
Bir hayat aşkım vardı, gitti yarım kaldı

Son bir acım vardı, o da sensiz kaldı
Ah bu canım güllere yandı, sensiz nefes aldı

Yar yalan değildi, bir rüya gibiydi
Bitti yüreğimde acısı kaldı

Dön; nasıl kimle nerdeysen
Dön; beni biraz sevdiysen
Dön; yüreğimde hasret, çaresiz kaldı
Dön; nasıl kimle nerdeysen
Dön; beni biraz sevdiysen
Dön; yüreğimde hasret, çaresiz kaldı
Son bir acım vardı, o da sensiz kaldı
Ah bu canım güllere yandı, sensiz nefes aldı
Yar yalan değildi, bir rüya gibiydi
Bitti yüreğimde acısı kaldı
Dön; nasıl kimle nerdeysen
Dön; beni biraz sevdiysen
Dön; yüreğimde hasret, çaresiz kaldı
Dön; nasıl kimle nerdeysen
Dön; beni biraz sevdiysen
Dön; yüreğimde hasret, çaresiz kaldı
Dön; nasıl kimle nerdeysen
Dön; beni biraz sevdiysen
Dön; yüreğimde hasret, çaresiz kaldı
Dön; nasıl kimle nerdeysen
Dön; beni biraz sevdiysen
Dön; yüreğimde hasret, çaresiz kaldı
saniye sonra kapanacak.
CANLI RADYO

BURCUNUZU BU HAFTA NELER BEKLİYOR!

Astrolog Ferhan Akçidem, burçları her hafta Pazartesi sabahları Süper FM’de Geveze’nin Oyunu’nda anlatıyor...

07-13 Ocak 2019 Haftası Gökyüzü Etkileşimleri; 

Hafta genelinde 06 Ocak 2019 tarihinde Oğlak burcunda gerçekleşecek Güneş tutulmasının etkileri sürüyor olacak, yani ana konsept hayatımızda disiplin ve kontrolü ele almak, hayatımızı organize etmek, düzenlemek, kariyer planlarımızı gözden geçirmek ve uygulamaya koymak olacaktır. Ancak bunu gerçekleştirirken ailemizi, sevdiklerimizi güvence altına almayı unutmamalı ve onları ikinci plana atmamalıyız. Bu tutulma döneminde bir çok gezegenin kendi yönettiği burçlarda ilerliyor olması Satürn Oğlak, Jüpiter Yay, Mars Koç ve Neptün Balık burçlarında amaçladığımız hedefe sağlam ve emin adımlarla ilerlemek yönünde güçlü bir destek sağlıyor fakat sabırlı olmayı unutmamalıyız. 

07-13 Ocak 2019 Haftası Burç Analizleri ;

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ BURCU

Haftanın geneline 06 Ocak tarihinde Oğlak burcunda gerçekleşen Güneş tutulması etkileri sürüyor olacak. Tutulmanın kariyer alanımızda gerçekleşmesi kendi yaşam hedeflerimiz, kendimizi görmek istediğimiz yer, iş sorumlulukları, kendi işimizi yapmak, sorumluluklarımızın bilincine varmak ve hayatımızın kontrolünü elimize geçirmek yönünde temaları ortaya koyuyor. Yeni işe başlayabilir, kendi işimizi kurabiliriz, belki emekliğe ayrılır ve farklı alanlara yönelebiliriz. İstikrar ve sürekliliği sağlamaya çalışmak, ayaklarımızın yere sağlam basması buradaki temel direk olacaktır. Buradaki önemli detay sevdiklerimizi, ailemizi ve yakınlarımızı ikinci plana atmadan, onların arzu ve istekleri doğrultusunda orta noktayı bulmaktır. Hafta başında yurt dışı ve yabancılarla bağlantılı konularda, medya iletişim ve yayıncılık alanlarında yetenek ve becerilerimizi daha etkili bir şekilde ortaya koyabileceğiz, finansal anlamda fayda sağlayacak iş ve projeler karşımıza çıkabilir, süregelen davalarımız varsa yine maddi kazanç elde edebileceğimiz bir yöne yönelebilir. Dikkat etmemiz gereken konu ise iletişimlerimizde arabulucu yaklaşımlar sergilemeye çalışmak, ağzımızdan çıkanı ise kulağımızın duyması olacaktır, aşırı bencil ve kendimizi düşünen yaklaşımlar karşımızdakilerle gerginlik ve tartışmalara yol açabilir, Hafta sonunda ise kariyer hedeflerimize doğru ilerlerken özellikle yöneticilerimize karşı kendi fikirlerimizi takıntılı ve saplantılı bir şekilde yansıtmamalıyız. Haklı olduğumuz yerde haksız duruma düşebileceğimiz etkiler ortaya çıkabilir ve karşımıza bazı engeller ve kısıtlamalar olarak geri dönebilir, bu süreçte gerçekçiliğimizi de kaybetmemeli ve tutamayacağımız sözler verip ağır sorumlulukların altına girmemeliyiz. 

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA BURCU

Haftanın geneline 06 Ocak tarihinde Oğlak burcunda gerçekleşen Güneş tutulması etkileri sürüyor olacak. Yani medya, iletişim, yayıncılık, felsefi ve kültürel gelişimler, eğitimler, konusunda  yeni  plan ya da projelerimizi hayata geçirmeye başlıyoruz. Bu konuda yolunda gitmeyen işlerimiz varsa yeni sorumluluklar alarak düzeltmeye çalışmamız veya sonlandırmamız yönünde etkiler ortaya çıkabilir. Bu noktada fikir ve düşüncelerimizi ortaya koyarken cesaretli olmalı, bizi içten içe rahatsız eden endişelerimizle mücadele etmeye çalışmalıyız. İletişimlerimizde ise içsel gerginliğimizi dizginleyebilmeli ve karşımızdakilerle yapıcı diyaloglar kurmaya çalışmalıyız. Hafta başında ortaklaşa kazanç alanlarımız bereketlenmeye başlıyor, yeni ortaklıklar, miras, alacak, krediler konusunda yeni ve güzel gelişmeler karşımıza çıkabilir,  belki eşimiz sevgilimizin gelirlerinde artış meydana gelebilir ve bizi dolaylı yoldan rahatlatabilir. Hafta sonunda ise yurt dışı ve yabancılarla bağlantılı konularda projelerimizi ortaya koyarken üst veya otorite pozisyonundakilerle diyaloglarımızı iyi kurgulamalı, kaş yapıcaz derken göz çıkarmamalıyız. Aşırı takıntılı ve saplantılı bir tavırla kararlarımızı uygulamaya koymaya çalışmak bize zarar verebilir, refüze edilebiliriz. Son olarak yine hafta sonunda sosyal çevremizde ya da arkadaşlıklarımızda bizden borç isteyen ya da kefil olmamız isteyen arkadaşlar olursa o topa girmemekte fayda olacaktır, giden para gelmeyebilir, finansal maliyet bizim üzerimize kalabilir, özellikle bu tarz parasal konulara çok dikkat etmemiz gereken bir zamanda olacağız.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER BURCU

Haftanın geneline 06 Ocak tarihinde Oğlak burcunda gerçekleşen Güneş tutulması etkileri sürüyor olacak. Yani ortaklaşa kazançlar, krediler, alacaklar, sponsor gelirleri, vergi, miras, nakafa ya da benzeri kaynaklarla alakalı kazançlarınızda yeni gelişmeleri, fırsatları, finansal anlamda bize masraf çıkaran sıkıntı yaratan konulardan kurtulabilmeyi ve ayakları yere basak sağlam bir finansal düzen yaratabilmemizi destekliyor. Bu konuda sosyal çevremizden arkadaşlarımızla ortaklaşa iş fırsatları konusunda baskıcı, tutucu ve sert tavırlardan uzak durmalı, yapıcı olmayı denemeliyiz. Hafta başında yeni aşk ve ilişki fırsatları adına harika bir zaman giriyoruz. Yeni ortaklıklar kurabilir, karşımıza çıkabilecek aşk fırsatlarını uzun soluklu ve evlilik yolunda ilerleyeceğimiz ilişkilere çevirebiliriz. Hafta sonunda ise ortaklaşa kazançlar konusunda yeni yapısal değişikliklere girişirken bu konudaki fikir ve düşüncelerimizi aşırı hırs yaratacak boyutlara taşımamalı, illa kendi fikirlerimizin kabul edilmesi yönünde baskı yaratmamalıyız. Kariyerimizle alakalı gelişmeler konusunda da aşırı hayalci ve gerçekçilikten uzak hal ve tavırlardan uzak durmamız gerekiyor bu süreçte artış, zam, prim terfi atama, tayin vb gelişmelerde sunulacak şartları iyi değerlendirmeli sonradan hayal kırıklığı yaratabilecek şart ve koşulları göz önünde bulundurmalıyız. 

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ BURCU

Haftanın geneline 06 Ocak tarihinde Oğlak burcunda gerçekleşen Güneş tutulması etkilerini yaşıyor olacağız. Yani  İlişkisi olanlar evlilik kararı alabilir, olmayanlar evlilik yolunda ilerleyebilecekleri yeni ilişkilere başlayabilir, Evli olanlar ilişkilerinde – varsa – sıkıntılı ya da sorunlu gidişatı düzeltmek ve daha sağlam ve istikrarlı adımlarla ilerleyebilmek üzere hareket edebilirler. Bunun yanı sıra kendi işimizi ortaklık kurmak suretiyle hayata geçirmek, işimizin sahibi olmak konularında da güzel gelişmeler ortaya çıkacaktır.  Hafta başında kariyerimizde ortaklık kursam kendimiz işimi yapsam düşüncesiyle, kariyerimde devam edeyim, dertsiz başıma dert almayayım düşüncesi gidip gelecek, bu kararsızlık ya da bizi kararsızlığa sürükleyebilecek gelişmeler biraz gergin ve agresif bir yapıya bürünmemize sebep olabilir, kariyerimizde patronlara karşı biraz atarlı giderli bir durum ortaya koyabilir, yine hafta başında iş yerimizde beraber çalıştığımız ekip arkadaşlarımızla birlikte girişeceğimiz iş ve projelerden büyük başarılar elde edebilme, hatta beraberce ek bir prim veya maaş artışı yaşama şansımız olabilir. Sağlığımızla alakalı bazı sıkıntılarımız varsa hızlı iyileşme elde edebiliriz. Hafta sonunda ise aşk ve ilişkiler konusunda yeni şans ve fırsatları değerlendirirken karşımızdaki kişiye yönelik aşırı baskıcı ve zorlayıcı yaklaşımlar sergilemekten kaçınmalıyız. Yeni bir ortaklık durumu ortaya çıkarsa karşılıklı fikir ayrılıklarımızı şeffaf ve diyaloglar çerçevesinde çözmeye çalışalım. Yine hafta sonunda özellikle yurt dışı yabancılarla bağlantılı işler, medya iletişim konularında karşılaşacağımız yeni fırsatlar karşısında gerçekçiliği elden bırakmamalı ve ayaklarımız sağlam basmalıyız, tutamayacağımız sözler vermemiz finansal anlamda zararlı etkiler ortaya koyabilir. Tanımadığımız bilmediğimiz kişi ya da firmalarla çalışmalara da dikkat etmeliyiz. 

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN BURCU

Haftanın geneline 06 Ocak tarihinde Oğlak burcunda gerçekleşen Güneş tutulması etkileri sürüyor olacak. Yani iş yerimiz, beraber çalıştığımız kişiler, sağlık konuları ve gündemleriyle uğraşabiliriz. İş yerimizde bazı yeni gelişmeler, bölüm, departman değişiklikleri, yeni organizasyon şemaları, kişilerde değişimler, sorumluluklrın büyümesi, şirketin misyonunun değişmesi vb farklılaşmalar gündeme gelebilir, bunun yanı sıra üstümüze atanan yeni müdürlerle bazı fikir ayrılıkları, atışmalar, sorunlar gündeme gelebilir. Bu sürecin sonunda pozisyonumuzda ya da çalışma ortamımızda iyi yönde gelişmeler, yükselmeler terfiler ve yeni kazanç fırsatları ortaya çıkabilir ama bu süreci sabırla geçirmeli, kendimizi kontrol altında tutmaya çalışmalı, sonradan pişman olacağımız ani çıkışlara dikkat etmeliyiz. Hafta başında hayatımızın aşkıyla karşılaşmak üzere muhteşem bir etki ortaya çıkıyor, bekar olan arkadaşlarımız gözlerin dört açsınlar fırsat kapıda. Aynı zamanda çocuk sahibi olmak isteyen arkadaşlarımızda önümüzdeki 3 haftalık süreçte güzel haberleri alabilirler ama bu süre zarfında eğlenceye harcamalara dikkat etmeliyiz. Hafta sonunda iş yerimizde üst düzeydekilerle biraz zorlu bir süreç ortaya çıkabilir, kendi fikir ve düşüncelerimiz taleplerimizi dile getirirken aşırı baskıcı, inatçı, takıntılı ve saplantılı tavırlardan uzak durmalıyız, ayrıca yine hafta sonunda yatırım konularında, borç alıp vermek konularında çok şanslı bir süreçte değiliz, cömertliğimiz pahalıya mal olabilir, biraz ertelememiz daha uygun olacaktır. 

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK BURCU

Haftanın geneline 06 Ocak tarihinde Oğlak burcunda gerçekleşen Güneş tutulması etkileri sürüyor olacak. Yani Aşk hayatımızda hareketlenme başlıyor. Hayatımızda birisi yoksa yeni aşk ve ilişki fırsatları gündeme gelecektir, bu aşk’ın Oğlak temasında olacağınız düşünürsek geçici bir heves olmasından ziyade ayakları yere basan ve sağlam adımlarla evlilik yolunda ilerleyebileceğimiz bir fırsat olmasını bekleyebiliriz. Bunun yanı sıra çocuk sahibi olmayı planlayan arkadaşlarımız tutulmayla birlikte güzel haberleri  alabilir. Hobi olarak gördüğümüz kendimize ait faaliyet ya da aktivitleri projelendirip parasal kazanç elde edebileceğimiz bir sürece girebiliriz. Fakat elimizi taşın altına koymamız da gerekecektir. Hafta başında evimizde yaşadığımız yerde bazı yeni düzenlemelere gitmek, taşınmaki değişiklik, yeni eşya ya da düzenlemeler yapmak üzere güzel fırsatların ya da beklediğimiz gelişmelerin yaşanacağı 3 haftalık sürece giriyoruz. Fakat burada aracı olabilecek kişilerle ilgili bazı belirsizlik ve yanıltıcı etkilerin devam ettiğini yani kiminle iş yaptığımıza kime ne anlattığımıza ve onun ne anladığına dikkat etmemiz gereken bir zamanda olduğumuzu da hatırlatayım. Hafta sonunda ise Aşk ve ilişkiler konusunda karşımıza çıkacak fırsatlarda karşımızdakilere karşı yapıcı hareket etmekte, onlarında talep ve beklentilerini göz önünde bulundurmamızda fayda olacaktır. Sadece kendi arzu ve isteklerimizi ve beklentilerimizi karşımızdakilere dayatmaya çalışırsak, fırsatları cömertçe harcamış oluruz. 

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ BURCU

Haftanın geneline 06 Ocak tarihinde Oğlak burcunda gerçekleşen Güneş tutulması etkileri sürüyor. Yani ev aile ve yerleşim konuları hareketlenmeye başlıyor, taşınmak, yer değiştirmek, yeni eve geçmek, ev almak, gayrimenkul yatırımlarına yönelmek üzere güzel bir zamandayız, hatta bu değişimler belki kariyerimizi değiştirmek ve yeni aile modelimize göre kendimizi şekillendirmek üzere ortaya çıkabilir. Evimizde ailemize karşı sorumluluklarımızın aratacağı, biraz daha mücadele gerektiren koşullarla karşılaşabiliriz. Bu sorumluluk konusu üzerimizde biraz baskı yaratabilir ve ikili ilişkilerimizde eşimizle, sevgilimizle iletişimlerimiz sertleşebilir, sakin kalmamız ve arayı bulmamız gereken bir süreçte olacağız, yine hafta başında yetenek ve becerilerimizi ortaya koyabileceğimiz eğitim, iletişim konularında güzel fırsatlar elde etmeye başlıyoruz, kendimize ait bir blog açmak, dijital eğitimler vermeye başlamak veya e ticaret ya da benzeri ek gelir elde edebileceğimiz işlere yönelmek üzere güzel zamandayız, yakın çevremizden alacağımız destekler burada önem kazanabilir, seyahat trafiğimiz de biraz artabilir. Hafta sonunda ise evimizde ailemizle alakalı konularda aile büyüklerimizle kuracağımız diyaloglara dikkat etmeliyiz, kendi düşüncelerimizi kendi fikirlerimizi ortaya koyarken aşırı takıntılı yaklaşımlar içinde olmamız hem karşımızdakileri kırmaya hem de refüze edilmeye yol açabilir, psikolojik olarak aşırı baskı ve depresyonel etki hissedebiliriz, geçici bir dönem olduğunu unutmayalım sağduyumuzu kaybetmeyelim.  

AKREP VE YÜKSELEN AKREP BURCU

Haftanın geneline 06 Ocak tarihinde Oğlak burcunda gerçekleşen Güneş tutulmasının etkileri sürüyor olacak. Yani yakın çevre, kardeşler, kuzenler, özel yetenekler, eğitimler, kısa seyahatler ve ticaret konularındaki hareketlenmeye odaklı durumdayız, içsel ve manevi yanımızı yeni eğitimlere, kendi yeteneklerimizi geliştireceğimiz yeni öğretilere verebiliriz. Yakınlarımızın kardeşimizin sorumluluğunu almak ve onu ayakları yere basan yeni bir düzen oluşturabilmesi için yönlendirmek birincil misyonumuz olabilir. Hafta başında bu konuyla alakalı gelişmeler yaşadığımız durumda ise sinirlerimize hakim olmamız ve iletişimlerimizi düzgün kurgulamamız daha doğru olacaktır. Öte yandan finansal kazançlarımız konusunda Jüpiter haricinde, Venüs’ün de para alanımıza giriyor olması ve 3 hafta burada ilerleyecek olması kazançlar adına beklediğimiz istediğimiz güzel haberleri alabileceğimiz bir ortam yaratıyor, bu konuda maaş artışı, zam, prim beklentileri başlta olmak üzere kişisel anlamda parasal konulara çözümlerin önümüze çıkacağı bir sürece giriyoruz. Hafta sonunda yakın çevremizle alakalı sorumluluklarda kendi talep ve arzularımızın, kendi diretmelerimizin dozunu iyi ayarlayalım ve kaş yapalım derken göz çıkarmayalım arkadaşlar ve bir de aşk konusunda ve varsa çocuklarımızla alakalı gündemlerde harcamalarımıza dikkat etmemiz gereken bir zamandayız. Yatırım adına doğru bir zamanda değiliz. 

YAY VE YÜKSELEN YAY BURCU

Haftanın geneline 06 Ocak tarihinde Oğlak burcunda gerçekleşen Güneş tutulması etkileri sürüyor olacak. Yani parasal kazançlarımızı yeniden orgazine etmek, düzenlemek ve planlamak, ayakları yere basan ve istikrar sağlayabileceğimiz bir modele dönüştürmek yönünde ilerliyor olacağız. Gereksiz ve bize ağırlık yapan masraflardan kurtulmak ve alternatif kazanç yollarını değerlendirmek üzere güzel bir sürece giriyoruz. Hafta başında Venüs’ün de burcumuza geçişiyle birlikte, etrafımızca fark edileceğimiz, parlayacağımız, herkesin gıpta ile bakacağı bir zaman başlıyor. İstediğimiz arzu ettiğimiz değişimleri gerçekleştirebilmek adına şans bizim yanımızda olacak, bu süreç kişisel ve dış görünüş adına da planlarımızda varsa estetik, güzelilk ve kendimize zaman ayırmak kendimizi şımartmak üzere müthiş bir enerji verecektir. Ama bunu yaparken hayatımızda birisi varsa onun kıskançlıkları ile mücadele etmek durumunda kalabiliriz, güzelliği fazla abartmamakta fayda olabilir. Hafta sonunda ise parasal kazançlarımızda yeni düzenlemeleri değerlendirirken izden yaşça büyük kişilerin ve otorite pozisyonundakilerin yönlendirmelerini dikkate almamız onların tecrübelerinden faydalanmamız adına güzel etkiler var ama onların fikirlerini benimsemeyerek kendi inadımızla ilerlemeye çalışmamız işin bereketini ve onların desteğini kaçırabilir, dikkatli olmamızda fayda olacaktır. Yine parasal konularda aşırı iyimser, cömert ya da gerçeklikten uzak yaklaşımlar sergilememiz, ipin ucunu kaçırmamıza ve fayda yerine zarar getirmeye yol açabilir, evde dekoratif çalışmalar ve düzenlemeler adına da uygun bir haftada değiliz, biraz ertelememizde fayda var. 

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK BURCU

Haftanın geneline 06 Ocak tarihinde burcumuzda gerçekleşen Güneş tutulmasının etkileri sürüyor olacak. Yani hayatımızda yürürlüğe koymak istediğimiz ve bizi uzun bir süredir oldukça zorlayan sorunlara cevap bulabileceğimiz, etrafımızca fark edileceğimiz ve bu defa sırf kendimiz istiyoruz diye yapabileceğimiz yenilikleri ortaya çıkarma zamanındayız. Hayatımızda artık figüran rolünü bir kenara bırakarak başrolü devralma zamanındayız. Kuralları bizim koymamız gerekiyor, istikrar ve sürekliliği sağlamak, sorumluluk almanın ne olduğunu göstermek bize kalıyor. Ama özellikle haftabaşında  gerçekçiliğimizi konuştururken bencillikten ve kendi çıkarlarımıza yönelik eğilimlerden uzak durmalı, sevdiklerimizi hayatımızı paylaştıklarımızı da düşünmeliyiz evde ailemizle diyaloglarımızı ölçülü bir şekilde kurmaya çalışmalıyız. Venüs’ün Yay burcuna geçişiyle birlikte manevi anlamda ağırlıklarımızdan kurtulmak, bizi endişeye sürükleyen gizli korkularımızın üstüne gitmek konusunda daha rahat hissedeceğimiz bir zaman başlıyor. Burada ruhsal anlamda bizi sıkan meseleleri aşabilmek adına kendi yeteneklerimize güvenebilir ve duygusal rahatlama yöntemlerine başvurabiliriz, bu Oğlak olarak bize hiç gerçekçi gelmese de destek almak adına doğru ve güzel enerjiler yer aldığını belirtmeliyim. Haftasonunda ise yaşam hedeflerimiz konusunda kendimize çizdiğimiz yolda ilerlerken aşırı takıntılı ve sağlantılı eğilimlerden uzak durmamız gereken bir zamanda olacağız. Karşımızda bize engel olarak gözüken sınırları aşmak üzere zorlama yolunu tercih edersek hem duygusal hem de psikolojik yıpranmaya maruz kalabiliriz. Acelecilikten ve sabırsızlıktan uzak durarak, sağlam adımlarla ilerlemeye çalışalım. 

KOVA VE YÜKSELEN KOVA BURCU

Haftanın geneline 06 Ocak tarihinde Oğlak burcunda gerçekleşen Güneş tutulması etkileri sürüyor olacak. Yani bilinçaltı, psikoloji, gizli saklı işler ve gizli düşmanlar alanımızda gerçekleşiyor. Aslında ana tema gizli endişelerimizden kurtulmak ve kimin dost kimin düşman olduğunu anlamak üzerine kurulu. Bu süre zarfında arkamızdan iş çevirenlerin oyunlarını ortaya çıkarabilir, bizi psikolojik olarak aşağıya çeken korkularımızdan kurtulabiliriz. Hafta başında yakın çevremizle kardeşlerimizle iletişimlerimizi ölçülü bir şekilde gerçekleştirmeliyiz. Yeni başlamayı planladığımız eğitimler varsa bazı zorlanmalar söz konusu olabilir ama takılmayalım uzun süreli bir etkisi yok çünkü. Venüs’ün Yay burcuna geçişiyle bilrlikte sosyal çevremiz ve arkadaşlık ortamlarımız bereketlenmeye başlıyor, burada yeni gruplara dahil olmak, arkadaşlaık ortamlarında daha fazla fark edilir olmak, yetenek ve becerilerimizi sergileyebileceğimiz, sosyal medya da daha aktif ve belki de kendimize ek gelir imkanı yaratabileceğimiz fırsatlarla karşılaşabiliriz. Ancak arkadaşlıklarımızda parasal borç isteyenler, kefil olmamızı isteyenler olursa dikkatli hareket etmemiz gerekiyor. Yeni katılacağımız organizasyon ve davetler içinde kesenin ağınızı kontrolsüz açma riski var dikkat edelim. Hafta sonunda bizi daraltan sıkan sıkıntılı ve sorunlu içsel endişelerimizle alakalı kendimizi aşırı depresif hissedebiliriz arkamızdan dönen dolaplar yüzümüze çarpabilir, bizi beklemediğimiz bir yerden vurabilir ama yukarıda da belirttiğim gibi bunlar ağırlıklardan kurtulmak için gerekli olan değişimler ve gelişmeler olacak, sonrasında çok daha temiz ve arınmış bir yol bizi bekliyor. 

BALIK VE YÜKSELEN BALIK BURCU

Haftanın geneline 06 Ocak tarihinde Oğlak burcunda gerçekleşen Güneş tutulması etkileri sürüyor arkadaşlar. Yani sosyal çevremizde değişimler, yeni gruplara dahil olma, gereksiz arkadaşlıkları sonlandırmai kariyer kazançlarımızda artış elde edebileceğimiz pozitif gelişmeler ortaya çıkabilir, bunun yanı sıra toplaumsal konulara karşı duyarlı, fedakar ve özverili yaklaşımlar sergileyeceğimiz, arkadaşlarımız ve sevdiklerimiz adına ek sorumluluklar almak isteyeceğimiz konularla da karşılacağız. Hafta başında sosyal çevremizde başlayan hareketlilik, harcamalarımızda biraz kontrolü kaybetmemize yol açabilir ya da finansal konular sebebiyle arkadaşlarımızda agresyon biraz yükselebilir. Sakin kalmamız gereken bir zamanda olacağız. Venüs’ün Yay burcuna geçişiyle birlikte kariyer konularında yeteneklerimizin keşfedileceği, patronlar ve üstlerimizce taktir görebileceğimiz, zam, prim artış terfi konularında şanslı olacağımız bir döneme giriyoruz. Hafta sonunda ise yine sosyal çevremizde kendi görüş ve düşüncelerimizi arkadaşlarımızla paylaşırken dozumuzu iyi ayarlamalı kendi fikirlerimizi zorla diretmeye çalışmamalıyız. Bu süreçte bazı arkadaşlıklar sona erebilir, bir değişimden geçmek gerekiyor. Burada yapıcı olmaya çalışmak ve gemileri yakmamak kilit nokta olacaktır. Bunun yanısıra kariyer kazançları konusunda da zam prim terfi adına patronlarla konuşurken yine yapıcı yaklaşımlar sergilemek en doğru seçenek olacaktır.

Harika bir hafta geçirmenizi dilerim. 

Ferhan Akçidem (Ferhangiastrology)

Benzer Haberler

FOTO

GALERİ

 • KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM!
  KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM!Kenya'nın başkenti Nairobi'de bulunan National Park, vahşi yaşam meraklılarının uğrak merkezi konumunda yer alıyor...
  KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM!
  KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM! icon_go
 • TUHAF HİNDİSTAN!
  TUHAF HİNDİSTAN!Dünyanın en renkli ülkelerinden birisi olan Hindistan'dan gelen bu görüntüler şaşırtıcı edğil normal kabul ediliyor...
  TUHAF HİNDİSTAN!
  TUHAF HİNDİSTAN! icon_go
 • 'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ
  'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİAdanın adı John Marshall'dan gelmektedir...
  'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ
  'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ icon_go
 • HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!
  HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!Dünyaca ünlü dergilerde hayvanlar aleminden inanılmaz güzel ve çarpcı fotoğraflar yayınlanıyor...
  HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!
  HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER! icon_go
 • YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!
  YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!Uluslararası ajanslar bu sene içerisinde dünyanın farklı ülkelerinde düzenlenen gösterilerde inanılmaz görüntüler çekti...
  YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!
  YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI! icon_go
 • ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'
  ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'Çin’in Sichuan kentinin kuzeybatısında yer alan Huanglong, Çin'in Pamukkalesi olarak son yıllarda turistlerin ilgisini çekiyor.
  ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'
  ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG' icon_go
 • YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!
  YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!Bugün dünya üzerinde 23 milyon civarında berberi olduğu sanılıyor.Berberiler bugün itibari ile Fas, Cezayir, Tunus, Libya, Mısır, Mali, Nijer ve Mauretania’da dağınık gruplar halinde yaşıyor.
  YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!
  YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER! icon_go
 • BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI
  BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARIKurt köpeği Sitka ile seyahat etmeyi bir tutku haline getiren Çek fotoğrafçı Honza Řeháček,dünyanın farklı noktalarından harika manzaraları, köpeğini temel aldığı fotoğraflarıyla gösteriyor.
  BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI
  BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI icon_go
icon_close
icon_fikirANKETİMİZE KATILMAK İSTER MİSİN? icon_close
KATILIMIN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ! Asset 1